#
#
Sarı-kırmızılılar, Burak Yılmaz’ı hem yuhaladı, hem de ıslıkladı. Golcü ise ellerini havaya kaldırarak karşılık verdi. Oyuncuya destek veren grupla protestocular arasında ise gerginlik yaşandı.
17/01/2016 - 05:22
Galatasaray taraftarı dün Burak Yılmaz’a büyük tepki gösterdi, herkes buna şaşırdı. Sakatlığı nedeniyle henüz hazır olamayan, Mustafa Denizli’nin “İyileşti ancak fizik kondisyon olarak yüzde 100 hazır değil” dediği Burak, sarı-kırmızılılar tarafından hedef adam haline getirildi.
 
Golcü için her şey 59. dakikada başladı. Bu dakikada Burak, Sneijder’e bir pas vermek istedi. Ancak başarılı olamadı. Bunun üzerine Galatasaray tribünleri bunu ıslık ve yuhlarla protesto etti. Burak da alkış yaparak bu duruma karşılık verdi.
 
Kulübün attığı tweetten bir şey anlaşılamadı 
62. dakikada bu kez kaleciyle karşı karşıya kalan Burak Yılmaz gol yapamayınca bu kez tribünlerden daha fazla tepki geldi. Tribünlerin bu şekilde yuhalamasına şaşıran Burak yine ellerini havaya kaldırarak alkışlamayı sürdürdü.
 
Galatasaray tribünlerinde yer alan diğer grup ise “Burak Yılmaz” diye tempo tuttunca gerginlik yaşandı. Kulübün, “Aşkla tribüne gelen, her şart altında takımını alkışlayan vefakâr her bir Galatasaray taraftarına şükranlarımızı sunarız” tweeti ise ne anlatılmak istendiği kimin hedef alındığı anlaşılamadı.
 
Burak Yılmaz, penaltıyı attıktan sonra armasını göstererek saha kenarına koştu.
 
http://funkyimg.com/i/26wgD.jpeg
 
Arbede çıktı

Galatasaray tribünlerinde bir bölüm taraftar golcü Burak Yılmaz'a ıslıklı tepki gösterdi. Medicana Sivasspor ile oynanan maçın 59. dakikasında Burak Yılmaz'ın Sneijder'e vermek istediği pas hedefine ulaşmayınca protesto ıslıkları yükseldi. Bunun üzerine Burak Yılmaz da el hareketiyle ıslıklayanlara karşı tepki gösterdi.
 
http://funkyimg.com/i/26wgW.jpeg
 
Daha sonra tepkiler arttı ve golcü oyuncunun ayağına her top geldiğinde protesto ıslıkları duyuldu. Ardından bazı tribünler Burak Yılmaz'a destek verdiler ve kendi oyuncularına anlamsız tepki koyan taraftarları protesto ettiler. Sonra tribünlerin büyük bir bölümü Burak Yılmaz'a destek verdi.
 
http://funkyimg.com/i/26wgX.jpeg
 
Galatasaray tribünleri Burak için karıştı
Edinilen bilgiye göre ıslıklayan taraftarlarla, onlara tepki gösteren aynı tribündeki taraftarlar arasında kavga yaşandı. Kavganın büyümesi üzerine tribüne gelen güvenlik güçleri taraftarları ayırdı.
 
Kaynak: Milliyet,
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Markasının Çin pazarında sunacağı ilk elektrikli modellerden olacağı vurgulanan, Honda SUV...