Zaman: 05 Tem 2015, 05:36

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 12104 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 1211  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: DAVA | Şike Operasyonu
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2013, 15:09 

Jacarta yazdı:
uefa nın zerre adil olduğuna inanmıyorum. Ülke içinde kol kırılır yen içinde kalır misali kendi ipimizi kendimiz çekseydik şimdi bu gevşekler takımının ağzına bakıyor olmazdık.

Türlü kepazeliklerle anılan bir kurumun adil karar vereceğiniz zerre inanmam. Yapılan duruşmalarında adaleti sağlamak için değil rüşvetin miktarını belirlemek için yapıldığını düşünüyorum. İşlerine gelirse ceza yok gelmezse ceza var gibi geliyor bana. Bunların dini imanı para

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2013, 15:19 
Kullanıcı avatarı

TDK, ROK falan bunları hala takip eden, inanan kaldı mı?
UEFA'nın ceza verebileceği bir yetki durumu yok bana kalırsa.
Bu iş Sadri Şener'in YD'ye oy verdiği gün bitti.
Bugün veya yarın da tescillenecek.

Başa Dön

NO POST!
 Mesaj Başlığı: DAVA | Şike Operasyonu
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2013, 15:26 

RalphGS yazdı:
Talip Doğan Karlıbel gerçekten mide bulandırıcı bir karakter..

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2013, 15:31 
Kullanıcı avatarı

Boşu boşuna aşırı beklenti içine giren var
Fenerbahçe'ye verilebilecek en ağır ceza 2 yıl Avrupa'dan men olur
1 yılını çektiler zaten
1 yılı da ertelenir konu kapanır

Beşiktaş'ın hele hiç ceza alacağını sanmıyorum

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2013, 15:34 

yahu ne cezası bekliyorsunuz? Istenen ceza 1 yıl Avrupada men Fener içinde 2 yıl ve hak mahrumiyeti.
Hiç bir şey olmaz. geçiniz

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2013, 15:42 

Fenerbahçe savunmasında cezayı artırmazsa alınacak cezalar; BJK 1 sene, FB 2 sene. Bundan fazlasını beklemiyor kimse zaten. Asıl iş ondan sonra başlıyor.. Tahkim ve CAS da verilmesi muhtemel cezaları onaylarsa UEFA-FIFA-TFF arasında bir faks trafiği başlar. Asıl eğlenceli bölüm orası olur.. şu an çok ekstra bir beklentiye gerek yok zaten.

Ayrıca "TFF karar verdi, iş bitti" diyenler neye dayanıyor Allah aşkına? Mesnetsiz, altı boş fikir. Bir ülke düşünün, kulüplerini düşürmek istemiyor.. malın birini federasyon başkanı yapıp istedikleri kararı çıkartıyorlar. Bu mudur yani? UEFA'nın yetkisi yokmuş! Olimpiacos'a federasyonun verdiği cezayı beğenmeyip 4. lige düşüren bu UEFA değil miydi? Yetkilerinden feragat mı etti o günden sonra?

Para döner, şantaj döner, pazarlık döner.. onu bilmem. Ama Fenerbahçe'nin bir alt kümeye düşürülmesi durumunda bile ceza yeterli değildir. Amatöre kadar yolları var. Beşiktaş'ın alacağı ceza ise avrupadan men + bi kaç eksi puan olur diye tahmin ediyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2013, 15:49 

Resim

İbrahim Akın kilidi çözer.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2013, 15:52 

Persor yazdı:
Fenerbahçe savunmasında cezayı artırmazsa alınacak cezalar; BJK 1 sene, FB 2 sene. Bundan fazlasını beklemiyor kimse zaten. Asıl iş ondan sonra başlıyor.. Tahkim ve CAS da verilmesi muhtemel cezaları onaylarsa UEFA-FIFA-TFF arasında bir faks trafiği başlar. Asıl eğlenceli bölüm orası olur.. şu an çok ekstra bir beklentiye gerek yok zaten.

Ayrıca "TFF karar verdi, iş bitti" diyenler neye dayanıyor Allah aşkına? Mesnetsiz, altı boş fikir. Bir ülke düşünün, kulüplerini düşürmek istemiyor.. malın birini federasyon başkanı yapıp istedikleri kararı çıkartıyorlar. Bu mudur yani? UEFA'nın yetkisi yokmuş! Olimpiacos'a federasyonun verdiği cezayı beğenmeyip 4. lige düşüren bu UEFA değil miydi? Yetkilerinden feragat mı etti o günden sonra?

Para döner, şantaj döner, pazarlık döner.. onu bilmem. Ama Fenerbahçe'nin bir alt kümeye düşürülmesi durumunda bile ceza yeterli değildir. Amatöre kadar yolları var. Beşiktaş'ın alacağı ceza ise avrupadan men + bi kaç eksi puan olur diye tahmin ediyorum.

benim bildiğim uefa tffden uefa talimatlarına göre cezayı vermesini ister tff uygulamazsa tffye ceza verir(dolayısıyla milli takımada) . uefanın direk düşürme vs olarak külüple ilgili lig için bir ceza vereceğini beklemiyorum. böyle bir örnek yok diye biliyorum yetkisi vardır yoktur bilemem. o dediğin olimpiyakos bilmem ne olayında da yunanistanayaptığı uyarı sonrasında düşürme işlemi gerçekleşti diye biliyorum yani direk uefa kararıyla bir uygulama olmadı sanki böyle okumuştum

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2013, 15:52 
Kullanıcı avatarı

Persor yazdı:
Fenerbahçe savunmasında cezayı artırmazsa alınacak cezalar;

ne içiyorsan aynısından istiyoruz :lol:

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2013, 15:56 

Persor yazdı:

Ne kadar işkembeden salladığın belli kupa maçından dolayı ligde - puan alınmaz en fazla avrupaya gönderilmez ve kupa el değiştirir...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 12104 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 1211  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, LaTosique, meszaros, MorMenekseler, Qnur, UltrasPanormos, Yahoo [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
2001 Tribun Dergi / Blog İdman Yurdu Futbol Network
Hosted by Kontratak
Site Meter

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye