#
#
Orduspor'un tecrübeli teknik direktörü Ziya Doğan, bugün Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'a gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı açıklamada ''En ufak bir umutsuzluğum olsa Orduspor'a gelmezdim'' dedi.
17/12/2014 - 22:43
Orduspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'a nezaket ziyaretinde bulundu.  Beraberinde, Orduspor Futbol Şube Sorumlusu Durmuş Karaağaç ve İdari Menajer Selim Şener ile birlikte Başkan Yılmaz'ı ziyaret eden, Orduspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, başaracaklarına inancının tam olduğunu söyledi.
 
BAŞKAN YILMAZ: ZİYA DOĞAN'A GÜVENİYORUM
Orduspor'un Ordu'nun en büyük markası olduğunun altını çizen, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, '' Orduspor bizim sevdamız. Ordu'nun da en büyük markası. Biz Orduspor'a her zaman destek olduk. Orduspor Kulübü'nün bana göre bu sezon yaptığı en büyük hamle Ziya Doğan hocayı göreve getirmesidir. Ben hocamızın başaracağına inanıyorum. Alacağımız bir galibiyetle birlikte inşallah yakalayacağımız ivmeyle ligde bulunduğumuz yerden yukarılara çıkarız'' diye konuştu.
 
ZİYA DOĞAN: UMUTSUZ OLSAM GELMEZDİM
Orduspor Teknik Direktörü Ziya Doğan ise Başkan Yılmaz'a teşekkür ederek başladığı konuşmasında, ''En ufak bir umutsuzluğum olsa Orduspor'a gelmezdim. İyi takviyelerle Orduspor'u ligde hak ettiği yere getireceğiz. Futbolcularda kondisyon ve kilo sorunu var ama bunlar bizim için mazeret değil. Ben başaracağımıza inanıyorum'' şeklinde konuştu.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
2020 model yılıyla listelerini korumaya devam eden Suzuki cephesinin başlangıç seviyesi Burgman ile kullanıcıları...