#
#
Adana Emniyet Müdürlüğü ilginç bir önlem aldı. Maç sırasında sahaya atılacak maddelerin önüne geçmek amacı ile Adana 5 Ocak Stadı'nın kale arkası tribünlerine ip ağlar germe kararı aldı.
25/07/2013 - 16:18
Adana Emniyet Müdürlüğü yeni sezon öncesi ilginç bir önlem daha aldı. Adana 5 Ocak Stadı'na pankart yasağı getiren Emniyet maç sırasında sahaya atılacak maddelerin önüne geçmek amacı ile kale arkası tribünlerine ip ağlar germe kararı aldı.
 
Adana 5 Ocak Stadı'nda çeşitli maçlarda yaşanan şiddet olaylarını önlemeye çalışan Adana Emniyet Müdürlüğü, saha içine atlayan taraftarları ve futbol sahasına atılacak cisimleri önlemek amacıyla böyle bir önlem alındığı gözlendi.
 
Birçok statta misafir takım taraftarlarına yönelik olarak uygulanan böylesine bir uygulamanın 5 Ocak Stadında ev sahibi takıma yönelik olarak da uygulanıyor olması kafalarda birçok soru işareti yarattı.
 
Taraftarların statta pankart yasağına son verilmesi konusunda başlattığı kamuoyunun olumlu sonuçlanması beklenilirken, Şimşekler Grubu'nu ve Demirspor taraftarlarını potansiyel suçlu olarak görmeye yönelik bu girişimin nedeni bir türlü anlaşılamadı.
 
Emniyet Müdürlüğünün ligin ilerleyen haftalarında çok daha sıkı önlem alabileceği ip filelerin yerine, tribünle sahayı birbirinden ayıran tel örgülerin boyunu yükseltebileceği ve stat içinde daha fazla güvenlik personeli bulunduracağı da konuşulanlar arasında.
 
http://www.haberads.com/sites/default/files/images/simsekler%20grubu(1).jpg
 
http://www.haberads.com/sites/default/files/images/222222.jpg
 

ReadOne1940

Adana Demirspor, Şimşekler Grubu, Alt Ligler, Altyapı, Fotoğraf, Grafik Tasarım

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
iOS 13 ve Android 10 işletim sistemleri yerleşik olarak koyu mod desteğiyle geliyor. Aynı zamanda birçok...