#
#
Gazeteci Mehmet Demirkol, Fatih Terim'e sorduğu sorulara gösterilen tepkiler nedeniyle isyan etti, ''Neden soruyorsun diye soran gazeteci arkadaşlar var. Ben sizin gibi kucağa oturmam.'' dedi.
06/09/2016 - 12:58
NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Fatih Terim'e geçtiğimiz gün sorduğu sorulara gösterilen tepkiler nedeniyle isyan etti, "Gazetecilik mesafe koyma işidir. Ben sizin gibi değilim, kucağa oturmam." derken şu ifadeleri kullandı:
 
"Bilmiyor musun neden soruyorsun diyen gazeteci arkadaşlar var sosyal medyada. Soru soruyoruz diye neden soruyorsun diyen gazeteci arkadaşlar tarafından sorgulanıyoruz. Pespayelik artık bu. Gazetecilik artık ayaklar altında. Hakkaten bırakın bu işi, başka bir iş yapın. Çıldırtacaksınız artık beni. Arda'yı, Selçuk'u gördüğüm zaman soracağım. Muhataplarına soracağım. Bunu neden soruyorsun diyen gazeteci olur mu yahu?"
 
"Ben kucağa oturmam"
"Gazetecilik mesafe koyma işidir. Ben sizin gibi değilim, kucağa oturmam. Kimseye de yakın değilim. Biri çıksın desin ki Mehmet Demirkol birine yakındır desin, bırakırım bu işi. Beni konuşturmasınlar, delirtmesinler. Bir başladım mı bitiririm."
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Akıllı telefon pazarının dev isimlerinden Xiaomi, 120W hızlı şarj konusunda çok önemli...