Zaman: 28 Kas 2014, 13:51

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: İstanbul'da açık oto pazarı
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2011, 19:05 

Hayırlısı ise otomobil almayı düşünüyorum, kocaelinde buluann oto galeriyi gezdim ancak genelde 2005 model ve altı arabalar çoğunlukta.

benim baktığım 2009 model üstü orta sınıf arabaları bulabileceğim bir açık oto pazarı hangisi bir papyonu duymuştum başka var mı?

Varsa nerede ve nasıl gidilir? yardımcı olursanız sevinirim malum yarın pazar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: İstanbul'da açık oto pazarı
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2011, 19:09 

Alttaki gibi bir bilgi buldum doğru mudur? Yani hala belirtilen pazarlar ilgili yerlerde devam ediyor mu? Eğer öyle ise Kadıköy Salı pazarı ve papyon benim için uygun gibi gözüküyor.

---------------/---------------

1) İstanbul Kadıköy Salıpazarı Açık Oto Pazarı
İstanbul Hasanpaşa’ daki tarihi Salı Pazarı, 1 Şubattan 2007 den beri haftanın her Pazar günü açık oto pazarı olarak İstanbulluların hizmetinde. İstanul Büyükşehir Belediyesi nin kuruluşu İspark tarafından işletilen Kadıköy Tarihi Salı Pazarı ikinci el otomobil piyasasında etkin pazaryerlerinden birisi.
Modern alt yapısı, büfeleri ve dinlenme alanlarının da bulunduğu açık oto pazarına gelen ziyaretçilerin rahat edebilmesi için her şey mevcut. İkinci el araç sahiplerinin 10 TL karşılığında park edebileceği açık oto pazarı, indirimli fiyatıyla da cazibe merkezi.
Salı ve Cuma günleri normal alışveriş pazar yeri olarak kullanılan 40 000 m2 alanda Pazar günleri yaklaşık 1300 araç kapasiteli açık ikinci el oto pazarı faaliyet göstermekte.

2) İstanbul Kartal Oto Pazarı
Ticari araç pazarı olarak ün salmış kartal oto pazarı eski yerinde adalat sarayı inşa ediilyor. Ancak anadolu dan gelen kişilerin tercih ettiği bir pazar yeri. Oldukça büyük. Ticari araçlar için ideal. Ancak genelde eski model araç sahipleri burayı tercih ediyor.

3) İstanbul Altunizade (papyon) Oto Pazarı
Yeni model ve pahalı 2.el oto pazarı denebilir. Lüks otolar burada.

4) E5 Çobançeşme Otopazarı
Haftanı hergünü açık, taksitle araba satın alabileceğiniz küçük ama etkili bir pazar yeri. Genelde galericiler yer alıyor. E5 in üstünde, avcılar topkapı istikametinde Çobançeşme mevkinde. Havaalanı çıkışından sonra hatta az ilerisinde de büyük bir alışveriş merkezi açıldı. Metroport mu airport mu ne.

5) Eyüp Rami İkinci el Oto Pazarı
Eski kültürü olan güzel bir pazar. Hafta sonları açık. Giden de memnun , satan da .

6) Bağcılar Oto Center
Kanal D ve matbacılar sitesi olarak bilinen mevkide. Galerilerin olduğu büyük bir oto center. Normal araç sahipleri için yer yok. Hergün gidilip araç alım satımı yapılabilir.

7) Sefaköy Nursu İkinci El Oto Pazarı
Etkin bir pazar yeriş olduğu söylenir. Haftasonları açık.

8) Ümraniye Açık otopazarı

Başa Dön
  Bookmark and Share

TD Editör
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2011, 19:28 
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
4) E5 Çobançeşme Otopazarı
Haftanı hergünü açık, taksitle araba satın alabileceğiniz küçük ama etkili bir pazar yeri. Genelde galericiler yer alıyor. E5 in üstünde, avcılar topkapı istikametinde Çobançeşme mevkinde. Havaalanı çıkışından sonra hatta az ilerisinde de büyük bir alışveriş merkezi açıldı. Metroport mu airport mu ne.

Metrobusle gelirsen Yenibosna duragında ineceksin ve Kültür Universitesi tarafına geçeceksin.Kültürün az ilerisinde zaten

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2011, 14:24 
Kullanıcı avatarı

Gec cvp mı oldu bilmiyorum ama.
Rami otopazarı benim mahallemin oto pazarıdır.
Metrobuste Edırnekapıda indikten sonra Gop-Aksaray veya,Gop-Topkapı mınıbuslerıne bınınce.5 dk lık mesafeden sonra Rami de pazarın önünde inersin.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Ander, Baros, BesiktasJK, BeşiktaşsınSen, Bing [Bot], bundesliga, buraksk1912, cAcA1959, cannksk, cihangirgakko, Cruijff14, CyborG, dapuji, darkbluewhite, ErdalGüneş14, etendim, fh34, gio35, Google [Bot], grasshopper, ihsan, JoSe, Josh1912, joyous, kara mithat, kartalsafa, Koch8, KutsaldırArman, madiba, mcelebi, mega_28, merkezefendili, Musty1925, Nando, Napoletani, Nartallo, ortigoza, Palestine, provacation, Radamel, Ridade, saLça, serserimayın, silverhawk, sterimar, Svetkavitsa, synic, TekGerçeKSK, Teksevda41, tribunde, Tufa, Yahoo [Bot], ymz78

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
2001 Tribun Dergi / Blog İdman Yurdu Futbol Network
Hosted by Kontratak
Site Meter

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye