#
#
zebercet41, foruma yazdı.

"moshee41" dedi ki;

İlker kendine iş bakmaya başladığı bileğisin olan varımı

http://www.ozgurkocaeli.com.tr/ilker-uz ... 79638h.htm
 
Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. fake hesaplar bakanı, Albay hüseyin başkanım böyle vizyonsuz kendi taraftarına küfür edebilecek seviyedeki adamlarla çalışmaz.
 
Biran evvel hüseyin başkanımız kendine muhalif olanların yer almayacağı ve yazdıkları an engellenerek fişleyeceği böylece kim onla beraber kim değil görebileceği bir sayfa kurmalı. Önümüzdeki 5 senenin planlaması bu grupta yapılmalı. Eski başkanımızda bunu iyi yapıyordu.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Ftorres35, foruma yazdı.

"Stabil35" dedi ki;

Adem Büyük bir insan kısıtlı yeteneği olabilir kosmayabilir antrenman sevmiyor olabilir ama karakterde noksanlık ayrı konu..
 
Adı geçen isimler yaşlı isimler lig uzun maraton inşallah güzel bir kombinasyon olur Tamer kısıtlı kadro kullanan hoca inşallah bu özelliğini bir kenara koyar yaş ortalaması bu kadar yükselirse sezon sonuna doğru performans ve mücadele açısından epey zorluk yasariz

Birde takım arkadaşının ağzına silah dayayan 3 yıldır futbol oynamayan Gökhan Töre ismi geçiyordu(yalandır umarım)
 
FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
raulmadrid, foruma yazdı.
Mustafa Kaplan badem gözlü oldu :) arkadaşlar başkanımız vizyonsuz, arkadaşlar başkanımızda yönetim zafiyeti had safhada, süperlig düzeyinde kabul edilmeyecek beceriksizlikleri var. Ancak Allah için her konuda şu adamı darlamayalım. Sinyalci Mustafa Kaplan zaten Sivas maçından sonra, hani o gözyaşı döktüğü Sivas maçından sonra, Gençlerbirliğine sinyali çakmıştı zaten. O gözyaşlarının bi kısmı da, 'bi süre bu Ankaragücü sayesinde ben bu işten daha çok ekmek yerim'in sevinç gözyaşıydı. Mustafa Kaplan, kesinlikle çok başarılıdır. Önceki döneminde de çok başarılıydı. Sonra ilk fırsatta soluğu Gençlerde aldı. Bu sefer yine aynı, ilk fırsatta Gençlerbirliği oldu adresi. Suçlu ya da hain ilan etmek için söylemiyorum bunları, 5-6 yıl önce de, Kaplan gemiyi terkederken, Yiğiner buradaydı.
 
Burda defalarca yazdım yönetimi istemediğimi, neden istemediğimi. Hala aynı pozisyondayım. Osman Gazi Kandaş gibi, Tamer Acar gibi Ankaragüçlü insanlar topa girmediği sürece bunu tekrar tekrar dile getirmenin de anlamı yok benim açımdan. Diğer adayın Gökçek'ten ne farkı var geliş şekli itibariyle? Yiğineri mumla arar hale gelmekten korkuyorum. Dolayısıyla samimiyetini kanıtlamayı bırak, kulübü sabote etmeye kadar hareketleri olan diğer aday benim açımdan Yiğinerin tırnağı etmez.
 
Yiğiner başkana sesleniyorum burdan, belki yerine gider duyar sesimi. Yaptın yine yapabilirsin. Bi derin nefes al, işe koyul. Gerekenleri tak tak tak diye yap. Sana yakışan budur. Yıllarca yaptın bu işi. Git getir Pintoyu geri, al Kitsiu'yu sağa. Tut Pazdan, Kulusici. Gönderme Mokeyi, bak şunları yapsan yolun yarısı bitti zaten. Zor mu? Bunun üstüne 2 ortasaha, 2 kanat al biraz da derinlik kat kadroya bitti gitti başkan. Zor mu yahu? Gerekiyorsa, çıkarlarımız için Mokhtar bile olur kanatlardan biri her ne kadar sevmesem de.
 
Yine Yiğiner başkana sesleniyorum. Başkanım olmayacak gibiyse, vakit ayıramıyorsan kulübe, yıprandıysan ve sorunların altından kalkamıyorsan,, lütfen bırak. Yanlış tercihler yaptın, onun cezasını çekiyosun. Bi kenara çekil, kulübü adam gibi insanlara bırak. Bu işi tek yapabilecek insan sen değilsin sonuçta.
 
Şimdi hepimiz sinirliyiz, yıprandık. Çoğu konuda haklıyız. Başkan da hedef tahtasında, ona yükleniyoruz. O da bu stres altında sürekli hata yapmaya devam ediyor. Bu şekilde maalesef önümüzü göremeyiz. Gerçi biz sakince beklesek, bu sefer de başkan ölü taklidi yapıyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
efetorunu35, foruma yazdı.

