Zaman: 30 Haz 2022, 07:27

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 40 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 37.Hafta | MKE Ankaragücü - Boluspor
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2022, 18:18 
Kullanıcı avatarı

GreenBlack34 yazdı:
Gençlerinize taraftar baskısını öğretmek için çok güzel maç seçmişsiniz. Tebrikler

Canımız hangi maçı isterse onu seçeriz. Bizim için lig bitti. Çıkan düşen bizi ilgilendirmez. Takım ikinci yarı milletin ağzına laf vermemek için çıkardık zaten üç genci de. Dalcı saçma sapan iki değişiklik daha yapmasa kazanabilirdik de yine. Siz de iyi yönetim, iyi hoca, iyi futbolcular seçin de milletten minnet ummayın, ligde kalmayı önceden garantileyin, sonraki maçlara u 15 takımıyla çıkın isterseniz. Spor toto 2 de başarılar.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2022, 18:31 

hoca sağolsun şu maçta bile camianın tadını kaçırıp kutlamaları zehir etti. çıkarsın efendi gibi araya 1-2 genç oyuncuyla takviye edersin, yenilirsen de kimse vay neden yenildik demez.

ama sırf başkana şirin gözükmek için yasir'i ilk 11 görünce az çok maçın gidişatını tahmin ettim. bolu'nun son gol çok ekstra ona bişey diyemem ama hoca gelecek sene devam etmemek için aylardır her mesajı verdi. bunu görmemek için gözünü kapatanlar süper ligde olası kötü başlangıçta hiç ağlamasınlar.

şu an süper ligde kaşar diye tabir edilen herhangi bir hocanın gelmesi, beni dalcı'yla devam etmekten çok daha heyecanlandırır.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2022, 19:10 

Ankaragücü özellikle ikinci yarı kazanmak için çok çalıştı. İlk golü bulduktan sonra aynı tempo da devam edebilseydik ikinci golü de bulabilirdik. Boluspor ise iki pozisyon bulup iki gol atıp maçı kazandı. Özellikle ikinci golün oluşumu sırasında oldukça şanslılardı. Ligde kaldıkları için tebrik ederim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2022, 23:27 
Kullanıcı avatarı

Angora06 yazdı:
GreenBlack34 yazdı:
Gençlerinize taraftar baskısını öğretmek için çok güzel maç seçmişsiniz. Tebrikler

Canımız hangi maçı isterse onu seçeriz. Bizim için lig bitti. Çıkan düşen bizi ilgilendirmez. Takım ikinci yarı milletin ağzına laf vermemek için çıkardık zaten üç genci de. Dalcı saçma sapan iki değişiklik daha yapmasa kazanabilirdik de yine. Siz de iyi yönetim, iyi hoca, iyi futbolcular seçin de milletten minnet ummayın, ligde kalmayı önceden garantileyin, sonraki maçlara u 15 takımıyla çıkın isterseniz. Spor toto 2 de başarılar.

Bizden bir cacık olmazdı zaten, hakettik de. Kendimiz alnımızın akıyla kalacaktık vs edebiyatına hiç girmiyorum o zaten öyle. Bursa kardeşinizmiş vs aranızdaki muhabbet de çok umrumda değil. Herhangi bir emek veren takım için de düşünüldüğünde, bu hiç etik kalmıyor, adil kalmıyor. Eminim birçok renkdaşın da benimle aynı fikirdedir.

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 37.Hafta | MKE Ankaragücü 1 - Boluspor 2
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 00:54 
Kullanıcı avatarı

GreenBlack34 yazdı:
Angora06 yazdı:
[quote="GreenBlack34"]Gençlerinize taraftar baskısını öğretmek için çok güzel maç seçmişsiniz. Tebrikler

Bizden bir cacık olmazdı zaten, hakettik de. Kendimiz alnımızın akıyla kalacaktık vs edebiyatına hiç girmiyorum o zaten öyle. Bursa kardeşinizmiş vs aranızdaki muhabbet de çok umrumda değil. Herhangi bir emek veren takım için de düşünüldüğünde, bu hiç etik kalmıyor, adil kalmıyor. Eminim birçok renkdaşın da benimle aynı fikirdedir.[/quote]Ne etiği ne adili adamlar garantilemiş istediği kadroyla çıkar. Onlar da onların oyuncuları değil mi, hocanın tasarrufu buymuş. Kimse başka takımın hocalığına da başkanlığına da soyunmasın abi kendi kapımızın önünü süpüreceğiz hakettik düştük.

