#
#
Ftorres35, foruma yazdı.

"Atalay1925" dedi ki;

Olması zor bence ama ne kadar düşüşte olursa olsun Nico Gaitan ismini okuyunca içim bir hoş oluyor :)
Çok kolay bence tam Gouffran kıvamına gelmiş yaş da 32 aynı, büyük ihtimal bizde 1 gol 1 asistle bitirir :)
 
FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
ÖmerS, foruma yazdı.
Tarih: 13.06.2020
Saat: 21:00
Stadyum: Vodafone Park
 
Bizde Burak cezalı, N'Koudou sakat. Sözleşme durumu belirsiz birçok futbolcu var. Kalede Utku mu Ersin mi oynayacak belli değil. Nasıl performans gösterecekleri de belirsiz.
 
Üç ihtimalli bir maç. Sakatlıksız-sorunsuz bir maç olsun, en önemlisi bu.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
emyil, foruma yazdı.

"Moskov1925" dedi ki;

"Rime" dedi ki;

Şimdi 6. Uefa ya mı gidiyor bu durumda?

Karar dönmese evet

Kupayı kazanan takıma bağlı. Kupayı Trabzon kazanırsa 6. gider, Antalya kazanırsa 6. gidemez, Fener veya Alanya kazanırsa durum bu iki takımın ilk 5'e girip girmediğine bağlı olur.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
asalet, foruma yazdı.
burası çok boş kalmış. fikirlerimi paylaşmak istedim son dönemdeki yazılan çizilenle alakalı. önce bizimle adı geçen oyuncularla ilgili düşüncelerimi paylaşayım.
 
alper potuk ismi çok geçiyor. şahsen istemem. uzun zamandır düşüşte ve fb'de kadro dışı kaldı bayağıdır da ayağına top değmedi. yalçın'a yüklenelim daha iyi. halil'le alpaslan'la takas falan deniyor. aman diyorum inşallah öyle bir hata yapılmaz.
 
şener özbayraklı bir ara yazıldı. gereksiz olur gelmesi. gassama ve murat işimizi görür sağ bek için. gassama'dan net çok daha yetersiz bir adam. murat'tan da ne kadar fazlası olabilir meçhul. umarım asparagastır bu da.
 
gaitan deniyor. allah dedim duyar duymaz. inşallah olur. çok faydasını görürüz.
 
cagne de konuşuluyor. maaşının yarısını biz yarısını gs ödeyecek şekilde yazıldı. öyle bile senelik 1.5m€'dan bahsediliyor. bizim için çok para hele şu süreçten sonra hiç mantıklı gelmiyor.
 
selçuk inan söylentisi de var. fiziken bitmiş bir 35'lik. istanbul ıskartası. hiç gerek yok. oynat genlerden birini daha iyi.
 
konuşulan dıştaki isimlerden bildiklerim bunlar. bir iki yabancı daha yazıldı ama haklarında hiçbir fikrim olmadığı için değerlendirme yapamadım. asıl olay zaten iç transfer. iç transferde gündemimiz bayağı yoğun ve karışık. kendimce bir şeyler karalayayım.
 
öncelikle sözleşmesi biten oyuncularımız soner (k), serdar (k), castro, beto, jerome, titi, leo, reis, napo, berkan, mossoro, deniz, kerem atagan.
 
soner aydoğdu... geldiğinden beri harika oynadı. takımı sahiplendi her maç elinden gelenin fazlasını verdi. devam etmek istiyoruz ama okan buruk seneye başakşehir'de istiyormuş kendisini. başkan bizzat devreye girmiş takımda tutmak için. umarım bir şekilde kalır bizde.
 
serdar... huesca'nın topçusu. 1.25m€ serbest kalma bedeli var ama bizim için yüksek bir rakam. serdar da kalmak isteyenlerden. ts istiyormuş onu da. umarım bir şekilde devam edebiliriz.
 
castro... indirime yanaşmamış. 3 sene iyi yararlandık kendisinden. indirim yapacaksa maaşında devam edelim. yapmayacaksa gönderilebilir bence.
 