"inadınagözgöz" dedi ki;

adem büyük nasıl topçu

Karaktersiz bir topçu.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Pomak_1925, foruma yazdı.

"Jossings" dedi ki;

"Agressive" dedi ki;

Gelen duyumlara göre Rodallega ve Obertan imzaya yakın isimler...

erzurum'da bile yedek oturan obertan mı :lol:

Obertan Erzurum'da yedek değildi.Son 4 hafta sakat olduğu için oynamadı.Yoksa 2.yarı Erzurum'un bu denli puanlar toplamasında Obertan'ın payı yadsınamaz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nefes, foruma yazdı.
Sakaryaspor Tribün Özeti 10 dakikalık (2018/2019)
 
https://youtu.be/qgAayUTJCLs
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nefes, foruma yazdı.
Gerçek olan bir şey var ki şapka koysak kazanırız.
Biz Türkler sosyal medyada fenayız.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
rapbitt, foruma yazdı.
Bunların hepsi bir işaret Evrencim.
Almaman daha hayırlı olmuş senin için. :)
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.

"coctayne" dedi ki;

 
Max Kruse dediğin adamın Fenerbahçe den istediği para 4 milyon euro (menajer parası hariç). Bonservissiz olsa ne olur. Biraz fazla uçuyoruz beyler. Geçen sezon yayın gelirleri + başarı primleri Tff den aldığımız para 80 milyona yakın. Yani bugünkü kurla 12 milyon euro. Sen 1 sezonluk gelirinin yarısını gel bir topçuya bağla. O kadar da uçmayalım.

Max Kruse'nin Almanya'da aldığı maaş 1.5M Euro. Vergilerle 1M civarına iniyor. 1M alan adama 4M vermek kerizliktir. Celso Borgesin devre arasında sana maliyeti 2.5M. 4M tabiki verme ama 2, 2.5M civarlarına iyi bir forvet için çıkılabilir üst sıraları hedefliyorsak. Uçulan birşey yok yani.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
TATÜ, foruma yazdı.

"raulmadrid" dedi ki;


Yiğiner başkana sesleniyorum burdan, belki yerine gider duyar sesimi. Yaptın yine yapabilirsin. Bi derin nefes al, işe koyul. Gerekenleri tak tak tak diye yap. Sana yakışan budur. Yıllarca yaptın bu işi. Git getir Pintoyu geri, al Kitsiu'yu sağa. Tut Pazdan, Kulusici. Gönderme Mokeyi, bak şunları yapsan yolun yarısı bitti zaten. Zor mu? Bunun üstüne 2 ortasaha, 2 kanat al biraz da derinlik kat kadroya bitti gitti başkan. Zor mu yahu? Gerekiyorsa, çıkarlarımız için Mokhtar bile olur kanatlardan biri her ne kadar sevmesem destres altında sürekli hata yapmaya devam ediyor. Bu şekilde maalesef önümüzü göremeyiz. Gerçi biz sakince beklesek, bu sefer de başkan ölü taklidi yapıyor.

Kardeş şu kısmı inanarak mı yazdın öyleyse daha çok üzülürüm şunları yapacak çapı olmadığından kopuyo zaten mevzu
 
Ya iş bilmezliğini de geç vefasız bir adam Mustafa Kaplan bize gelmeden önce nerde çalışıyordu ona bakmak lazım diyo öyle ya da böyle beğen beğenme adam herşeye rağmen geldi gık çıkarmadı senle kader birliği yaptı afedersin senin kıçını kurtardı arkasından dediği lafa bak nerde çalışıyodu dediğin adamı sen aldın geldin hoca gelmiyodu takıma,anlaştığın hoca dişim ağrıyo başım ağrıyo diye 15 günde kaçtı
 
Düşman yaratmakta üstüne yok herkes kötü bi bu iyi bugün Kenan özerinden erdemine hepsi alacağını tam istiyo hiç bişekilde de anlaşmaya yanaşmıyolar niye acaba
 
İsmail Kartal hain el kabir yalancı muhtar sahtekar ağcabay darbeci djedje formsuz menajerler kandırdı taraftar mikser para vermeyen belediye kötü mke ayıp ediyo arkasından çekilen iktidar yanlış yapıyo
 
Hayırdır Mehmet Yiğiner sen kimsin kim bilirdi seni Ankaragücü başkanı olmadan önce
 
Valla seven sevsin kızan kızsın eğer yalan değilse en güzelini birilerinin kanalıyla Mansur yavaş demiş yüzlerine seçim döneminde spor kulübü kimliğine hiçe sayıp açıktan 4 ay aralıksız desteklediğiniz aday kaybetti para istemek yerine yakışanı yapın kulübün önünü açın biz gerekeni yaparız diye
 
Yiğinerin bu saatten sonra yapacağı tek şey var o da belli yok yapmam kendim düştüm takımda düşsün benle beraber diyorsa bakarız hep beraber duruma
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HABERLER