#
#
Milli takımda ilk defa forma giyen genç oyuncu Emre Mor, ay-yıldızlı formayı giydiği için çok mutlu olduğunu söyleyerek, Benim için çok büyük bir gündü. Belki de hayatımın en büyük günüydü.
30/05/2016 - 00:29
 A Milli Takım'a yeni çağrılan Danimarka Ligi takımlarından Nordsjaelland'da oynayan Emre Mor, Karadağ karşılaşmasında beğeni topladı. Karşılaşmaya ikinci yarıda dahil olan genç oyuncu, ilk kez A Milli Takım formasını giydi. Emre, etkili mücadelesi, hızı ve top tekniğiyle taraftardan alkış aldı. Savunmada takıma yardım eden Emre Mor, hücumda da etkili bir görüntü çizdi. Maçın son bölümünde girdiği pozisyon ve mücadeleler sonrasında Antalya Stadı'nı dolduran 33 bin seyirci, Emre Mor lehine tezahüratta bulundu.
 
Milli takımda ilk defa forma giyen genç oyuncu Emre Mor, ay-yıldızlı formayı giydiği için çok mutlu olduğunu söyleyerek, ''Benim için çok büyük bir gündü. Belki de hayatımın en büyük günüydü'' dedi.
 
A Milli Futbol Takımı, Euro 2016 öncesi Antalya'da Karadağ ile oynadığı hazırlık maçında Mehmet Topal'ın 90+4'te gelen golüyle sahadan 1-0'lık galibiyetle ayrıldı.
 

 
Milli formayı ilk defa giyen 18 yaşındaki Emre Mor, karşılaşma sonrası çok mutlu olduğunu ifade ederek, ''Milli takımda yer aldığım için çok mutlu ve gururluyum. Benim için çok büyük bir gündü. Belki de hayatımın en büyük günüydü. Burada etrafımda çok güzel inşalar var. Çok mutluyum. Kendi oyunuma odaklanan birisiyim, bunu yaptım ve takımıma yardım etmek için çaba harcadım'' dedi.
 
Euro 2016, yorumunun sorulması üzerine genç oyuncu, ''Fransa'ya gidip gitmeyeceğimi bilmiyorum, henüz belli değil. Umarım giderim'' şeklinde konuştu.
 
Fatih Terim'den Emre Mor'a övgü!
 
http://im.htspor.com/2016/05/29/ver1464555416/1246456_1f6827e44490428423f4f0868ab49099.jpg
 
 ''Emre Mor büyük riskti benim için, ne yapar benim için kapalı kutuydu. Gitmeden görmek istedim. Milli takım oyuncusu başkadır ama acaba da oluyor insan. Çok şükür iyi oynadı. Ben önemli işler yapacağını düşündüğüm için davet ettim. Çok yetenekli, sıradışı olduğu için aldım. Ümit ederim izleyenler de onu beğenmiştir. Kolay bir şey değil, heyecan var. Bu tip gençleri almaya devam edeceğiz. Kazancımız olacaklar. Onun adına da, Türk Milli Takımı adına da mutlu oldum. Onun alınmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim. En son Tuncay'ı yollamıştım, sırf haber vermeden onu seyretsin diye. ''
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Apple, geçtiğimiz hafta düzenlenen Dünya Geliştiriciler Konferansı‘nda kendi işlemcilerinin...