#
#
Eskişehirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Beşiktaş'ı çalıştırdığı dönemde transfer ettirdiği Olcay Şahan'ı Galatasaray'ın kapısından döndürdüğünü açıkladı.
22/12/2015 - 17:08
2012-13 sezonunda Beşiktaş'ı çalıştıran Samet Aybaba, dün akşam Lig TV'de katıldığı Maraton programında önemli bir transfer bilgisi verdi.
 
Siyah beyazlı takımda görev yaptığı dönemde alınan Olcay Şahan'ın transferi konusunda açıklamalarda bulunan Aybaba, bu oyuncuyu Galatasaray'ın elinden aldıklarını söyledi.
 
Aybaba, "Olcay'ı Almanya 2. liginde buldum. Benden önce Galatasaray ile bir görüşmesi olmuş. Kendisini aradım ve Beşiktaş'ın büyük şans olacağını söyledim. Benim telefon konuşmamdan sonra Galatasaray'a gitmekten vazgeçti ve Beşiktaş'a geleceğini söyledi. O tip bir oyuncu alıyorsan, en iyisini Olcay'dır." dedi.
 
Olcay: Samet Aybaba ikinci babam
Samet Aybaba'nın, Beşiktaş'a transfer ettirdiği Olcay Şahan, Osmanlıspor maçının ardından Aybaba'nın canlı yayında olduğunu öğrenince, "Buradan babama selam söylüyorum. Samet hoca benim ikinci babam." dedi.
 
 
Aybaba "Olcay'ı Messi'ye değişmem" demişti
Samet Aybaba, 2012 yılında gazetecilerle yaptığı bir sohbet toplantısı sırasında, "Olcay Şahan mı Messi mi?" sorusuna, "Tabii ki Olcay. Kanatlardan birçok şeyi yapıyor, alan boşaltıyor, pozisyonlara giriyor. Bir de gol yapsa, zaten Real Madrid'de oynar." cevabını vermişti.
 
Olcay Şahan, 800 bin Euro bonservis bedeli karşılığında Kaiserslautern'den transfer edilmişti.
Kaynak: Hürriyet
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Merakla beklenen Samsung Galaxy Note 20 ailesi için geri sayım başladı. Koronavirüs salgını sebebiyle...