Zaman: 20 Ağu 2022, 04:47

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 139 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: 37.Hafta | Eyüpspor 2 - Kocaelispor 1
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2022, 22:19 

Yeni geldim daha maçtan saat 12'den beri bu ruhsuzlar için yollardayız Bursa videosunu şimdi gördüm İstanbul'da bizimkiler otobüse bile binemediler kaçtılar gittiler o ağlayan isimler varya yani bir şey demiycem orada biz ağladık gerçek taraftar ağladı ,basın ağladı onların ağlaması ne lan bırakın lan bu işleri Kerem maç sonu çıkarken bu takımı ben mi düşürdüm dedi müstehak bize işte bide ağlamış biz maç sonu yığılıp kaldık stadda

Eyüp camiası 1 kere bile Körfez kümeye demedi kendi takımlarını desteklediler ama maç sonu bizim taraftar bizim oyunculara tepki veriyor oradan 2-3 artist çıkıp gider yapıyor o an gücüm yoktu yani oraya gidip 2 kelam etmeye onlara biri keldi inşallah aynı durumu yaşar o arkadaş aynı ruh durumuna düşer..

Yazacak çok şeyim var daha yeni geldim çok doluyum

O rahseed varya maç bitmiş gidip Eyüp takımıyla sarılıyor sen kimsin lan amcık o an sahaya inip bu yavşağa gidip 2 kelime yapmadığıma çok pişmanım ama dediğim gibi maç zaten bittiğin de koltuktan kalkacak gücümde yoktu dermanım da en son ben ayrıldım bide Hayrettin abi ayrıldı

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2022, 22:20 
Kullanıcı avatarı

KS-41 yazdı:
Bursa'nın videoyu gördüm kendi derdimize üzülürken sinirlerim bozuldu. Tam bir şerefsizmiş

bunlar acil şehri terk etsin en azından 1 hafta, yoksa yakacaklar milletin başını.

son hafta siz de biz de şehir dışında oynarız maçı böyle giderse.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2022, 22:24 

sege yazdı:
KS-41 yazdı:
Bursa'nın videoyu gördüm kendi derdimize üzülürken sinirlerim bozuldu. Tam bir şerefsizmiş

bunlar acil şehri terk etsin en azından 1 hafta, yoksa yakacaklar milletin başını.

son hafta siz de biz de şehir dışında oynarız maçı böyle giderse.

Hocam bizimkiler maç bitti otobüse bile binemediler hepsi kaçtı gitti o otobüs boş gitti İzmit'e gelmez nereye gider bilmiyorum bizim tesis bide yol üstü çok sakat bu hafta kim oynar bilmem maç sonu bir arkadaş hocaya gitti dedi madem düştük haftaya gençleri oynatın hoca da kalırsam oynatırım dedi. O videonuzu izledim şu an o ruh halindeyim ama stadda derman yoktu gözümden film şeridi gibi geçti her şey ruhum yorgun ruhumuzu yordular Bursa şehride Kocaeli şehride küme düştü bu ruhsuzlarla

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2022, 22:28 
Kullanıcı avatarı

bu o. ç. ları için birbirimize girdik 1 ay burada. Allah topunun belasını versin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2022, 22:33 

Otobüs boş geldi tesise çevik gene herkesten önce gelmiş zaten
Sözde abilerde yok ortada anca birbirlerine döner çekerler.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2022, 22:37 

körfezlee yazdı:
Eyüp camiası 1 kere bile Körfez kümeye demedi kendi takımlarını desteklediler ama maç sonu bizim taraftar bizim oyunculara tepki veriyor oradan 2-3 artist çıkıp gider yapıyor o an gücüm yoktu yani oraya gidip 2 kelam etmeye onlara biri keldi inşallah aynı durumu yaşar o arkadaş aynı ruh durumuna düşer..

Hocam bizim oyuncular geldi galibiyet sevinci yapmayalım üzüntüleri var dediler hatta, o ara da bizim başkana el kol yaptılar hatta neden teselli ediyorsun gibisinden. Orda anlaşmazlık oldu büyük ihtimal yoksa kasti bir hareket değildir diye düşünüyorum.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2022, 22:56 

Semt1919 yazdı:
körfezlee yazdı:

Hocam bizim oyuncular geldi galibiyet sevinci yapmayalım üzüntüleri var dediler hatta, o ara da bizim başkana el kol yaptılar hatta neden teselli ediyorsun gibisinden. Orda anlaşmazlık oldu büyük ihtimal yoksa kasti bir hareket değildir diye düşünüyorum.

Başkanınız adam gibi adam herşeyle ilgilendi herkesle ilgilendi.

Maç sonu bizimkiler yalandan ağlamayın lan dedi Uğur Yanıkdemir'de bizim çoçuklara laf attı mevzu oradan çıktı çoçukların üstüne gittiler yakışmadı yani yalandan ağlayan gevşeklere tepkiydi o sevincek tabii kazanan takım yalandan ağlıyorlar bide onları teselli ediyor millet ona çok ayar oldum hepsi sahte göz yaşlarıydı..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2022, 23:08 
Kullanıcı avatarı

sege yazdı:
bu o. ç. ları için birbirimize girdik 1 ay burada. Allah topunun belasını versin.

Vallahi haklısın. Bunlar yüzünden kırdığımız kimse olduysa haklarını helal etsinler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2022, 23:22 
Kullanıcı avatarı

Yönetim kongre kararı almış. Dernek ne zaman alacak acaba. En az yönetim kadar onlarda sorumlu bu faciadan

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2022, 23:32 

Derneğin kendi özgür iradesi ile herhangi bir karar alabileceğine inanıyor musunuz?
Bu yönetim gider, yenisi gelir, o da birilerine yedirir sus payı verir. Değişen en fazla isimler olur. Kocaeli tribününün kalbi her zaman maratondur eyvallah ama tribünün sesi numaralı olmalıdır.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 139 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye