#
#
İZMİR, tarihinde ilk kez NCAA Kolej Basketbol Seçmeleri’ne ev sahipliği yaparken, organizasyona çok büyük destek veren Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “İzmir’i NCAA seçmelerinin merkez haline getirmek istiyoruz” dedi.
25/07/2016 - 15:07
NCAA gibi güçlü bir markaya ev sahipliği yapmanın son derece önemli olduğunu kaydeden Atila, “Önümüzdeki Nisan ve Temmuz aylarında da organizasyonu tekrarlamak ve gençlerimize büyük bir fırsat yaratmak istiyoruz” diye konuştu.
 
Bornova Belediyespor’dan Berk Karadan’ın ABD’nin iki üniversitesi tarafından davet almasının gurur verici olduğunu da kaydeden Atila, “Umarım buradaki seçmelerin ardından daha birçok çok gencimiz yurt dışına giderek ülkemizi temsil eder. Biz de Bornova Belediyesi olarak spora ve sporcuya hizmet için var gücümüzle çalışacağız” yorumu yaptı.
 
 
NCAA Showcase İzmir 2016 seçmelerinin yapıldığı Atatürk Spor Kompleksi’ne giden, ikinci günün hava atışını yapan Atila, gençlerle de sohbet etme fırsatı elde etti. NCAA seçmelerine, 15’i bayan toplam 75 sporcu katıldı. Bir çok yerli-yabancı antrenör tarafından takip edilen ve internet üzerinden yayınlarla tüm dünyaya açılan NCAA Seçmeleri ile ilgili değerlendirme önümüzdeki hafta yapılacak ve sonuçlar ailelere bildirilecek.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
SpaceX, üzerinde NASA desteğiyle yıllardır çalıştığı tarihi insanlı görevin...