#
#
Trabzonspor'da üçüncü kez teknik direktörlük görevine getirilen Ersun Yanal, ''İnandığım bir iş için buradayım. Belki de inanmasam burada olmazdım. Çünkü Trabzon'un gücüne inanıyorum.'' dedi.
26/05/2016 - 13:42
Bordo-mavili kulüple dün Akyazı Spor Kompleksi'nde 2 yıllık sözleşme imzalayan ve akşam da camianın önde gelen isimleriyle bir araya gelen Yanal, daha sonra transfer çalışmaları için kentten ayrıldı.
 
Yanal yaptığı açıklamada, Trabzon'un ve Trabzonspor'un değerlerini bilen biri olarak herkesin gönlünü verdiği, katkısı olduğu bir Trabzonspor'un gerektiği yerde olacağını ifade etti.
 
Kulübün başarısı için birlik, beraberliğin önemli olduğunu vurgulayan Yanal, ''Medyasıyla, camiasıyla, futbolcusuyla, yönetimiyle ve çalışanıyla bir birliktelik sağlayacağız. Bir hak edişi hak etmek için çalışmalaramıza başladık. Uzun ve zor bir yolculuk olacak.'' diye konuştu.
 
Bu yolcuğulun altından kalkmak için herkese ihtiyaçlarının olacağını dile getiren Yanal, ''İnandığım bir iş için buradayım. Belki de inanmasam burada olmazdım. Çünkü Trabzon'un gücüne inanıyorum. O gücü de ortaya koyduğunda herkesin arzu etiği sonuca ulaşılacağını biliyorum.'' ifadelerini kullandı.
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Netflix, platforma yeni katılan kullanıcılara faydalı tavsiyeler sunuyor. Kullanıcılar toplamda 6 farklı...