#
#
fornijya, foruma yazdı.

"awcbjk" dedi ki;

Göztepe kim? İçerde dışarda koyar döneriz.

nabıyon len DANDİK.döndünmü ?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
zebercet41, foruma yazdı.

"TDYesilSiyah" dedi ki;

Ne bekliyorsunuz arkadaşlar ne! Bu kadar kendi taraftarına gömen başka taraftar görmedim. Ayıptır, yazıktır. Eski kemik tayfadan olduğunuz açık şekilde belli oluyor. Neden her yorumun sonu kale arka iyiydi muhabbetine geliyor. Bende kale arka üstten izliyorum davul sesinden başka ses gelmiyor yukarı. Şimdi bende kale arkasına mi gömeyim. Bırakın eskiyi, yeniyi ozgurculeri, envercileri. Aslolan Kocaelispor. Kusura bakmayın ama bokunu çıkardınız.

Ben bu forumda sene başından beri kale arka maratondan daha iyi tribün yaptı diyen kocaelisporlu görmedim. Kimler eski tayfadan bilmiyorum onuda ama kale arkada bağıran biri olarak dün maç başlığımıza da gayet objektif şekilde tribünlerin yine aynı olduğunu kale arkada sayımız artmasına rağmen bir fark olmadığını karşılıklı kocaeli tezahüratının iyi olduğunu her maç yapılması gerektiğini yazdım.
 
Tribünler genel olarak değerlendiriliyor bu doğru ama kimse kale arka daha iyi demedi. Gazetelerden yapılan yorumlara söyle sen bunları tribünleri gömenler onlar uğur koşturun yazısına adamlar neler yazıyor görmedin mi. Enver güler kale arkasına maratonu sattı diyenler bile var.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
saffet8, foruma yazdı.
Kocaelispor 1-0 Bağcılar SK Pazar günü 19:00
3.Lig 3.Grupta 2.sıradayız 3 puan fark var Lider Bayburtla.
 
https://hizliresim.com/8zVZzk
https://hizliresim.com/3zmL6j
 
Kocaelispor tribünlerinin kötü zamanları olmuştur, 4 senede 3 lig düştüğümüz dönemde belki bu kadar belki bu kadardan az ya da çok kişi olmuştur tribünlerde, ancak Kocaelispor şampiyonluk mücadelesi verirken bu tribünler hiç bu kadar kötü olmamıştı. Dipteyiz, Sondayız. Kocaelispor tarihinde nadir görülen durumlardan yaşadığımız; takım tribünden iyi durumda.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Delarey1925, foruma yazdı.
Hentbol maçına, hayalet otobüs yapıp senin semtinde emanetlerle otobüsten inen Göztepeliler, ana, bacı s.kmeye geliyoruz deyip tek sağlam camı kalmadan geri dönen goodfellascılar, ankaradaki hentbol maçında 30 Göztepeli alıntı olurken arkadaşları bırakıp kaçtığı için tek başına alıntı olan Bjk'li adem, yüzlerce otobüs, voltla istanbul'a gelip giden Göztepeliler, 1 volt adam Ankara'ya gelip sapasağlam dönen yine Göztepeliler. Maçtan önce Göztepe köprüsünde ana s.ken pankartı açıp paket edilen Çarşı manisalılar, twitter, instagram, facebook, tribün dergi bilumum yerden geliyoruz diye reklam yapıp emniyete bizi girişte durdurun diye davetiye çıkaran kıyım tayfası ama Göztepe tribünü fıs, Göztepeliler reklamcı. Anlatın dinlemesi heyecanlı oluyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
sam2007, foruma yazdı.
1 hafta boyunca zırlayan başkanı ile,geliyoruz ediyoruz diye nette adres vere vere kendini alıntı yaptıran taraftarı ile, ana ya küfür eden pankartı asacağını sanıp gece gece bi ton dayak yiyerek,yaralanan avelleri ile,basını,mhk si,bi ton gereksizi ile İzmirden bir beşiktaş geçti gitti.Topçulara helal olsun hepsi ellerinden geleni yaptılar,bu arada Beto'nun t.saklarına beton yetmez beton. Kaldı 25 puan devamm Göztepem
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HayırUlanİşte, foruma yazdı.
Tebrikler Göztepe'ye.
 
