#
#
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, ''Ben şike yapmadım, ama Galatasaray her zaman şike yapıyor. Beni daha fazla konuşturmayın, altından kalkamazlar. İspatını yapacaklar, ben ispatlıyorum.''
27/05/2016 - 10:29
Dün akşam oynanan ve Galatasaray'ın 1-0'lık galibiyetiyle sonuçlanan Ziraat Türkiye Kupası finali sonrasında basın mensuplarının karşısına geçen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım sert sözler kullandı.
 
''Bu sene Türkiye'de şampiyonu da, küme düşeni de, orta sıraları da hakemler tayin etti. Mete Kalkavan, Ali Palabıyık iyi hakem diyorduk, onlar da kendini bir başka görmeye başladı. Bir kurallar var. İndim aşağıya söyledim yüzüne, ikinci devre değişti. Fırat Aydınus ile Halis Özkahya bu sene bizim şampiyonluğumuzu engelledi. Başakşehir maçında penaltı var vermiyor. Beşiktaş başkanına, Galatasaray başkanına ceza vermezler, Aziz Yıldırım'a verirler. Federasyon genel kurulu ne zamansa konuşma yapacağım. 9 ya da 19 Haziran'da herkes beni dinlesin. Söz önce küfürü engellemeye çalışın. Antalya'da kupa veriyorsunuz. Ne hale geldik? Adam bana küfür ediyor, ''Şike yapsana, şike yapsana'', ben şike yapmadım. Strum Graz maçının sonunu bir izleyin, şike ne demek görün. Ben şike yapmadım ama Galatasaray her zaman şike yapıyor. Beni daha fazla konuşturmayın, altından kalkamazlar. İspatını yapacaklar. Ben ispatlıyorum''
 
Aziz Yıldırım Oyuncuların Töreni çıkmamasının sorulmasına üzerine, ''Oyunculara küfür etmişler. Çıktık, Gökhan Gönül geldi, ''Tören başlamadan küfüre başladılar'' dedi. bende ''çıkmayın o zaman'' dedim.
 
Basketbolda Final-Four oynadık, bu akşam kazanamadılar. Olur. Ben gündem değiştirmek için konuşmuyorum. Gerçekleri söylüyorum. Benden başka kimse konuşamıyor. Tribünlerde sorun var, küfür var. Esrar, kokain içiliyor. İnsanlar zehirleniyor. Kasımpaşa küçülmeye gidiyor, niye? Bizim puanlarımızı çaldılar, küçülececeğiz diyor. Yazık değil mi? Bu ülkede hakkı yenmeyen bir Beşiktaş, bir de Galatasaray. Bir tane maçını söyleyin bana, yok'' şeklinde konuştu.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Atmosferdeki karbondioksit miktarının şu ana kadarki ölçülmüş en yüksek seviyesinde...