#
#
Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın arzuhal olarak dillendirdiği ''Deplasman yasakları kaldırılacak'' sözlerinin altı doldurulamadı ve maalesef yasakların kaldırılması yönünde resmi bir karar çıkmadı.
19/09/2016 - 17:06
Gerek valilik, gerekse İçişleri Bakanlığı bu konuda yasakların kaldırılmasının bu sene pek mümkün olmayacağını dile getirse de, kulüplerden bu konuda resmi bir talep gelmediğini açıklamaları da zaten meseleye kulüplerin yaklaşımını ortaya koyuyor.
 
Bugün HalkRadyo'da Aydın Cingöz'e bağlanan polis muhabiri Emrullah Erdinç, deplasman yasaklarının kaldırılmayacağını, Spor Şube ve Güvenlik Şube'nin Konya'daki kupa finalinde yaşananlara dair bir rapor hazırladığını ve Valiliğin de bu rapor doğrultusunda yasakların sürmesi yönünde karar açıklayacağını belirtti. 
 
 
Net karar yarın
Yarın İl Güvenlik Kurlulu, Beşiktaş - Galatasaray derbisine dair kararını açıklayacak. Spor muhabiri Emrullah Erdinç'in de belirttiği üzere büyük olaslılıkla derbiye deplasman yasağı çıkacak. Beşiktaş, deplasamn tarafı biletlerini blokle ettiklerini yasak çıkması halinde bu biletleri taraftarına satacağınu beyan etmişti.
 
Kulüplerin ciddiyetisizliği
Göksel Gümüşdağ'ın demecinden bu yana kulüplerin yasakların kalkması yönünde resmi bir adım atmaması ve bunun da resmi makamlar tarafından dile getirilmesi kulüplerin aslında bu yasakların kaldırılması konusundaki niyetini ve ciddiyetini gösteriyor. Kulüpler Birliği bu konuda kararlı adım atsaydı bugün yasakların kaldırılmış olması muhtemeldi. Ancak yine de ülkemizin içinde olduğu OHAL durumu gözönüne alınınca yasakların kaldırılması konusundaki tereddütü anlamak da mümkün.
Kaynak: HalkRadyo
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Exynos 880 adını verdiği yeni mobil işlemcisini tanıttı....