Zaman: 17 Nis 2014 18:38

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10317 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 1032  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: DAVA | Şike Operasyonu
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2013 21:35 
Kullanıcı avatarı

cahangir86 yazdı:
Son olarak Turkiye'deki kararlar icin UEFA'nin verdigi kararlar esas alinmali.

uefa şike yok bla bla bla derse 2 kulüp için de bir itirazınız olacak mı peki? yok yani hala itiraz etmeye devam edecekseniz yazmayın boşu boşuna yormayın kendinizi.

ben beşiktaş'ın ceza almayacağını düşünüyorum ama olur da alırlarsa bizimde almamız kesinleşmiş olur.

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2013 21:37 

Grogglefutz yazdı:
cahangir86 yazdı:
Son olarak Turkiye'deki kararlar icin UEFA'nin verdigi kararlar esas alinmali.

uefa şike yok bla bla bla derse 2 kulüp için de bir itirazınız olacak mı peki? yok yani hala itiraz etmeye devam edecekseniz yazmayın boşu boşuna yormayın kendinizi.

ben beşiktaş'ın ceza almayacağını düşünüyorum ama olur da alırlarsa bizimde almamız kesinleşmiş olur.

Itiraz etmenin bir alemi olacak mi ki? Ilave olarak ceza verse de, vermese de sike konusunda UEFA talimatlari aynen TFF'ye kopyalnmali.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2013 21:53 

cahangir86 yazdı:
Son olarak Turkiye'deki kararlar icin UEFA'nin verdigi kararlar esas alinmali. Baska bir sey degil. Sonucta UEFA da gerekceli karar, iddianame esasinda rapor hazirladi. Kendi ceza kurallari kapsaminda gerekli gordugu takimlari DK'ye sevketmistir. Suphesiz "Suphe" tanimi ile degerlendirmistir her seyi. Ve olayda kullanilan butun tapeleri de okumuslardir. Neyin suphe, neyin ceza gerektirecek durum olduguna kendi disiplin cezalari kapsaminda karar vermislerdir. Verecekleri karar esasinda da TFF artik yeni duzenlemeye gitmelidir sike kurallarinda

Nıye daha adamları maçları bıle seyretmemıs,

İlk mufettıs Casserly ile bu son mufettıs arasında da farklar var. Adamlar senden daha mı ıyı bılıyor ulkenı, maçları, neyın ne anlama geldıgını? Fenerbahçe tarafı savunmaların hıc okunmadığından sıkayecı mısal. Raporda savunmalar tek kelıme bıle yokmuş.

Daha maçları bile seyretmemıs adamlar mı İskender'ın kılıcı olacak?

Pekı UEFA Trabzon'a ne yapacak -hanı senın puan sılmelerı gerekır dedıgın- onlar kurula bıle gıtmedı... Bu nasıl adalet olacak?

Neresinden tutsan elınde kalıyor...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2013 21:53 
Kullanıcı avatarı

UEFA kararları benim açımdan yeterli olacaktır. Temiz derlerse Trabzonspor Şampiyon ilan edilecek mi? Tff'nin bunu yapma zorunluluğu var mı? lakin o sezon şampiyon Fenerbahçe ilan edilmişti. Bir sürü de para almıştı. Allak buıllak olacak gibi..

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2013 22:02 

schopenhauer yazdı:
Nıye daha adamları maçları bıle seyretmemıs,

İlk mufettıs Casserly ile bu son mufettıs arasında da farklar var. Adamlar senden daha mı ıyı bılıyor ulkenı, maçları, neyın ne anlama geldıgını? Fenerbahçe tarafı savunmaların hıc okunmadığından sıkayecı mısal. Raporda savunmalar tek kelıme bıle yokmuş.

Daha maçları bile seyretmemıs adamlar mı İskender'ın kılıcı olacak?

Pekı UEFA Trabzon'a ne yapacak -hanı senın puan sılmelerı gerekır dedıgın- onlar kurula bıle gıtmedı... Bu nasıl adalet olacak?

Neresinden tutsan elınde kalıyor...

Mac seyredilerek ekstrem durumlar disinda (Mesela oyuncu durup dururken kendi kalesine gol atarsa carpmadan falan) sike yapildigi anlasilamaz. Onu bir kere kenara birakalim. Iki senin ulkendeki hakimlerin kararina saygi duydu mu ki, FB camisasi UEFA'nin ulkeyi bilmemesinden yakinsinlar. Son olarak dedigim gibi UEFA ne karar verirse o uygulanmali. FB'nin tesvik yaptigi maclar da DK'ye gitmedi. Madem 58'in icine edildi, hic degilse bundan sonra UEFA'nin talimatlari uygulansin ve TFF talimatlarina eklensin. Son olarak TS'yi isterlerse 3. lige dusursunler. Bana ne bu durumdan. Ama is isden gectikten sonra artik en bastaki kurumun kararlari esas alinmali. Son olarak ortalikta dolasan bilgilere gore daha sonra da sevkedilen takimlar olacakmis. Bir de UEFA FB'yi aklarsa saygi duyacagim. Bir daha sike basligina yazmayacagim aksi durum ortaya cikmadan.

