#
#
PREMIER LEAGUE
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
PREMIER LEAGUE
Capital One Cup'ta Sheffield'a elenen Arsenal'in hocası Arsene Wenger, dört kupada birden mücadele edecek kadro derinliğine sahip olmadığını belirtti.
28/10/2015 - 11:09
Arsenal'da teknik direktör Arsene Wenger, 3-0 kaybedilen Lig Kupası maçından sonra tüm kulvarlarda mücadele edecek yeterli kadroya sahip olmadıklarını söyledi.
 
Sheffield Wednesday'e 3-0 mağlup olarak İngiltere Lig Kupası'na veda eden Arsenal'da teknik direktör Arsene Wenger, tüm kulvarlarda mücadele edecek yeterli kadroya sahip olmadıklarını söyledi.
 
"Bizim için kötü bir akşamdı. Hem yeterince iyi değildik hem de iki önemli oyuncumuzu kaybettik. Fakat her şeyden önce Sheffield Wednesday'i tebrik etmek gerek. gayet iyi ve kararlı bir performans ortaya koydular ve kazanmayı hak ettiler.
 
Kazanmayı tabii ki isterdim. Mazeret olarak göstermemeliyiz ama şu bir gerçek ki; an itibariyle bütün kulvarlarda mücadele edecek kadroya sahip değiliz. Maçtan önce de söylediğim gibi, Premier Lig'de forma giyen çok sayıda yabancı oyuncu nedeniyle fırsat bulamayan bir o kadar iyi oyuncu Championship takımlarını tercih ediyor. Bu durumda genç oyuncularla Championship ekiplerine karşı mücadele etmek epey zorlaşıyor. Dolayısıyla henüz deneyim kazanmamış oyuncularınızla bu tarz takımlara karşı kazanma şansınız kalmıyor."
Kaynak: Goal TR
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Daha önceden ünlü şarkıcı Sıla ila çalışan OPPO, Reno3 Serisi‘nin reklam...