Zaman: 18 Nis 2014 13:34

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16654 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 1151, 1152, 1153, 1154, 1155, 1156, 1157 ... 1666  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2013 11:36 

Anıll yazdı:
Geçtigimiz yıllarda ultrAslan çok eleştiriliyor Fenerbahçe tribünleri ve GFB sürekli ivme kazanıyordu alt gruplara verilen özgürlük tribünde güzel bir hava yakalanıldıgına inanılıyordu ancak yıllar geçtikçe Fb tribünleri üstüne koya koya gidemedi, aksine yol ayrımlarında hep güç kaybetti. sanki Sefa Kalya akıllı hamleler yapamadı ve sürekli köşeye sıkıştı. son gezi olaylarında bile Fenerbahçe camiasında en çok eleştiri alan GFB oldu yani bir türlü kendi ismini ve grubunu spekülasyonlardan uzak tutammadı.

Fenerbahçe tribünlerindeki ''abicilik'' anlayışı her geçen gün degişik bir şekilde yükseliyor ama tehlikeli bir oyun bu.

Ne olur ilerleyen zamanda bilmem ama İbrahim Gümüştekin 'in etrafında toplanmalı bence Fb tribünleri, Sefa Kalya 'ya göre daha güçlü baglantıları daha derin olan bir isim İbrahim abi.

Geçtigimiz yıllarda Kasımpaşa Ömer Hayyam tayfası vardı tribünde şekil Hakanlar,Ümit abiler Bayrampaşalı Sefalar şimdi aklıma gelmeyen bir ton isim vardı nooldu bunlara ? birden ortadan kayıp mı oldular ?

Fenerbahçeli arkadaşlar için umarım tribünde işler dahada kötüye gitmez.

bu insanlar yine varlar tribünde.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2013 11:47 

yıldızbakkal yazdı:
Seneler geçtikçe sevgi artacağına azalıyor tribüne karşı .

Kim haklı kim haksız konularına girmeden şu tribünle ilgili en son ne zaman bugün takım iyiydi biz kötüydük yada tam tersi felan tarzı eleştiri yapılabildi acaba .

Sürekli futbol dışı tribün dışı ranttı zarttı zurttu konuları hakim .işinden gücünden vakit ayırıp hafta sonu tatilini arkadaşlarıyla tribünde geçirecek binlerce insan artık bıkmıştır bu bizim tribündeki bitmez tükenmez entrikalardan .

Başkanı bitse devleti başlar o bitse kendi içinden birileri çıkar çok sikimtrak bir durum yani
İnsanların içindeki o çocukca heves heyecan yerini düşünecekleri binbirtürlü siyasete bıraktı .

Saf ve temiz sevginin olduğu tribün çok nadirdir belki ama bizimkisi temizlik bir yana kulüp olarak boğazına kadar boka batmış durumda ve hala cardozo emenıke falan filan diyenler var .

Ama başka bir Fenerde mümkün tabi belki bir gün

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2013 11:56 

Anıll yazdı:
Geçtigimiz yıllarda ultrAslan çok eleştiriliyor Fenerbahçe tribünleri ve GFB sürekli ivme kazanıyordu alt gruplara verilen özgürlük tribünde güzel bir hava yakalanıldıgına inanılıyordu ancak yıllar geçtikçe Fb tribünleri üstüne koya koya gidemedi, aksine yol ayrımlarında hep güç kaybetti. sanki Sefa Kalya akıllı hamleler yapamadı ve sürekli köşeye sıkıştı. son gezi olaylarında bile Fenerbahçe camiasında en çok eleştiri alan GFB oldu yani bir türlü kendi ismini ve grubunu spekülasyonlardan uzak tutammadı.

Fenerbahçe tribünlerindeki ''abicilik'' anlayışı her geçen gün degişik bir şekilde yükseliyor ama tehlikeli bir oyun bu.

Ne olur ilerleyen zamanda bilmem ama İbrahim Gümüştekin 'in etrafında toplanmalı bence Fb tribünleri, Sefa Kalya 'ya göre daha güçlü baglantıları daha derin olan bir isim İbrahim abi.

Geçtigimiz yıllarda Kasımpaşa Ömer Hayyam tayfası vardı tribünde şekil Hakanlar,Ümit abiler Bayrampaşalı Sefalar şimdi aklıma gelmeyen bir ton isim vardı nooldu bunlara ? birden ortadan kayıp mı oldular ?

Fenerbahçeli arkadaşlar için umarım tribünde işler dahada kötüye gitmez.

2 kere (bizim bildiğimiz) 20-25 yıllık kardeşini satan insana ben abi diyip, tribünde onun peşinden yürüyemem kardeş, kim ne derse desin. İlk ayrılıktan sonra geri birleşilince zaten ben hep içten içe kendimce diyordum Sefa abi neden geri birleşti diye? 20-25 yıllık kardeşini 2 kere satan insan, bizi saniyede harcar. Böylesi daha iyi. Çürük elmalar döküldü. Sefa abide bu tribünün lideri olarak kalacaktır. Ama kimse ne Sefa abici, Ne Azizci olsun. Herkes ne kadar Fenerbahçe'ye daha çok fayda sağlarız diye düşünmeye baksın.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2013 13:10 

adam Fenerbahçe ye küfür ediyor büyük Fenerbahçe tribüncüsü sözde.bir kişi de hoop hayırdır demiyor yemişim sizin takım sevdanızı ,Fenerbahçe için hiç birşey yapmazsınız.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2013 13:26 

Erenköylü yazdı:
adam Fenerbahçe ye küfür ediyor büyük Fenerbahçe tribüncüsü sözde.bir kişi de hoop hayırdır demiyor yemişim sizin takım sevdanızı ,Fenerbahçe için hiç birşey yapmazsınız.

Kim etmiş.? Birde dün twitterda sefa abiyle ilgili yazılar dönüyordu. Dışarda olduğum için anlıyamadım. Başka bi olay mı var, yoksa bu ''heryer taksim diyenler FB'li değil'' demiş diye mi insanlar saldırığ-yada koruyucu yazılar yazıyordu? Başka bişeymi yoksa?

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2013 13:33 

Cyber34 yazdı:

başkanınızın dediği gibi s.kerim böyle fenerbahçeyi[/quote]

daha önce de şikeci fener yazmştı bu arkadaş,burda tanıyanı da var heralde arkadaşları falan.Böyle büyük bir sevda görmedim ben bravo valla.Sonra çekirdekçi,müşteri vb dersiniz münferitlere.sizinle mi aynı safta olmak lazım

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2013 13:39 

Neretva yazdı:
Caliskan58 yazdı:
Bizim tribün bir abicilik peşine düşmüş gidiyor.Sonumuz hiçte iyi değil.Ben kombinemi kendim alırdım biletimi kendim alırdım.Ne abiye ihtiyac duyardım nede başka birşeye.Bu bedava olayları tribünlerde bi bitsin o zaman görürüz abileri...

Bedava olayından faydalanan kim ? Bugün bedava biletten kimin faydalandığı belii. Tribünde olan bir insan bunu bilir. Abilerden kastın kimdir ? Bu tribünü kovalayanlar yıllardır kendi ceplerinden kombine alıyor. Böyle yuvarlak konuşmalarla olmuyor bu işler, bir yazı yazıyorsanız içini dolduracaksınız.

Uğur Dündar gibisin helal.Daha 2 sene önce bedava inmiyormuydu telekoma ? Neden trabzon maçında istifa diyenlere saldırıldı? Daha doğrusu neden 2008 de istifa derken 2010 da istifa diyenlere saldırılırken 2013 te istifa diye bağrılıyor?

Neden Alex gittiği zaman ilk maç Maraton '' Alex '' diye girdikten sonra biz susturulduk?Neden istifa olayları olduktan sonra Alex diye bağırmaya başladık?

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2013 14:17 

gruplardan bağımsız olarak e bilet ve yönetim aleyhine bi yürüyüş şart olduğuna inanıyorum ama bunu yapabilecek miyiz bilmiyorum

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2013 14:20 

diğer olaylar zaten konuşuldu da. e-biletle ilgili açıklama da yalan mı doğru mu? umarım doğru değildir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2013 14:24 

Fener tribunu - abicilik su anda yanyana gelmeyecek iki kelimedir. Fener tribününde herkes Sefa Abi'ye saygı duyar ama her dediği doğrudur diyen, o sozun arkasından Abinin arkasından gidecek kişi sayısı sınırlıdır. Asıl abicilik anadolu yakasında. Çünkü orda sadece kendi semtleri kendi adamları var İbrahim Abi'nin.

Ama şu yadsınamaz bir gerçek ki anadolu yakasının ayrılması GFB'yi etkiledi güç olarak.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16654 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 1151, 1152, 1153, 1154, 1155, 1156, 1157 ... 1666  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ALKAN, Antares, Aydınspor1923, bgomis1903, Bilic1903, Bilic1903Can, Bing [Bot], bundesliga, buraksk1912, Caimanes, CanerAds, ChampioneJuve, chamur, DamirMrsic, daynnite, Dikduruş26, ecayirli, erşankuneri, esbalabanes, eternopreciado, Eusebio, fbistanbul, Gakgos34, gio35, GoksuFC, Gol11, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Green, Grogglefutz, Holly, kırmızıbeyaz07, Kocakaptann, lynyrd skynrd, Marathonur, mcmlxv26, merkezefendili, mrzeus1912, MSNbot Media, only_eagle, onur_s1903, OzanDK, Pera, rebellious, reverse angle, sewentovers, shinamira, Teneke, the_garaj6, tugaypads, Türkçütayfa, UZO, VeniVidiVici26, vosvos, vsaruhan, Windmark, Yahoo [Bot], Yakari, üniKK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
2001 Tribun Dergi / Blog İdman Yurdu Futbol Network
Hosted by Kontratak
Site Meter

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye
Advertisement