#
#
Bu sene bir yenisi düzenlenecek ve artık klasikleşen Cappadox festivalinde açıkhava aktivitelerini outdoor dünyasının öne çıkan markalarından Columbia üstlenecek ve sponsor olacak.
05/06/2018 - 18:42
Columbia tüm doğaseverleri, Kapadokya’yı açık hava maceraları ile deneyimlemek üzere 14-19 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek Cappadox festivaline davet ediyor. Festival kapsamında Columbia sponsorluğunda düzenlenecek doğa yürüyüşü, koşu ve vadi bisikleti aktiviteleri ile outdoor severler Kapadokya’nın büyüleyici coğrafyasını Columbia’nın gerçek açık hava maceralarıyla keşfediyor.
 
Cappadox kapsamında 16 Haziran, saat 09.45 de başlayacak Göreme Vadi koşusunda ise açık hava tutkunlarına, Ultra maraton koşucuları Alper Dalkılıç ve Elena Polyakova eşlik edecek. Koşu sonrası gerçekleşecek söyleşide ünlü ultra maratoncular deneyimlerini paylaşacak. Columbia’nın tüm katılımcılara hediye edeceği, açık havada ihtiyaç duyulacak ekipmanları içeren “koşu kiti” ile renklenecek etkinlik, festivalin heyecanla beklenen Açık hava aktiviteleri arasında yerini alıyor. Columbia Montrail Koşu Grubunun da katılacağı açık hava etkinliklerinde yerinizi almaya davetlisiniz!
 
http://funkyimg.com/i/2HaBv.jpg
 
Uluslararası ve yerel müzik, çağdaş sanat, gastronomi ve doğa etkinliklerini bir araya getiren disiplinler arası programıyla Kapadokya’da gerçekleşen Cappadox festivalinde katılımcıları,
altı gün boyunca Kapadokya’nın en güzel vadilerinde doğa yürüyüşü, koşu ve vadi bisikleti etkinliklerinde Kapadokya’nın muhteşem doğasını deneyimleyebilecekleri keyifli dakikalar bekliyor.
 
http://funkyimg.com/i/2HaBy.jpg
 
Bu yıl “Sessizlik” teması ile gerçekleşecek festivalin tüm açık hava aktiviteleri Columbia sponsorluğunda gerçekleşiyor.
 
http://funkyimg.com/i/2HaBw.jpg
 
Tasarım ve teknolojinin mükemmel harmanıyla hem açık hava aktivitelerine hem de şehir hayatına mükemmel uyum sağlayan Columbia ürünleri ile Kapadokya’nın muhteşem doğasının ve Columbia tarafından organize edilen outdoor etkinliklerin tadını çıkaracaksınız.
 
Festivalin program detaylarına cappadox.com’dan, etkinliklerin biletlerine ise biletix.com’dan ulaşabilirsiniz.
 
http://funkyimg.com/i/2HaBx.jpg


 
COLUMBIA
Columbia Sportswear dış giyim, ayakkabı, aksesuar ve ekipman pazarlarının önde gelen yenilikçi firmasıdır. Portland, Oregon’da 1938 yılında kurulan Columbia ürünleri 100'den fazla ülkede satılmaktadır ve yenilik, kalite ve performans için uluslararası bir üne sahiptir. Columbia ürünleri, açık hava meraklılarını dış elementlerden korumak için geliştirilmiş yenilikçi teknolojilere ve tasarımlara sahiptir. Bu özelliği, konforu arttırır, ve açık hava etkinlikleri keyifli hale getirir.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Türkiye’de satılan OPPO Reno3 ile Reno3 Pro modellerinin yerini alacak OPPO Reno4 ve Reno4 Pro için en önemli...