#
#
Trabzonspor'un hafta içinde Uruguaylı oyuncu Martin Caceres'i transfer edeceği haberi çıktı. Oyuncu Türkiye'ye geldi ama transfer olmadı. Trabzonspor oyuncu ile anlaşamadığını açıkladı.
21/01/2017 - 13:29
Martin Caceres'in Trabzonspor ile görüşmeden önce adı ilk olarak Galatasaray ile çıktı. Daha sonra Ekim ayı ortalarında Gazetta, Beşiktaş'ın oyuncu ile ilgilendiğini yazdı. Aynı dönem West Bromwich de oyuncuyu istiyordu.
 
30 Haziran 2016'da Juventus'un veda ettiği oyuncu uzun bir süredir sakatlık arkası dönemin de etkisi ile bireysel idmanlar yapmaktaydı.
 
 
Martin Caceres'in İstanbul'a gelişi canlı yayınlandı
 
Oyuncuyu İstanbul'a Sedat Yeşilkaya ve Ali Cansun'un ortaklarından olduğu bir şirket getirdi. Martin'in İstanbul'a geliş görüntülerinde bu iki eski futbolcu - yeni menajer de yanlarındaydı.
 
 
Oyuncu hakkında çıkan komisyon iddiaları ve imza paralarını Beyaz TV'den bildiğimiz Mustafa Çevik twitterda yayınlayınca bu transfere dair ortalık bir anda karıştı. 1 milyon avro civarındaki imza parası söylentilere neden oldu.
 
Aşil tendonu kopan iflah olmaz
Şubat 2016'da aşil tendonu kopmuş bir oyuncuyu, renovasyon içindeki bir Trabzonspor'a getirmeye çalışmak hangi futbol aklı ile açıklanır bilinmez ama bu işin garip olduğu başından beri belliydi. 
 
 
Sakat çıkınca Trabzonspor vazgeçti
Martin Cacares'in hakkında çıkan sakat söylentilerine imza paralarına dair spekülasyonlar ve kafaları karıştıran bilgiler de eklenince Trabzonspor transferden vazgeçti. Şaşa içinde getirilen oyuncu sessiz sedasız Türkiye'den ayrıldı.
 
 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Koronavirüs salgını dünyada etkisini sürdürürken Samsung gibi üreticiler de piyasaya sürdükleri...