Edit: MAA doneminde ben olsaydim TS'ye eksi puan verirdim. Simdiki durumda UEFA'nin kararina uyardim, o yonde talimatlari degistirirdim.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2013 22:18 

Celişki ve adil olmayan bir şeyi sırf UEFA dedi diye kabul etmek saçmalık olur.

Mahkemeler dahi spor mahkemesi değil. ONların verdıklerı kararlar bıle spor hukuku acısından sağlık olmadığı soylenırken, ulkeyı hıc bılmeyen ınsanları tape okumasına mı egecegız boynumuzu?

Mac seyretmeden nasıl kesın kanaat oluşacak? Bu adamlar "ulan sıke dıyorlar su maca bakalım" demesı gerekmez mı? Hıc olmazsa alehte delıl bulabilmek ıcın... Trabzon un olmadığı her karar zulum olur, adil olmaz...

Bu ısı en ıyı cozecek olan bu konuda yetkılı ve bılgılı bir spor mahkemesidir. Stajyer bir avukatın raporu degıl.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2013 22:24 
Kullanıcı avatarı

bizim kararın yarın akşamüstüne doğru açıklanacağı söyleniyordu. fenerbahçe'nin kararı ne zaman açıklanacak acaba?

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2013 22:26 

atilla abi (atilla dilaver) nin bir twiti dikkatimi çekti.

Alıntı:
6- Fernandez raporda;UEFA'nın ve CAS'ın şike için daha önce aldığı karardan örnekler vererek raporunu güçlendirmiştir.

diyor. eğer böyle bir şey yaptıysa ki atilla abi diyorsa bu (bence) doğrudur o halde ceza verilmemesi gibi bir durum kesinlikle yok zira müfettiş "al kardeşim, zamanında böyle böyle olaylar oldu ki bu olayların yanında neredeyse bir hiç o halde gereğini yapın" diyor.

eğer böyle birşey varsa ben gelecek olan cezanın 2 yıl avrupadan men ile kalacağını pek zannetmiyorum. puan silme bile zannetmiyorum...

daha öncesinden söylemiştim. gün gelecek fenerbahçe taraftarı, genel kurulu aziz yıldırım'ı lanetleyip kulübü içine soktuğu durum için tazminat talebinde bulunacak demiştim. o günleri göreceğiz gibi... daha doğrusu, umarım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2013 22:28 

Şu mübarek gecede dua edelim ki ceza almayalım Beşiktaşlı kardeşlerim. Olay sadece ceza da değil; şike yaptığımıza inansam zaten ceza alalım derim.

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2013 22:32 

Maca bakip bir futbolcunun bir hatayi bilerek yapip yapmadigini anlayamazsin. Mesela Korcan'in yedigi golleri ele alarak her hangi bir konusma metni falan olmadan "Sike yapti diye" diye ceza veremezsin. Onemli olan saha disi konusmalardir. Teklif dahi yeterlidir eden tarafin ceza almasi icin. UEFA'nin kararinda TS'nin olup olmamasi benim icin tesvigin UEFA tarafindan suc olarak sayilip sayilmamasini ogrenmek yonunden onemlidir. 1-1.5 yil falan once tesvik hakkinda kendi dusuncemi yazmistim zaten. UEFA diyor ki "Sahaya yansiyip yansimamak benim icin onemli degil, teklif etmek, girisim yapmak bile ceza sebebidir"

En son cahangir86 tarafından 23 Haz 2013 22:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10317 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 1032  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: aloneboy1903, AlperPotuk, axlbarrett, beşnumarayadikkat, Bilic1903Can, Bing [Bot], BornovAltay, caGe, Cinayet, cr7, Cyber34, Dejavufiree, Efe, Exabot [Bot], fedayNapoli, Forallthat, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, Gurbetçi23, hbo, iarala, jessepinkman, Kocero, kskgaltayfa, Marathonur, merkezefendili, merseyside, Mesudiye 52, mrzeus1912, MSNbot Media, Nefer1965, original, Saturday, semtist, Teneke, THM, Thorin, Tilki, tribunde, Yahoo [Bot], yorgo-ksk, ziegfiroyt

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
2001 Tribun Dergi / Blog İdman Yurdu Futbol Network
Hosted by Kontratak
Site Meter

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye
Advertisement