Zaman: 18 Nis 2014 21:10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: 8-0 lık türkiye ingiltere maçı
MesajGönderilme zamanı: 03 Nis 2013 00:30 

piç leventler geceden taksimde ellerine vermiş bunların. ben ya sabah gittim maça ya da inönü kapalı kapısında sızaki. maçtan 1 saat öncesi çıktı lavuklar. kapalı açık karşılıklı yaptık. adamların yüzü bize dönük. karşılıklı başladık tezahürata. yeni açıktan komple bi karşılık gelince, bildiğin içeri sıçtılar . karşılıklı güzeldir bu yüzden, bize özgüdür..
maçtan sonra numaralı arkasında bütün kapalı.
çıktı bunlar, devasa tipler aslında, aralarında bitirim bitirim dolanıyorum hobbit arkadaşlarla, gider de yapıyoruz, karşılık yok.
yeşillikten taşlar yağıyor ingilizlerin üstüne, yere kapaklanıyorlar. polis bize saldırıyor, usulden kaçıyoruz, baktım ingiliz holiganlar yürek yemiş polisin arkasından bize hurra yapıorlar.
münferite bağlanmıştı o gün. geldikleri gibi gittiler

70 lerde galatasaray ın bi west bromwich albion maçı vardı, abim anlatırdı, maymun etmişlerdi.

kaleci yaşar yuhlanmadı, 8-0 da bile. gel de izah et. işte bunlar hep seks

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: AcademY, ADSmultimedia, AllisWell, aloneboy1903, Andiamo, apaciAtropin, Aretias, bestofgeorge, Bilic1903Can, Bing [Bot], caGe, Cernat, champion61, Cinayet, Cofi, CurvaFener, Delarey1925, Exabot [Bot], fallout33, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, Holly, JaapStam, kirmizibeyaz10, Kocakaptann, KzcTayfa1928, mcmlxv26, MSNbot Media, neronbaskan, Oftroloji, oguzmania, ortigoza, Overkill, ozerctnky, Pera, ricky, Ron1n, Saturday, ShaneFalco, sporunAbisi, Svetkavitsa, Terso, tutkumsun38, Türkçütayfa, UF[o], ultraSokak, volvoxcnt, Wiz, Yahoo [Bot], yasingzt, üniKK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
2001 Tribun Dergi / Blog İdman Yurdu Futbol Network
Hosted by Kontratak
Site Meter

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye
Advertisement