beto... beto da indirime yanaşmayanlardan. basının dediği tabii bu. beto'nun en az 1 sene daha kalması gerektiğini düşünüyorum. hakkında konuşmaya gerek yok. olur da giderse yerine karius deniyor. hiç sanmıyorum. şahsen günay'ı isterim gidecek olursa.
 
jerome... maaşta indirime gitmeyi kabul etmiş. uygun bir ücretle bir yıl daha kalabilir bence. rostasyonda işimize yarar sezon boyunca. giderse de büyük bir kayıp olmaz bizim için.
 
titi... maaşta indirime gitmeyenlerden. elde tutmak zor olacak gibi duruyor. defansın sabit oyuncusu. takım iskeletinin önemli bir ismi. kalmalı. umarım anlaşılır da 2 yıllık bir anlaşma yapılır titi'yle.
 
leo ve reis... kapasiteleri belli ama indirimi kabul edip kalmak istiyormuş ikisi de. rostasyonda kullanılabilirler. yeni birine yönelip risk almaktansa bildiğimiz eski oyuncularla devam etmek daha mantıklı geliyor bana. uygun maaşlarla tutulabilirler takımda.
 
napo... kesinlikle kalmalı. forvet arkası ve bazen forvet oynayabilen takıma kısa sürede alışmış iyi bir isim. umarım tutabiliriz elimizde.
 
berkan... kesinlikle elimizde tutmalıyız. çok iyi bir profesyonel. çok net bir çizgisi var ve kesinlikle altına inmiyor. beto'dan sonra 11'e yazdığım ilk isim. umarım kalır.
 
mossoro ve deniz kadah gidebilir. deniz maaşta indirim yapmış ama yararlanabileceğimizi sanmıyorum. mossoro zaten olmaz seneye.
 
kerem atakan'a sakatlık sonrası şans vermeliyiz. çok az süre aldı. önümüzdeki senenin kamp döneminden sonra fikir sahibi olabileceğiz kendisiyle ilgili.
 
gelelim halil ve alpaslan'a. taliplerinin olduğu söyleniyor. alpaslan'a istanbullular ve ts, halil'e de yurt dışından talip varmış. kadromuzdaki en değerli oyuncular maddi olarak. ilhan hoca takımda kalmalarını istiyor. ben de isterim ama iyi para teklif eden olursa neden olmasın? oyuncu satışı işini bizim de yapabilmemiz lazım kasımpaşa gibi altınordu gibi. bu da vitrine çıkaran bir özellik kulüpler için. 4'er m€ gibi teklif gelirse satılabilirler.
 
trabzon maçını çok merak ediyorum. hedefsiz kaldık, araya da salgın boşluğu girdi. umarım bu iki handikap başımıza dert olmaz da kalan haftaları iyi geçirip ligi üst sıralarda tamamlayabiliriz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
1404, foruma yazdı.
Gökhan'ın kolu kırılmış, 9'unda ameliyat olacakmış sanırım.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
23Numara, foruma yazdı.
Eski stadyumun yerinde şehir merkezinde aynı yerinde ortalama 20 bin kapasiteli Elazığ Stadı yapım aşamasında devam ediyor. Oto park sıkıntısı hariç merkezde yapımı gayet mantıklı oldu diğer stadları gördükten sonra, hayırlı olsun...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
SixtyOne61, foruma yazdı.
Onlar sağırdırlar (hakkı işitmezler.) Dilsizdirler (inandıklarını söylemezler.) Kördürler (gerçekleri görmezler) artık doğru yola dön(e)mezler!
 
Bakara 18
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
karabudun, foruma yazdı.
Güzel günler yakın. Potansiyelimizi işe koyacağız. Bu sene ilk basamak oldu.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Aeq, foruma yazdı.

"shinamira" dedi ki;

"MorMenekseler" dedi ki;

55bın bandına cıkılmasının sebebi celp donemı olduğu için askere gideceklere test yapılıyor.

Öyleyse mantıklı. Bu mevsimde durduk yerde bu kadar artması saçma olurdu ekstra testler olmadan.

ankara'da iş yerleri evler seyyar ekiplerce dolaşılıyor. talep edenlere test yapılıyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HABERLER