#
#
Adanaspor ile Adana Demirspor, müthiş derbide puanlar paylaşıldı.
20/10/2013 - 21:11
Adana'da müthiş bir derbi gecesi yaşandı... Adanaspor ile Adana Demirspor'un karşı karşıya geldiği dev mücadele 2-2'lik skorla bitti.
 
Adanaspor avantajı koruyamadı
17. dakikada Thiago ile öne geçen Adanaspor, üüstünlüğünü sadece 10 dakika koruyabildi. Demirspor, Turuncular'a cevabı Rajnoch ile verdi. İlk yarı bu skorla sona erdi.
 
Adana Demir iyi başladı
İlk yarı Adanaspor'un üsütnlüğüyle geçti ancak ikinci yarı tam tersi oldu. Erçağ ve Rostand ile etkili olmaya çalışan Adana Demirspor aradığı golü 79'da Rostand ile buldu.
 
Cevap gecikmedi
Adanaspor ise Rostand'ın golüne 4 dakika sonra Ergin Keleş ile karşılık verdi. Karşılaşmada başka gol olmadı ve Adana Derbisi, 2-2'lik skorla sona erdi. 
 
Mehmet Eren parladı
Uzun yıllar Süper Lig'de top koşturan ve şimdi Adana Demirspor'un başarısı için ter döken Mehmet Eren, maçın öne çıkan isimlerinden oldu. Deneyimli oyuncu skora katkı yapamadı ama çok çalıştı.
 
4 Taraftar fenalaştı
Dev mücadelede saha kenarına toplam 4 kez ambulans geldi. Aralarında çocukların da bulunduğu 4 taraftar ambulansta tedavi edildi. 
 
Tribünler muhteşemdi
Pankart yasağı olan Adana Derbisi'nde Adanaspor taraftarı ilk golden sonra pankart açtı. Hem Adanaspor taraftarı, hem de Adana Demirspor taraftarı 90 dakika susmadı. 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Teknoloji devi Apple, kısa süre önce eski iPhone ve iPad sahiplerine önemli bir uyarıda bulundu. Bunun arkasında...