#
#
PREMIER LEAGUE
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
PREMIER LEAGUE
Arsene Wenger, Ocak 2017'de sahibini bulacak Ballon d'Or 2016'yı Mesut'un kazanmasını istedi ama bireysel ödülleri eleştirdi.
11/01/2016 - 15:03
Arsenal Menajeri Arsene Wenger, futbolda bireysel ödüllerin mantıklı olmadığını yinelerken, takımının yıldızı Mesut Özil'i övmekten geri kalmadı ve ekledi, ''Buna rağmen 2016'da Altın Top Ödülü'nü Mesut'un kazanmasını isterim.'' dedi.
 
Arsenal Menajeri Arsene Wenger'in Mesut Özil'e övgüleri devam ediyor. Wenger, Arsenal'in geride kalan 20 haftada 42 puanla Premier Lig'de lider durumda bulunmasında başroldeki isimlerden biri olan Mesut Özil'in 2016 Altın Top Ödülü'nü kazanmasını istediğini açıkladı.
 
Fransız teknik adam futbolda bireysel ödüllerin verilmesinin mantıklı olmadığını kaydederken, "Futbol bir takım oyunu. Bireysel ödüller verilmesi ve bir kişinin övülmesi bir çelişki." diye konuştu.
 
"Gelecek sezon Altın Top'u Mesut Özil kazanabilir mi?" sorusuna ise Wenger, "Öyle olmasını isterim; ancak daha önce söylediğim gibi o ödülün verilmesine pek taraftar değilim. Bir takım sporu yapıyoruz ve önemli olan da bu." yanıtını verdi.
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un yeni bir modeli daha gündemde. Bu sefer Samsung Galaxy A52s geliyor gibi...