#
#
TENİS
TEB BNP Paribas İstanbul Open’da ortaklık kuran milli tenisçiler Tuna Altuna ve Anıl Yüksel, birinci turda rakiplerine yenilerek elendi.
02/05/2018 - 22:53
Esenyurt’taki Garanti Koza Park’ta devam eden TEB BNP Paribas İstanbul Open’da üçüncü gün tamamlandı. Günün son maçında seyirci karşısına çıkan Tuna Altuna/Anıl Yüksel çifti, birinci turda karşılaştıkları 1 numaralı seribaşları Ben McLachlan/Nicholas Monroe’ye yenilmekten kurtulamadı.
 
Geçen yıl bu turnuvada çiftlerde final oynayarak tarihi bir başarıya imza atan Altuna ile Türkiye Davis Cup Takımı’nın bir diğer üyesi Yüksel, 55 dakika süren maç boyunca rakiplerinin servisini kıramadı. McLachlan/Monroe ikilisine 6-2, 6-3’lük setlerle kaybeden Altuna/Yüksel, çeyrek finalin uzağında kaldı.
 
 
CILIC İLK MAÇINA ÇIKIYOR
Toprak zeminde yapılan TEB BNP Paribas İstanbul Open’da yarın (3 Mayıs Perşembe) son şampiyon ve 1 numaralı seribaşı Marin Cilic ilk maçını oynayacak. Hırvat yıldız, Garanti Koza Park’taki buluşmada açılış turunda Marsel İlhan’ı eleyen Tunuslu Malek Jaziri ile kozlarını paylaşacak.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Akıllı telefon sektörünün önemli isimlerinden OPPO, dikkat çeken bir akıllı telefon...