#
#
Yeni sezonda PTT 1. Lig'de mücadele edecek olan Eskişehirspor'un teknik direktörlüğüne eski milli futbolcu Alpay Özalan getirildi.
23/06/2016 - 18:50
Eskişehirspor'da kulüp başkanlığına yeniden seçilen Halil Ünal'ın yaptığı ilk iş, takımın başına Alpay Özalan'ı getirmek oldu. 
 
Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde düzenlenen imza töreninde yaptığı açıklamada, Eskişehirspor'un tarihinin başarılarla dolu olduğunu beyan ederek, ''Eskişehirspor, dirilişi dünyaya göstermelidir. Bu ligde bizim için çalışıp, mücadele edecek en iyi kadroyu kuracağız. Bu şampiyonluk yolunda önümüze set koyup, engel koyacak sorunları hep beraber aşacağız. Biz de her şey açık ve şeffaf olacak. Bizim yakıştığımız yer Süper Lig ve Avrupa kupalarıdır. Bunları birlik ve beraberlik içerisinde yakalayacağız. Diriliş mücadelesi ve şampiyonluğa inanmayanlara fırsat vermeyeceğiz. Eskişehirspor'u heyecanla kabul eden kıymetli hocam Alpay Özalan'a teşekkür ediyorum. Tek hefedimiz şampiyonluktur.''
 
İmza töreninde söz alan Alpay Özalan ise, ''Yüreğiyle oynayan, mücadele eden, kaybetmek istemeyen bir takım yaratacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Eskişehirspor hak ettiği yerde olacak'' dedi.
 
Eskişehirspor'un sportf direktörlüğüne ise İzzet Erdoğan getirildi.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’nun (TOGG), üreteceği yerli otomobil için dünyanın...