#
#
Adana Demirspor'un Sheraton Oteli'nde yapılan kongresinden sonra 2 grup arasında çıkan kavgada, 3 kişi bıçakla yaralandı.
28/06/2014 - 20:25
 
Aday liste hazırlanmadığı için ertelenen kongre kentteki bir otelde gerçekleştirildi. Tek listenin sunulduğu kongrede aday olan mevcut başkan Selahattin Aydoğdu, kendisine destek verenlere ve yönetim listesinde yer alanlara teşekkür etti. Konuşmaların ardından yeni yönetim kurulu oy birliğiyle kabul edildi.
 
Tekrar başkanlığa seçilen Aydoğdu'nun listesi şu isimlerden oluştu:
 
Asil liste: Selahattin Aydoğdu, Cahit Sınmaz, Mehmet Emin Yumuşak, Tamer Gürcan, Ahmet Ecemiş, Kazım Bozan, İmam Gazali Hıradağı, Zübeyt Şendur, Naci Heybeli, Fatih Otluoğlu, Ertuğrul Doğaner, Ümit Onatça, Demet Ertem
 
Yedek liste: Şevket Aydoğdu, Mehmet Gazioğlu, Sıktı Sofi, Bayram Aycan Aktürk, Özkan Özdemir, Rafet Balkarıoğlu, Veysi Ilgın, M. Zakir Boran, Sait Şendur, Can Sezen, Evren Ulun, Salim Sevim, Ceyhun Çelebi
 
Denetim asil liste: Hasan Özkan, Mustafa Konur, Veysel Arslan
 
Denetim yedek liste: Sinan Süsin, Ayhan Avcı, Nafiz Alaybeyoğlu
 
Kongre sonrası kavga
Bu arada kongre sonrası otelin dışında iki grup arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada bir kişi kolundan bıçakla yaralandı. Birbirlerine tekme ve yumruklarla saldıran tarafları polis biber gazı kullanarak ayırdı. Olay yerine gelen takviye çevik kuvvet ekipleri, iki grup arasında kalkanla bariyer oluşturdu. Bir süre birbirlerine hakaret eden taraflar daha sonra bölgeden uzaklaştı.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon modeli için çok fazla bekletmeyecek...