#
#
15. Avrupa Futbol Şampiyonası'nın (EURO 2016) açılış maçı bugün ev sahibi Fransa ile Romanya arasında oynanacak. Macar hakem Viktor Kassai'nin yöneteceği A Grubu mücadelesi Saint-Denis şehrindeki Stade de France'ta TSİ 22.00'de başlayacak.
10/06/2016 - 18:11
A Milli Takımımız, D Grubu'nda İspanya, Hırvatistan ve Çek Cumhuriyeti ile mücadele edecek. Gruptaki ilk maçını 12 Haziran Pazar günü Hırvatistan ile Paris'te oynayacak Türkiye, ikinci karşılaşmada 17 Haziran Cuma günü İspanya ile Nice'de karşılaşacak. Gruptaki üçüncü ve son maçında ise Millilerimiz, 21 Haziran Salı günü Çek Cumhuriyeti Lens'te mücadele edecek.
 
10-22 Haziran tarihlerinde oynanacak grup maçları sonunda gruplarında ilk iki sırayı alan ve tüm gruplar arasındaki en iyi 4 üçüncü takım Son 16 Turu'na yükselecek.
 
Son 16 Tur maçları 25-27 Haziran'da, Çeyrek Final maçları 30 Haziran-3 Temmuz'da, Yarı Final maçları 6-7 Temmuz'da, Final ise 10 Temmuz'da oynanacak.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Büyük ses getiren yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 biliyorsunuz sadece beyaz renkte geliyor. Peki siyah nasıl olurdu?...