#
#
Gömlek değiştirir gibi teknik direktör değiştiren başkanlara rastladığımız İtalya'da bir başkan, sıra dışı bir işe imza attı.
27/10/2017 - 14:47
Serie D ekiplerinden Fulgor Molfetta'nın başkanı, Mauro Zamparini başta olmak üzere bir sezonda birkaç teknik adam değişimine imza atan çoğu medyatik ve çılgın başkanı gölgede bırakacak bir harekete imza attı. Bu belki de şimdiden 2017/18 futbol sezonunun en ilginç olayı olmayı başaracak. 
 
Hafta sonu oynanan maçta üst sıraları zorlayan AZ Picerno'ya konuk olan Sporting Fulgor Molfetta, deplasmandan pek de kötü sayılamayacak 1-1'lik beraberlikle döndüğünde futbol dünyasında isim yapacaklarından kimsenin haberi yoktu.
 
Play-out potasından çıkma yolunda üç rakibinin puan kaybettiği haftada birkaç basamak üste çıkma şansını kaçıran Fulgor Molfetta'da başkan Mauro Lanza, faturayı teknik direktöre çıkardı. İşin gündeme oturan kısmı ise bu olaydan sonra başladı. Lanza, teknik direktörü kovduktan sonra takımın yeni teknik direktörlüğüne kendisini getirdiğini açıkladı. Aynı zamanda benzin istasyonu sahibi de olan Lanza, Bari bölgesinin bu küçük takımının adını bir anda tüm Avrupa'ya duyurmuş oldu. 
 
Mauro Lanza'nın, aynı zamanda teknik direktörlük de yapmasının önünde bir engel yok çünkü Serie A ve Serie B'de aranan teknik direktörlük lisansı, alt liglerde zorunlu değil. 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Xiaomi, İngiltere pazarına girişi şerefine inanılmaz bir kampanyaya imza attı. Pazara giriş günü...