Zaman: 22 Ağu 2014 06:56

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 14 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Fener İsteseydi GS Küme Düşmüştü
MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2004 14:25 

Kazim Kanat

Fener isteseydi G.Saray küme düşmüştü

İki büyük kaptan Turgay Şeren ile Ziya Şengül'ün engin hoş görüsüne sığınarak yazıyorum.
Konu şu efendim:
Galatasaray küme düşme hattında. En önemli maçını Fenerbahçe'ye karşı oynayacak. Yani yenilirse küme düşecek. Fenerin teknik patronu Şengül, Galatasaray'ın basında ise Şeren var.
İşte o anın tanığı olan Turgay Şeren ve Ziya Şengül'e konuyu açtım. Sonra da Ziya Şengül'e dönüp dedim ki:
Bu maça gelirken otobüsü durdurmuşsun. Futbolculara demişsin ki, "Sizlere maç konuşması yapmayacağım. Bu maçla ilgili taktik vermeyeceğim, Galatasaray küme düşerse bundan en büyük zararı Fenerbahçe görür.."
Ziya kaptan "Ama bunu yazma" dedi. Aradan yıllar geçti. Şimdi yazıyorum. Haaa. O maç mı ne oldu? Maç 1-1 berabere bitti. Galatasaray küme düşmekten kurtuldu. Fenerbahçe seyircisi ilk ve son kez Cemil Turan'ı yuhaladı. Bir de son yılında Fener'de oynayan Galatasaray'ın efsane kaptanı Mehmet Oğuz bu maçın ikinci yarısında oynamadı. Şike dedik de.. Böyle de şike vardı efendim.

Bi yerden buldum buraya aktardım..Kimse bana kaynamasın:)

Başa Dön
  Bookmark and Share

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2004 15:41 
gerek yok böle topiclere.

Başa Dön

Bookmark and Share

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2004 15:44 

Adam sana anlatma demisse, sende tamam demissen ve yillarca susmussan simdi niye konusuyorsun??

Sen ve senin turundeki gazeteci adı altındaki bok parcalarından nefret ediyorum..

Başa Dön
  Bookmark and Share

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2004 15:45 
yahu beşiktaşlı spor yazarı galatasaray veya fenerbahce hakkında yorum yapmasını pek hoş karşılamıyorum
genelde art niyetli laf sokmaya çalışıyor böyle yazarlar
tabi aynı şey gs ve fb yazarları içinde geçerli

Başa Dön

Bookmark and Share

NO POST!
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2004 15:56 

Yok saymak lazım böyle adamları.Bu foruma taşımamak,başlıklar açmamak,haklarında konuşmamak gerek.İstedikleri bu çünkü.Bununla besleniyorlar.Yakaladığın yerde kafasını gözünü kırsan yine istediği olur bunların.O zaman da doğruları söylemek uğruna dayak yedim,kurşun yedim derler.Yok sayın.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2004 16:02 
birde nerden baksan 1.5 hafta önce yazılmış bir yazıydı bu şimdi neden foruma kondu anlamıyorum

Başa Dön

Bookmark and Share

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2004 04:54 

bazen insan babasını tanımıyor değil hani

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2004 09:38 

aktaran kazım kanat
anlatan ziya şengül
şahit turgay şeren
oy oy oy kaynak çok sağlam...

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
 Mesaj Başlığı: kazım
MesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2004 12:05 

Kazım kanat bunak adamın teki. Bence Türk futbol kamuoyu bu adamı dikkate almamalı hastalığı sanırım beynine vurmuş. Lig TV de maç yorumu yaparken de saçmalıyor.. Yaşlılık ve ahmaklık...

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2004 16:49 

Bu topicler birbirine taş atma ve polemiklerle geçiyo, inşallah bu da öyle olmaz...

1. Bu 2 puanlı sistem çok kötüymüş, nerdeyse berabere kalmak, galip gelmekten daha iyi olacak...

2. Bu gibi kötü sonuçlar, çoğu zamanda yenilenmenin sancılarıdır. 79-80 sezonu olabilir, Beşiktaş çok kötü giderken, alt yapıdan küçücük bi çocuk çıkartıp, Beşiktaşın geleceğini, efsanevi kadronun da ilk temelleri atılmış, o çocuk Beşiktaş'a birçok maç kazandırıp kümede kalmasını sağlamış...
Adı, Rıza Çalımbay

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 14 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ajan45, basıncity, Bing [Bot], Google [Bot], Kocakaptann, MSNbot Media, ozgurr, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
2001 Tribun Dergi / Blog İdman Yurdu Futbol Network
Hosted by Kontratak
Site Meter

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye