#
#
Premier League ekiplerinden Chelsea Kulübü, 1 Temmuz 2021'den itibaren yönetim kurulu toplantılarına taraftar temsilcilerini de alacaklarını açıkladı.
05/05/2021 - 08:31
Geçtiğimiz günlerde Avrupa Süper Ligi'nin İngiltere'den 5 kurucu kulübü arasında adı geçen, ancak 48 saatlik serüven sonunda ASL'nin yerle bir olmasıyla bu lig projesinden çekilen Chelsea, şimdi taraftarın gönlünü almaya çalışıyor.
 
Avrupa ve Dünya çapında taraftarların büyük reaksiyonlarıyla karşılaşacan Süper Lig projesinin hüsranla sonuçlanmasının ardından Maviler, yeni sezonda taraftarlar arsaından seçilecek 3 temsilcinin, yılda 4 kez gerçekleşen Yönetim Kurulu toplantılarına taraftarı temsilen katılacaklarını ve kararlarda fikirlerinin alınacağı belirtildi. 
 
 
İngiliz kulübünün bu kararı, Süper Lig projesinde kendi taraftarından büyük reaksiyon almasına karşılık bir geri adım ve taraftara yakınlaşma hamlesi olarak görülüyor. 
 
Ancak  neresinden bakarsak bakalım Premier League gibi bir ligde, hele sahipli bir kulüp olarak Chelsea'de Abramovich yönetiminin bu kararı vermiş olması taraftar kazanımı açısından oldukça önemli.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Oyun tarafının önemli isimlerinden Sony, son dönemde PlayStation oyunları üzerinden büyük bir...