#
#
Slaven Bilic'in çalıştırdığı West Ham United, Burak Yılmaz'ın bonservisi için 10 milyon Euro'yu gözden çıkardı, Galatasaray ise 15 milyon Euro istiyor. Sarı-kırmızılılarda yıllık 2.8 milyon Euro alan milli futbolcuya, 4 milyon Euro garanti ücret teklif edilecek.
15/08/2015 - 13:55
Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Slaven Bilic'in teknik direktörlüğünü yaptığı West Ham United, yıldız futbolcunun transferi için Galatasaray’ın kapısını çalarken, tarafların Sivasspor maçından sonra masaya oturacakları öğrenildi. Premier Lig ekibinin Burak için 10 milyon Euro'yu gözden çıkardığı belirlenirken, Galatasaray’ın 15 milyon Euro'ya bu transfere olumlu yanıt verebileceği belirtildi.
 
İngiliz ekibinin, Galatasaray’dan 2.8 milyon Euro alan 30 yaşındaki golcü futbolcuya senelik 4 milyon Euro önerdiği öğrenildi. Cimbom’la 2019’a kadar sözleşmesi bulunan Burak’la 4 senelik sözleşme yapmak isteyen Westhamlı idarecilerin Pazartesi günü İstanbul’a gelerek sarı-kırmızılı kulüp ve oyuncu ile masaya oturacakları bildirildi.
 
 
İki golcü hesabı
Galatasaray’da Burak’ın transfer olması durumunda Oumar Niasse’nin yanı sıra bir golcü transferinin daha gerçekleşmesi gündeme gelecek. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun da Burak’ın tavrına göre karar vereceği öğrenildi. Hamzaoğlu’nun ayrılmak istemesi halinde buna yeşil ışık yakacağı dile getirildi.
 
Ogan Tarhan doğruladı
Burak Yılmaz’ın Menajeri Ogan Tarhan, West Ham United’ın teklifi Galatasaray’a ilettiğini açıkladı. LigRadyo'dan Mehmet Ayan'a konuşan Tarhan, “Kamuyounda sözü edilen rakamların konuşulmadığını söyledi Ogan Tarhan ancak teklifi doğruladı. Burak, Galatasaray'ın sözleşmeli oyunculudur. West Ham, kulüple temas etmeden bizimle temas kurması zaten doğru değil. Biz gelen teklifi kulübe ilettik” dedi.
 
Kaynak: Radikal
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
iPhone 12 ailesinin tanıtımı için geri sayım başlamışken telefonla ilgili yeni haberler öğrenmeye...