#
#
Adana Demirspor'da görevine son verilen teknik direktör Osman Özköylü yaptığı açıklama üzgün olduğunu belirtti.
02/03/2016 - 21:16
Osman Özköylü'nün açıklamaları:
 
Büyük bir onurla ve gururla çalıştığım Adana Demirspor Kulübü'nden yönetimin bana sunduğu, 'beklenen sonuçların gelmemesi ve takımın performansının düşük olması' mazeret gösterilerek görevime son verilmiştir.
 
Beni en çok üzen durum ise bu durumu basın yoluyla ve taraftar mesajıyla öğrenmek olmuştur. Başarısız olarak kabul edilen takımımızın ligde lider Adanaspor'dan 2, ikinci sırada olan ve bu haftaki rakibimiz Karabükspor'dan sadece 1 puan geride olduğunu ve son 7 maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldığını belirtmek istiyor ve bu durumu kamuoyunun takdirine bırakıyorum.
 
Yaşanan maddi problemlere ve ödenmeyen alacaklarımıza rağmen bu durumu problem yapmayan; 'kol kırılır yen içinde kalır' anlayışı ile konuyu kamuoyuna yansıtmayan, işine dört elle sarılan teknik ekip ve futbolcular, takımımızı bugünkü duruma getirmiştir.
 
Bu süreçte bize her zaman destek olan ve bugüne kadar arkamızda duran Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü'ye, Adana Demispor Kulübü Başkanımız Sedat Sözlü'ye ve yöneticilerimize, fedakar ve onurlu futbolcu kardeşlerime, tüm kulüp çalışanlarımıza, en önemlisi de büyük Adana Demirspor taraftarına sonsuz teşekkür ediyor; Adana Demirspor'a bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Akıllı telefon pazarının dev isimlerinden Xiaomi, 120W hızlı şarj konusunda çok önemli...