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 01:11 

Bu taraftar kardeşliği veya dostluğu artık adına ne derseniz deyin bizde çok yanlış anlaşılıyor. Futbolcu milleti kimin kimin kardeşiymiş, kimin hısmıymış çok ilgilenmez, profesyonel bakar. Mesela bugün Bandırmalılar da Bursa'nın ligde kalmasını istiyorlardı ama takım çıktı 4 tane attı düşürdü. Geçtiğimiz sezonlarda farklı liglerde araları iyi birçok taraftar, "biz zaten rahatız, siz yenin kurtulun" gibi temennilerde bulunsa da bunun sahaya yansıdığını hiç görmedim. O yüzden kimse kimseyi suçlamasın. Taraftarın kardeşi olur, futbolcunun olmaz. Ayrıca Boluspor gerçekten iyi takım. Teknik ve idari yönden biraz daha iyi yönetilseler play-off yapabilecek bir kadroları vardı. Ankaragücü'ne karşı maç kazanması da bu açıdan olağanüstü bir sonuç değil. Maç sezon ortasında oynansa da kazanabilirlerdi.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 01:28 

Biz bugün şampiyonluk kutlama maçında şampiyon takımı devre arasına yenik giriyor diye yuhladık hocanın anasına avradına sövüldü kaldı ki iyi de bastırdık golüde bulduk berabere bitecekken herif körün taşı misali 10 tane vursa 1 tane girecek golü bize attı

O yüzden kimse 37-38 maçlık sıkıntısını bizim üzerimizden temize çekmeye çalışmasın napalım hocanın eline kadro oyuncuya taktik mi verelim cidden saçma oluyor artık mevzu

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 03:42 

Altındağ yazdı:
Biz bugün şampiyonluk kutlama maçında şampiyon takımı devre arasına yenik giriyor diye yuhladık hocanın anasına avradına sövüldü kaldı ki iyi de bastırdık golüde bulduk berabere bitecekken herif körün taşı misali 10 tane vursa 1 tane girecek golü bize attı

O yüzden kimse 37-38 maçlık sıkıntısını bizim üzerimizden temize çekmeye çalışmasın napalım hocanın eline kadro oyuncuya taktik mi verelim cidden saçma oluyor artık mevzu

Devre arası olmadan lavaboya gidip geldim bir baktım acayip bir tepki var önce hakem yanlış karar verdim ona diye düşündüm sonra öğrendim ki takımaymış.
Yazılan şeyler çok kötü ama bizlik hiçbir şey yok.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 09:03 

maçtan öncede şimdide yazıyorum,düşseydikte aynı şeyleri yazacaktım,
38 haftanın 34-35 haftası hiçbirşey yapmayıp, son 3-4 hafta düşme korkusu yaşayınca
karşı tarafı suçlamanın hiçbir manası yok. Bizim ligde kalmamız mucizeydi, mucize yaşandı

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 11:00 
Kullanıcı avatarı

Sahaya gençleri atmak doğal ama tutup Yasir'i neden koyuyorsun? Tamam diyelim koyacaksın da, 15 bin taraftar gelmiş neden ilk 11 başlatırsın. Yani 2.yarının başında al, en azından çocuklar oyundan alınmanın kötü psikolojisini yaşamasınlar. Ayrıca ilk defa "oyna, oyna, oynasana lan" tezahüratına katılmadım. Atakan, Emre bu çocuklar bizim çocuklarımız. Ben Atakan'ı öyle görünce çok üzüldüm, çocuk top kaybı yaparım korkusundan hep geriye döndü, Murat özgüven aşılayınca 1-2 kere ceza sahasına girdi onlarda da sağ olsun Ali Şansalan faulü çalmadı.

Neyse sağlık olsun, güzel sezonun evdeki son maçıydı gittik eğlendik çıktık.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 40 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cosh_75, Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye