#
#
Martinez35, foruma yazdı.
Ya arkadaşlar duygusallığa girerek kendinizi kandırmayın.Doğanlarda her maç öncesi en az %60 ı stadın maçtan 3 saat önce gelip 4-5 bira gömüp stada öyle giriyor.Biranın 8 TL olduğu ülkede maç günü biraya 40 Lira verip maça 20 TL ye giren adamlar Göztepe'yi çok seviyorsa 5 degil 1 bira icsin ya da hic icmesin cevresince illa ki bir Göztepeli vardir ögrenci olan ona destek olsun.
 
Geri kalan %30 lik kisim icin benimde icim hic rahat degil.Gonul isterdi maddi gucu olmayan herkes girsin izlesin ancak bununda bir cozumu var mı,bana göre yok.
Duygusal davranalim tamam ama malesef gercekci de olmak gerekir oyle ya da böyle Süper ligdeyiz ve kıç kadar stadda oynuyoruz her halikarda dolar o stad.
 
Kendi stadimiz olsun ogrenci kombinesi olsun,biraz daha uygun fiyatlar olsun ancak ufacık Doğanlar'da bu fiyatlar bence çok fahiş degil.
 
GT-I9060I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Pomak_1925, foruma yazdı.
Şimdi arkadaşlar şu konuda anlaşalım öncelikle.
 
Süper lig'e ayak bastı parası olarak,sponsorlar ile birlikte kulübün kasasına 60 milyon tl civarında bir para girdi mi?Girdi.
 
Türkiye'de lisanslı ürün satımında önlerde miyiz?Evet
 
Lakin öyle bir algı oluşturuyor ki bazı arkadaşlar,''Kalite=Pahalı bilet" tamam yapılan transferler isim isim gayet iyi, lakin kaç tanesi için bonservis bedeli ödedik?Çok fahiş fiyatlar üzerinden yaptığımız bir transfer var mı?Bonservisi elinde kaliteli isimleri,bütçemizi sarsmayacak bir şekilde kadromuza dahil ettik.Şu ana kadar yapılan transferlerin toplamı,süper lig'e ayak bastı parası olarak kulübümüze verilen parayı aştığını düşünmüyorum şahsen.Kaldı ki daha yeni sezon formaları,ürünleri satışa çıkmadı.Bununla birlikte kulüp zaten iyi satış yapıp,hatırı sayılır bir parayı kasasına koyacak.
 
Yani demem o ki.Amatörde,portatif tribünlerde her zaman her yere giden,ahde vefayı dibine kadar yaşayan bu taraftara bu fiyat üzerinden bilet çıkartmak olmaz!Göztepe'yi Göztepe yapan,güçlü kılan taraftarıdır.İzmir de yaşıyoruz beyler,burası bir iktisat kenti değil.İnsanların büyük çoğunluğu hizmet sektöründe ya da küçük çaplı fabrikalarda çalışarak asgari ücretle geçimlerini sağlıyorlar.Öğrenci kardeşlerimize değinmiyorum bile.Maddi gücü yetersiz,kardeşlerimiz,abilerimiz maçlara gelmesin,parası olan gelsin demek ,İzmir'in sembolünü sadece belirli bir zümreye layık görmek düpedüz faşizimdir!Şahsen kombine alabilecek durumum var,lakin ben o stada girerken,yıllarca iyi günde,kötü günde omuz omuza yaptığım kardeşim benimle stada giremeyecekse ne önemi var?
 
Kulübümüz eskiye nazaran çok kurumsallaştı.Bu konuda Mehmet Sepil'e ne kadar teşekkür etsek az.Sadece stadyum ve altyapı için yaptığı mücadele bile taktire şayan.Lakin ben kombinlerin bu sözü edilen fiyattan satışa çıkarılacağına inanmak istemiyorum.Olurda o fiyattan çıkarsa zaten Göztepe'yi çekirdekçilere emanet eder,zaman içinde Başakşehir vari bir takım haline dönüştürürsünüz...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Türkçütayfa, foruma yazdı.

"WorkingClass" dedi ki;

Kimse kamal atatürkü sevmek mecburiyetinde değil...Burada bir arkadaş var sürekli insanları atatürkü seviyor musun sorusuyla tahrik ediyor, kamalı sevmiyorum desem herif beni linç edip dövecek herhalde.. Sizin zihniyetiniz bu kadar olur zaten. Dün'e kadar dindar kesimi göstermediniz saygısızlık terbiyesizlik zulüm kalmadı, muhafazakar insanları "gerici, yobaz, arap yalakası gibi sözlerle itham ettiniz, başörtülü bacılarımı üniversitelere dahi sokmadınız bunları ne çabuk unuttunuz? Biz unutmadık. Şimdi çark döndü tabii işinize gelmiyor değil mi? Ha ayrıca benim soyum sopum da bellidir hiç sorgulamanız gerekmiyor... ben Müslüman oğlu Müslümanım ve Türk'üm.
 
İslamı ve Türklüğü yaşatan şehirdir Konya, daha fazla terbiyesizlik yapmayın. izmir marşını da al git...

Birde bu muhabbet var kimse Ataturk bu sevmek zorunda değil diyen ergen liseli kız modeli.Sevmiyorsan kurduğu ülkede yasamayacaksin koç, dinen sana daha uygun sistemlerle yönetilen ülkelere gideceksin.Bu vatan Türk yurdu Türk ATATÜRK UN KURDUĞU ÜLKEDE NANKÖRLÜK YAPMAYACSKSIN!
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Lark-Kral, foruma yazdı.
Geçmiş olsun demekten başka yapacak bir şey yok. Tudordan güzel bir haber bekliyoruz
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
TottiReiz, foruma yazdı.
Kalan 30 dakika kaos, ev sevdiğim :D
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.
@Arkadia usta dil hakkında çok uzun yazılar yazmışsın, Osmanlıyı hiç eleştirmemişsin ben senin yerine eleştirili soru sorayım.
Osmanlı Türk dili ve alfabesi yerine arap-fars kırması bir dil getirirken kime sordu ne düşündü? Ben şuan bu dille soydaşlarımın az çok ne dediğini anlayabiliyorum , asyadaki hitabelerimizden bazı kelimeler anlaşılabiliyor osmanlıcayla bu mümkün müydü ?
 
ayrıca Dilini ha doğudan almışsın ha batıdan Allah aşkına bunun ikisinden farkı ne araptan alınca daha mı iyi oluyor, kullandığımız kelime arapça olursa güzel temiz müslümanız, batıdan gelirse haram mantık bu mudur anlayamadım
 
Dil milletin tarihidir vs demişsin, bizim asırlarca kullandığımız dil değiştirilirken Türk milleti tarihini kaybetmedi mi o mantıkla Osmanlı da geldiği yeri atasını inkar etti? asıl tezatlık burada
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.

"pOLtEr" dedi ki;

Böylesine takım kurup doğanlarda oynamayı tercih etmek hayret edilecek durum. Varsa bahse giren bu takım ilk 5 e oynasın Atatürke döneriz. Planlamada hata var.. Sen oyna bakalım 20-25 bin ortalamaya bilet fiyatındaki 10-15 kiralık iskonto etkiliyomu görelim. Şahsen maddi problemim yok istediğim kombineyide alırım lakin o sigara içmesin bu bira içmesin şu biriktirsin öyle gelsin demekte yanlış. Biz izmiriz, izmir biziz diyorsak iç saha maçında o gün izmir kenetlenmeli herkes gelmeli.

"Böylesine bir takım kurup" cümlesine ihtiyatlı yaklaşmak lazım, daha dün gibi değil mi sezon öncesi ulan takıma bak kesin şampiyonuz diyip son anda ligde kaldığımız hatta düştüğümüz yıllar. Unutmayalım biz şu anda ligin en toplama takımıyız, bireysel olarak çok güzel isimler geldi ama başımızda tecrübesiz bir hoca var, eğer bu bireyselliği takım oyununa çeviremezsek işimiz zor olur. Fazla uçmaya gerek yok, bu sene ligde kalmak çok gerçekçi bir hedef, ilk hedefimiz bu olduğu için İzmir'i yanımıza alalım, yeni taraftar kazanalım vs.'den önce bizim acilen 40 puan almamız lazım, Doğanlar stadı bence ekstra 7-8 puan getirecektir. Bu seneyi atlattıktan sonra diğer hedeflere odaklanabiliriz. Bu sene gerekirse bazı maçlarda bilet bulamayayım, televizyondan izleyeyim ama Doğanlarda full stadda taraftarın rakibe baskısı sayesinde Göztepe kazansın, benim Göztepelilik anlayışım bu.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Sirus35, foruma yazdı.
Ortlama 4 sayfadır bilet fiyatları ile yazılıp çizildi . Merakla bekliyordum kimse gelipte sanayide 2 3 bira az için demesini . Ona bakarsak bugün ortalama bir paket sigara 10 tl . İçenler bıraksın günde 1 paketten 5 ayda zaten numaralı kombine parasını çıkarttır . İcmeyenler zaten o kadar kârda.
 
SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Elessar, foruma yazdı.

"DirekDibi" dedi ki;

Orta asyadaki türk devletlerini benimseyip Osmanlıyı benimsememekle türkcü Atatürkcü olunmaz Herkez Osmanlı torunu Atatürkde osmanlı evladı torunudur

Ben Osmanlı'nın ezdiği, sefilliğe mahkum ettiği, iskan politikasıyla sürdüğü halkın torunuyum
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
yürekten28, foruma yazdı.
Allahım bu tip insanlara mevki, makam, para ve tanınmışlık verirken niye beyin vermezsin ya da verdiğin beyni neden bu tip insanlar kullanamaz..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HABERLER