#
#
pirlo35, foruma yazdı.
maçtan döndük iki satır da biz yazalım.
 
ghilas ile başlamak istiyorum. bu adama kilo vermiş ara dönem yaramış adis'in gidişiyle toparlamış diye yazanlar vardı. göz var izan var adamı dün canlı canlı izledik fil gibi olmuş. böyle bir bel olamaz futbolcuda ya da sporcuda, o bel ne döner ne hareket ettirir. muhtemelen benden uzundur benim 98 kiloyla daha ince belim var, performansı bu yüzden şaşırtıcı değil...
 
haftalardır takım bağıra bağıra bu noktaya geldi, 2 futbolcunun eksikliğiyle bu duruma düşüyorsak yine suçlu Tamer hocadır. 13 kişiyle rotasyon mu olur? kenardaki gençler oynasa bu selçuk'tan rotman'dan poko'dan gouffran'dan halil'den sabri'den çok daha mı kötü oynayacak? daha ne kadar kötü oynanabilir ki? buna rağmen hala sabri hala ghilas giriyor. dün bu oyuna rağmen takım alkışlandı, tamer hocaya tepki gösterilmedi, bir tek ghilasa tepki verildi.
 
poko ilk maç çıktı gol attı diye herkes şöyle iyi böyle iyi. o gün dedim ki bu adamın bölgesi takımların en kritik noktası takıma uyum sağlaması lazım yoksa halimiz kötü dedim diye eksi manyağı yaptınız buyrun. futbol bu kadar zor değil, takım uyumu olmazsa bireysel olarak messi'yi koy yine s.çarsın.
 
kırmızıdan sonra rotman çıkar ortada poko selçuk, beklerde tanju leo yapar dedim 3lü savunmaya döndük. acaba antremanda hiç 3lü savunma oyunu oynadık mı? çünkü zaten eksiksin bir de 3lü savunma ile kanatları resmen ellerimizle rakibe verdik, skor şaşırtıcı değil hatta geç bile kaldılar 3 atmak için.
 
kosanoviç, peybernes, reis 3'ünü toplasan bi Emre Can etmez, bu çocuk yüreğiyle bunlardan çok daha iyi oynardı.
 
adis demba ba'ya göre daha hareketli bi oyuncuydu, hücum presi ve geriden gelen uzun toplara iyi hareketleniyordu. Demba ba'da bunlar yok daha pivot santrafor. Demba ba'nın başarılı olabilmesi için kanatlarının vızır vızır top taşıması yaratıcı ortasahanın iyi pas atması lazım, bizde bunlardan hangisi var? Castro demesin kimse, rakiplerin bizi çözdüğü maçlarda tek Castro'yu kilitleyip yine vasat futbol izlediğimiz olmuştu.
 
geçen hafta da dedim sezon başındaki takım kurgusu çok yanlış yapılmış. kulübeden gram destek yok. yabancı kontenjanın full transfer yapamıyorsun adamların piskolojik sorunları var oynatamıyorsun. öyle veya böyle bu takım ligde kalır ama hala akıllanmamış 5. ile aramızda 2-3 puan var hesabı yapanlar var. en son bu hesabı alt ligde yaptığımızda küme düşmüştük...
 
maçın gerginliği ile tamer hocanın açıklamalarını duyduğumda ağzına kürekle vurasım geldi. 90+'da frikikten gelen tek şutumuz var, bu rezilliği açıklamak zorunda. hala avrupa bilmem ne ıvır zıvır. geçen sene Bursa'nın yaşadığını yaşayacak gibiyiz, düşmesek bari...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Jason, foruma yazdı.
Bugün iyice emin oldum ki ilk yarıdaki toplanan puanlar Beto Kadu Castro Jahovic biraz Traore iskeletinde ve diğer oyuncuların tamamlayıcılığında toplanmış. Düşünüyorum hocanın hamlesiyle kazanılan puan veya maç var mı diye aklıma gelmiyor. Bizim oyunumuzun gerilemesi deplasmanda kazandığımız Karabük maçıyla birlikte hızlandı yine leş gibi oyuna 3 puan almıştık o günden beri geriye gele gele 90 dk şut çekemeyecek kadar kötü bir oyuncu kadrosuna sahip olduk. Bunun altında maalesef göstere göstere hocanın hataları var. Sene başından beri tek oyuncu kazanamadık aksine herkes geriye gitti,yedek klübesini bu kadar az kullanan bir hoca ben görmedim,tamam kazanan kadroyu bozmak istemedin de kardeşim ortada takım bırakmadın ya sahada takımdaşlık 0 gelinen kadroda kimin girceği belli şişmanoğlu sakatlanasıya kadar hiç bir şey vermediği halde oyuna girerdi o gitti şimdi ghilas sabri geldi ayrıca scarione kötü ghilas kötü ngando kötü segbefia kötü gençler kötü sen hoca olarak hangisini kazanabildin?
 
