#
#
Galatasaray'ın sezon başında Norwich'e gönderdiği Johan Elmander, yavaş yavaş emeklilik planlarını hayata geçiriyor. İsveçli golcünün yeni evi dikkat çekiyor.
31/10/2013 - 16:38
Galatasaray'da özellikle 2011-12 sezonun gösterdiği mücadele ile taraftarların sevgilisi olan ve kazanılan şampiyonluğa 36 maçta rakip filelere gönderdiği 12 gole destek olan Johan Elmander, yaşadığı sakatlıklar ve gelen sükseli transferlerden sonra gözden düşmüştü. Üstüne bir de bu sezon başında yürürlüğe giden 6+0+4 eklenince takımdan ayrılması şart oldu. İngiltere'ye giderek Norwich ile anlaşan İsveçli golcü, bugünlerde farklı bir heyecan yaşıyor.
 
32 yaşında olan Johan Elmander, futbol sonrası dönemini de ciddi anlamda planlarına dahil etmiş durumda. Transferlerden ve maaşlarından kazandığı yüksek meblağları yatırım olarak değerlendiren yıldız oyuncu, emekliliğinde rahat edeceğe benziyor. Golcü futbolcu daha önce yaptığı açıklamalarda, "Biz üç kardeşiz. Hepimizin hayali ya kamyoncu olmak ya da futbolcu olmaktı. Babamın nakliyat şirketinde çalışarak büyükdük" çocukluk hayalini anlatmış ve yatırım konularında ne kadar tecrübeli olduğunu göstermişti. Futboldan sonra babası Bert Elmander'in nakliyat şirketinde görevini sürdürmesi beklenen Elmander'İn kendine ülkesinde lüks bir villa yaptırdı. Göteborg şehrinin batısında yaptırdığı villa görenleri kendine tam manasıyla hayran bırakıyor. 
 
http://newsroom.scania.com/en-group/files/2012/12/%C3%85E56-440x300.jpg
 
Yeni evinde sinema, bar, 5 tane yatak odası, yüzme havuzu, golf sahası ve spor salonu bulunuyor. Oldukça nezih bir bölge olan Vasastan'da yaşayacak Elmander ailesi için hayati derecede önemli olan çocuklarının okul problemide çözüldü. Evlerinin yakınlarında çok sayıda kolej mevcut ve çocukların sıkıntı çekmemesi aileyi sevindiriyor. Göteborg merkezine de yakın villarında stresten uzak rahat bir hayat yaşayacakları kesin gibi. Johan Elmander, 2 sene boyunca çektiği İstanbul trafiğinden sonra rahat bir emekliliğe yelken açıyor gibi.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Uzun süredir merakla beklenen Maserati Ghibli Hybrid, kendisinden sonra gelecek saf elektrik gücü öncesinde ısınma...