#
#
U20 Dünya Kupası kapsamında Türkiye'ye gelecek olan isimlerden bazıları şimdiden Avrupa'nın elit liglerine transferi kapmış durumda. Özellikle Italya Serie A ve İngiltere Premier League takımları boş durmadı ve turnuvadan önce bu oyuncuları bünyesine katarak işini sağlama aldı.
17/06/2013 - 17:35
Serie A ekiplerinden Napoli daha önceden transfer ettiği yeni ön liberosu Josip Radosevic’i bu turnuvada daha dikkatli izleyecektir. 2014 Dünya Kupası eleme maçında Belçika deplasmanında çok kritik bir maça çıkan Hırvat takımının ön liberosu Radosevic’ti, yani A takım deneyimi olan bir oyuncu. Aynı takımdan Rebic de Premier League ekiplerinin kıskacında. 
 

Takımlarına turnuvadan sonra katılacak olan bir kaç oyuncu daha var. Yaya Sanogo bedelsiz olarak Auxerre’den Arsenal’a transfer oldu. Thauvin ile birlikte Fransa’nın en önemli skor umudu olan Sanogo’nun yanı sıra Manchester United’ın yeni Uruguaylı sag beki Guille Varela ve Inter’in çiçeği burnunda sol kanat oyuncusu Diego Laxalt bu kervana dahil olan isimler.
 
Turnuva sonrası da bir çok oyuncu transfer yapacaktır. Fakat daha şimdiden transferler ciddi anlamda hız kazandı. Bu transferler belki de bu turnuvadaki cevherlerin sadece fragmanı. Bu oyuncular ve daha fazlası 21 Haziran'dan sonra ülkemiz sahalarında boy gösterecek.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Dünyanın en çok sevilen, en popüler spor otomobil modellerinden Nissan GT-R, bu sefer çok fazla görmediğimiz...