#
#
Eskişehirspor tribünlerinin renkli grubu Bando Es Es, 2011-12 sezonunu noktaladığını belirtti.
27/04/2012 - 18:21
Eskişehirspor tribünlerinde yer alan Bando Es Es, 2011-12 sezonunu noktaladığını açıkladı. Grubun, sezonun kalan 4 maçında tribündeki yerini almaması bekleniyor.
 
Grubun forum sitesinde, şu ifadelere yer verildi.
 
"Kupa maçında Bursaspor önemli rakipti. Her platformda #gerçekderbi veya #anadoluderbisi olarak tanımladık.
Taraftar bu maçı gerçekten çok önemsedi ve takımdan daha iyi hazırlandığı gün gibi ortadaydı. Çok büyük umut ve beklentiyle İzmir'e yola çıktık. Maça değil de düğüne gider gibiydik.
 
Ancak maç başladı ve ilk 10 dakikasında sanki sonuç belliydi. Hatalı kadro seçimi, diziliş ve hırstan çok uzak bir oyun izledik. 41 yıllık kupa hasreti ve Avrupa için ezeli Bursa rekabeti için bütün ümitlerimizi şahsiyetsiz bir oyunla sahada bırakıp döndük. Tribünde makara konusu olduk. Kanımıza dokundu.
 
Tribün anlamında özellikle ilk yarı çok kötü değildik ama takımın ortaya koyduğu pyun bize hiç ışık vermedi.
 
O moral bozukluğuyla stadtan çıktık ve otobüsümüze bindik. Yolda araç motor arızası yaptı ve yürüyemez durumda kaldı. Otobüsümüzdeki insanlar, diğer otobüslere paylaştırılmaya çalışıldı. Gidenler gitti. Kalan 15-20 kişi ise bir tırın açık dorsesinde yolculuğa devam etti. Bir kısmı bir şekilde Afyon'a ulaşıp oradan çeşitli araçlarla Eskişehir'e dönebildi.
 
Sonra biz bu kadar çileyi neden çektik sorgulaması ister istemez oluştu. Finale kalsak bunların hepsi birer talı anı olarak kalacaktı. Ama şimdi bir eziyet ve çile olarak hafızamıza kazındı. Bu kadar çekilen çileye bir kenara koyup diğer yanda bunların ve kupa finalinin umrunda olmadığını gördüğümüz, takım, teknik heyet ve yönetime isyan ettik. Biz çok kere yenildik ama böyle ezilmedik.
 
Bütün bu yaşananlardan sonra BandoESES, 2011-2012 sezonunu kapatmaya karar verdi.

Bu saatten sonra yönetim ve teknik ekip oturup düşünsün, genç oyunculara şans versin ve transfer politikasını ve kongresinin gündemini iyi belirlesin. Artık hedefsiz ve şahsiyetsiz futbol seyretmek istemiyoruz. Peşinden koştuğumuz ESES'e ve camiamıza yakışır duruş ve oyun bekliyoruz."

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Şu sıralar Mate 40 ailesiyle gündeme gelen ambargolu teknoloji devi Huawei, akıllı telefon tarafında...