#
#
Yine David Beckham, yine bir skandalla gündemde...
02/09/2012 - 21:19

Gün geçmiyor ki David Backham'ın adı bir skandala ya da dedikoduya karışmasın. Karizmasının ona sunduklarını, sonuna kadar kullanan Beckham yine bir çapkınlık haberiyle gündemde.

Dedikodular, senelerdir Spice Girls'ün eski üyesi Victoria'yla evli olan Beckham'ın twitter üzerinden bir ilişkisi çıktığı yönünde. Bu seferki kahramanımız opera sanatçısı Katherine Jenkins.

Bu ilişki söylentisi almış başını gitmiş ki, Beckham bir temsilciyle E! News'e bir açıklamada bulunmuş. Twitter'ın saçmalıklarıyla uğraşmak zorunda olduklarını kaydedden temsilci, dedikoduları kesin bir dille reddetmiş.

Galli şarkıcı Katherine Jenkins ise Twitter üzerinden açıklama yapmayı tercih etmiş. "Sevgili Twitter arkadaşlarım" diye söze başlayan Katherine, Beckham'la sadece iki kere yüzyüze geldiğini ve bu haberin korkunç bir söylenti olduğunu söyleyip inkar etmiş. Bu söylentilerin çok incitici ve gerçek dışı olduğunu söyleyen şarkıcı, avukatlarının kendisine isterse dava açabileceğini söylediklerini de eklemiş. Bununla birlikte gözdağı da vermiş sanıyorum.

32 yaşındaki şarkıcı bu haberden sonra çok fazla tehdit mesajı almış Twitter'dan. Bunun üzerine polise başvurmuş ve tehdit eden kişi aranıyormuş şu sıralar.

Beckham bak nelere neden oluyorsun? Bir rahat dursan herkes için en iyisi! Asıl merak edilen ise sabır küpü Victoria'nın ne tepki vereceği?

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
TP-Link, Tapo serisinin yeni güvenlik kamerası TP-Link Tapo C100 modelini satışa sundu. Tapo C100 model kamera,...