#
#
Altınordu'ya altyapıdan 4 takviyeTeknik direktör Eroğlu, ''Hedefimiz 1-2 sezon içerisinde tamamı Altınordu patentli oyunculardan kurulu bir kadroyla mücadelemize devam etmek'' dedi.
07/01/2016 - 13:22
PTT 1. Lig ekiplerinden Altınordu'nun teknik direktörü Hüseyin Eroğlu, hedeflerinin 1-2 sezon içerisinde tamamı Altınordu patentli  oyunculardan kurulu kadroyla mücadele etmek olduğunu kaydetti.
 
Altınordu Kulübünden yapılan açıklamada, A takımda mücadele eden  altyapı oyuncuları Çağlar Söyüncü, Cengiz Ünder, Yusuf Acer, Alican Özfesli ve Alim Harlak'ın ardından Fatih Aktay, Kerim Alıcı, Berk Erel ve Recep Yemişçi'nin  de A takım kadrosuna alındığı belirtildi.
 
Teknik direktör Eroğlu, geçen sezon B takımda görev yapan çok sayıda  genç oyuncunun ligin ilk yarısında A takım seviyesine yükseldiğini bildirdi.
 
Çağlar Söyüncü, Cengiz Ünder ve Yusuf Acer'in bu şansı iyi kullanarak  kalıcı olmayı başardığını bildiren Eroğlu, şu ifadeleri kullandı: "Sonrasında Alican Özfesli ve Alim Harlak da aramıza katıldı. Diğer  gençlerimiz de bu yoldan yürümeye başladı. Hedefimiz 1-2 sezon içerisinde tamamı  Altınordu patentli oyunculardan kurulu bir kadroyla mücadelemize devam etmek. Tüm  genç ekiplerimiz, A takım antrenman ve maç sistemine uygun hareket ediyor.  Dolayısıyla, burada gelen oyuncu kendisinden beklenenleri önceden biliyor. Bu da  adaptasyon sürecini oldukça kısaltıyor."
 
Öte yandan sezon hazırlıklarını Antalya'da devam eden Altınordu, yarın  Bursaspor'la karşılaşacak. 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
5 Ağustos tarihinde Galaxy Note 20 ile beraber resmi olarak tanıtılacak Samsung Galaxy Note 20 Ultra için fiyat...