#
#
Denizlispor Başkanı Mustafa Şavluk, yeni teknik direktör Ali Yalçın ile futbolcuların psikolojik baskıdan kurtulduklarını söyledi.
08/12/2015 - 14:12
PTT 1 Lig’de düşme hattından kurtulma mücadelesi veren Denizlispor, son 3 maçta 5 puan alarak umut tazelerken Başkan Mustafa Şavluk, teknik heyette yapılan kan değişikliğinin takıma olumlu yansıdığını söyledi.
 
Eski teknik direktörleri Mehmet Altıparmak döneminde futbolcuların psikolojik baskıdan kurtulamadığını, Ali Yalçın’ın göreve gelmesiyle bu baskıyı ve çevresel etkileri kırdıklarını dile getiren Başkan Şavluk, “Denizlispor’u güzel günler bekliyor” dedi.
 
Ali Yalçın döneminde takımla yönetim arasındaki diyaloğun geliştiğini ve güçlü bir bağ kurulduğunu ifade eden Mustafa Şavluk, “Her şey rayına girmeye başladı. Takım iyi futbol oynuyor, iyi sonuçlar alıyor. Bu havayla hafta sonunda Boluspor’u de deplasmanda yeneceğimize inanıyorum” diye konuştu.
 
Teknik heyetten ara transfer konusunda rapor istediklerini kaydeden Başkan Şavluk, bu konuda hata yapmamak için ince eleyip sık dokuyacaklarını sözlerine ekledi.
Kaynak: AMK
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Huawei alt markası Honor‘un geçtiğimiz aylarda tanıttığı yeni kablosuz kulaklık modeli...