oynadıkları oyun keyif veriyor uzun yıllar boyunca süper ligte üst sıraları zorlayabilecek potansiyelleri var. tribünlerinde devamlılık problemi var Göztepe senelerdir aynı, gaz ile kısa süreli sıçrayışlar sonra sakinleşme evresi. Ayrıca stadyumdan mıdır nedir deplasman tribünü çok tırt duruyor. Şenol hocanın açıklaması rezalet ötesi. haddini bilerek falan talihsiz bir açıklama olmuş. Başarılar karşı yakamız.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Nayn06, foruma yazdı.
ben göztepe takımına taraftarına ciddi sempati duyuyorum allah yollarını açık etsin ama yani bu forumda öyle göztepeli arkadaşlar var ki mevzu vurdu kırdı muhabbeti döndürmeye bayılıyolar ve komik görünüyolar oldukça. her takım taraftarları arasında var böyleleri ama bu forumdaki göztepeliler arasında daha yaygın bi durum. şu ara 6222'den en çok yara alan tribünlerden birisiniz bi de değer mi cidden şu muhabbetlere.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
banamüsade, foruma yazdı.
Dürüstçe yazacağım sadece gerçekleri konuşacağım kendi düşündüklerim neyse onları buraya dökeceğim. Biz bu adamlara neden salladık? İnternetten çok yazdıkları için değil mi? Kusura bakmayın da salladığımız duruma kendimiz düştük bu çok net. Kimse tekrar kusura bakmasın da sağlam gelen 10 otobüs her yere alnının aklıyla girer çıkar neye kime sallıyoruz? Bu biz İstanbul’a gittiğimizde de bu böyle oldu olmaya devam edecek. Kağıthane’de polis sizleri engellemeseydi gelseydiniz yatırabilceğinizi gerçekten düşünüyor muydunuz bizi geçelim bunları. Bizler bu kadar yazmasaydık bu maç sallamasaydık şuna Göztepe tribünü hakkında kim ne diyebilirdi. Sahada galip Tribünde, dışarda hiçbir yerde eksiye düşmedi beklentileri kendimiz yükselttiğimiz için şuan bu adamlardan bu lafları yiyoruz. Aynı şey onlar içinde geçerli yok ana bacı yapcaz öldürcez ascaz kescez nereye kesiyon bilader maça gelen iki tarafta emniyeti gördü. O videoyu geç bizzat caminin arkasındaki, lastiklerin arkasındaki ormanda otobüslerini kollarken gözlerimle gördüm yanda 10 tane yunus motorlarla arkada çevik kuvvet Beşiktaş’lıları kovalıyordu sanırım 100 kişi varlardı.

Onun dışında başka şeyler de oldu tabi ama hakkında pek yazmaya çizmeye gerek yok
 
Öz eleştiri yapmaya devam edersek sabah 14 kişi Gözaltına alınmış maça giren kimsenin sikinde değil en ufak protesto yok bir şeyleri düzeltmek istiyorsak hataları söylemek lazım biz böyleyiz şöyleyiz bu tribünlerin Allah’ıyız dersek dibe düşeriz kimse nasıl düştüğünü anlamaz bile
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.
Ulen ne boş adamlarsınız. Bize laf edebilmeniz için ilk önce semtinizi koruyabileceksiniz, sonra arkadaşlarınızı tek bırakmayacaksınız üzerine otobüslerden inebileceksiniz ! Hiç birini yapamadınız bunların üstüne bari deplasmana geldiğimizde bizle denk geleceksiniz ! Beşiktaş denen reklam mahsülü şu iki senede hangisini yapmış ? Gelmişler burada yine yazıp çiziyorlar. Kordonda ne olduğu belli olmayan bir olayda alsancakta formayla takılmışlar diye şekil yapmaya çalışıyorlar :D alsancakta neredesiniz demek ki yine de size saldırıldı sizin istiklalde nevizadede isyan marşımızı okurken neredeydiniz dememiz gibi bir şey. Burada yazılmakla çizilmekle olmuyor mevzuyu yapan bir de yiyen biliyor gerisi her kesimden konuşmaca... siz bizi öğrendiniz, sizi ağarlayan mekan sahibi de güzelyalıda nasıl kaçtığını, ne olduğunu biliyor, bize laf ebeligi yapan ultraslanın abileri de pankartları için nasıl yalvardığını biliyor. Göztepe tribünü bu güne kadar hiç düşmemiştir icraatleri de ortadadır. Göztepe tribününü ağzınıza almadan ağzınızı çalkalayın hepinize büyük gelir. Tutuşmaniz normal ama çaresi yok o kirli düzeninize çomak sokmaya geldik bunlar daha fragman asıl film seneye semtimizde başlıyor !
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
taktikçi, foruma yazdı.
Maçtan önce skor, maçtan sonra tribün muhabbeti.Bunlar hep yendik diye oldu değil mi ? Yenseydiniz koyduk geçtik siz tribün yapadurun olacaktı muhabbet. Yenilince bu sefer tribünde ezdik laflarını, en azından birinde geri kalmayalım diye bolca yazıyorsunuz.
Mevzu olaylarına girmem, bulaşmadım, bulaşmam.
Fakat şu tribünde üstün geldik mevzusu cidden saçma yada boşver
tamam birader 50 kişilik tribünle tüm stadı esir aldınız.
Ayrıca Doğanlar stadı kutu gibi, hakkını vermiyorsunuz, 3 İstanbulludan birinde olsa burasını inletir diyen olmuş. Hiç sanmam, 9 bin kişilk stada yönetimleriniz portatif kale arkasına bile en az bin lira fiyat çekerdi. Fakat siz 3 maymunu oynamaya devam edin, başarı için başkanınız emretti diye avrupaya deplasman yapmayın, Göztepe kim yeaaa.
Bizim eleştirilecek taraflarımız en başta şu saçma sapan koyduk mu tezahuratı ve 3 İstanbullu ile karşılaştığımızda bitmek bilmeyen küfürlü tezahuratlar, yanlış zamanda yanlış beste seçimi v.s.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HABERLER