#
#
PREMIER LEAGUE
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
PREMIER LEAGUE
Fatih Terim'in 2014'te İngilizler'in elinden kaptığı 19 yaşındaki milli yıldız Daniel Tan Barlaser, 9 yaşından beri altyapısında oynadığı Newcastle United'ın A takımıyla antrenmanlara çıktı.
24/01/2016 - 12:48
Avrupa'da dedektif gibi Türk futbolcuları takip ettiren Fatih Terim, 2014 yılında İngiltere'nin elinden kaptığı ve Türkiye 17 Yaş Altı Milli Takımı formasını verdiği Daniel Tan Barlaser, Newcastle United'ın A takımıyla idmana çıktı.
 
HITC Sport'un haberine göre, Watford maçına hazırlanan Newcastle'ın bugünkü antrenmanında yeni yüzler de takımla çalışmaya başladı. Bu oyunculardan biri de Daniel Tan Barlaser.
 
Bu hafta 19 yaşında basan genç yetenek Barlaser, İngiltere U18 kadrosuna çağrılmasına rağmen Türkiye milli takım forması giymeyi tercih etmişti.
 
Gateshead'de doğan ve burada büyüyen Daniel Tan Barlaser, 9 yaşından beri Newcastle forması giyiyor. En etkileyici özelliğini kanatların iki tarafında da oynayabilmesi olan genç yıldızın, henüz A takım kadrosuna katılması beklenmiyor.
 
Barlaser'le birlikte genç oyuncu Rolando Aarons da Newscastle A takımıyla antrenmanlara çıktı. Ada ekibi her iki yıldızdan da ümitli ve geleceğin yıldızları olarak görüyor.
 
Daniel Tan Barlaser kimdir?
Newcastle'ın güneyinde yer alan Gateshead'de 18 Ocak 1997'de doğan Doğan Tan Barlaser 1.84 boyunda. Sağ ayağını daha etkin kullanan genç yıldızın asıl mevkisi orta sahanın ortası olmasına rağmen her iki kanatta da oynayabiliyor.
Kaynak: milliyet,
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Uçan taksi denildiği zaman akla gelen ilk modellerden Volocopter, kısa süre önce bir ilke daha imza attı....