Bir diğer yapılan hata 11deki yanlışlarda ısrar etme Kosanovic bağıra bağıra her hafta ben stoper oynamam bu takımda diyor hatalarıyla nerdeyse her maç gol yediriyor hep 11 adam. Oyuncuyada yazık bizede takımada yazık nedir bunu bu kadar vazgeçilmez yapan duran top kullanması mı? 2-3 gol attırdıysa 5 gol yedirdi en az, stoper duran top kullanıyo diye oynatılmamalı savunmada aksıyosa. Goufrann aynı şekilde ha oldu ha olcak derken bu kadar hafta oynadı tek işe yaradığı hafta Osmanlı maçı hiç kimse bu kadar bedavaya oynatılmaz savunması iyiymiş ofans oyuncusu savunması iyi diye her hafta oynatılmaz hücuma katkısı 0 dı çoğu maç. Castro gibi bu ligin iyi oyuncusunu mevkisi dışında oynatıyoruz herifide verimsizleştirdik şaka maka bu takım 10 numara pozisyonunda oyuncusu olmadan maça çıkıyor kaç haftadır hadi castro yine bir derece de poko nedir be kardeşim amaç neydi beklenen neydi ben anlamadım. Selçuk Rotman orta sahası olmuyor kaldırmıyor artık ısrar üstüne ısrar biri 37 yaşında diğeri silik etkisiz eleman bu kadar ezbere kadroyla yedektekilerin ümidi kırıldı takımdaşlık koptu 2 pas üst üste yapamaz hale gelindi.
 
Bir diğer yanlışta çok tahmin edilebilir bir takımız. Gençlerbirliği maçı topiğinin ilk sayfasına yazdım kadroyu halil tayfur dışında hepsi doğru. Be kardeşim ben bu futbol cahili aklımla senin tercihini tahmin ediyosam bu işin ehli rakip hocalar çıkıp sahada rezil ediyo seni işte. Şu yukarda yazdıklarım kesinlikle teknik analiz vs. değil en futbol cahili bile dikkatli gözle izlese bizim maçları aynı şeyleri görür. 2003te kötü dönemlerin başladığından beri çok kötü maçlar oynadık eyvallahta bu maç kadar silik haysiyetsiz vurdumduymaz oynadığımızı hatırlamıyom kanıma dokundu. Şut çekememek nedir ya?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Atasun, foruma yazdı.

"meto" dedi ki;

buda fotomontaj tüy siklet kardeşler

Olayları çarptırmak tam size göre bir iş.
 
Bu konuşmalar 2 yıl önceye ait. Gökhan bizi aradı, ben de Kayseriliyim sizi barıştıralım dedi, o zamanlar olaylar bu kadar büyümemişti. Ufak tefek taşlamalar olduğu için biz de tamam dedik.
 
Bu olay 2 sene önce bizim 8 otobüsün camları kırılmadan önce yaşandı. Bi taraflarını kırpmasaydın tamamını atsaydın gerçekler gün yüzüne çıkardı. Sen kırpmışsın biz tamamını yayınlayalım.
 
https://i.hizliresim.com/A11W87.jpg
https://i.hizliresim.com/0EE9WD.jpg
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kaleratsi, foruma yazdı.
Tamer hoca oyuncu değişikliklerinde Ghilas ve Sabri yerine gençlerden iki kişiyi soksaydı bugün kimse sesini çıkarmazdı. Tribünün derdi kaybetmek değil. Hocanın bunu görüp ona göre davranması gerekiyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
celephais, foruma yazdı.
yönetimin tamer hocaya şans verirken gösterdiği cesareti tamer hoca da kadrodaki gençlere şans vererek göstersin başka hiç bir beklentim yok.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Cinayet, foruma yazdı.
Her türlü eleştiri yapılabilir haktır.
Doğrusu yanlışı saatlerce tartışılır mesele değil
ama biz ne yapıp edip Sivas maçında ciğeri böbreği bırakmalıyız.
O formanın ağırlığını, bu takımı bugüne getiren değerlerin ne demek olduğunu cümle aleme göstermeliyiz. Yanındaki kardeşine, sahadaki adama, klübede oturana, dışarıda köfte satana; o gün orada kim varsa herkese bir görev düşüyor.
 
Td gelir gider, topçusu selfie yapar gider.
Sen ben kalırız yine..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
rolanddeschain, foruma yazdı.
Bu ngando ,doğanay falan ne yaptı bu hocaya klübün duvarınamı işedi. Neden bu adamlar oynamıyor.Neden devamlı 14 kişi etrafında dönüyor takım neden gençler yerine her maç kurtarıcı olarak sabri alınıyor oyuna . Tamer hoca ile bence ne kadar erken yollar ayrılırsa o kadar iyi görünen köy klavuz istemez.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
VTS, foruma yazdı.
Ulan maç kopmuş farka gidiyor. Şu maçta al bari ngando gibi oyuncuları. Bu hafta da maç başını almayıversin optikçi reyiz. Aç kalmaz ya.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Faber, foruma yazdı.
Sabri girdi :D Castro olmasaydı bu sene muhtemelen kümeye oynuyor olurduk.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Brute, foruma yazdı.
Wallace Reis i alacağımıza Emre Can Coşkun'u kadroda tutsaydık Reisin yaptığının kat ve kat fazlasını yapardı. Yazık hem lige alışır tecrübe edinirdi hemde önümüzdeki sezona hazır girerdi.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HABERLER