Zaman: 20 Ağu 2022, 08:45

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 73 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: TK Yarı Final | Trabzonspor 3 - Kayserispor 4 (1-0, 4-2)
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2022, 07:11 
Kullanıcı avatarı

Süper ligte içeride 1-2 kaybettiğimiz maçtada tribündeydim o maçtada kameralara yansımayan gerginlikler oldu yaşı bizim gibi olanlar bilirler Egemen Korkmaz futbolculuğundada agresif bir yapıya sahipti lig maçında sadece Egemen’in yedek kulübesi arkasına yaptığı hareketlerden yine Uğurcan’ın vakit geçirmesinden dolayı onlara bu maçta tepki olabileceğini düşünüyordum. Şehir genel olarak rakip Trabzon değil kim olursa olsun tribünde aynı reaksiyonu verirdi ancak bi özeleştiri gerekirse sahaya atılan onca madde kesinlikle olmamalıydı, ben yakıştıramadım.

Trabzon’da hep güzel ağırlandı taraftar grubu hatta son gidilen kupa maçında bir kaç akadaşımız Ks armalı eşofmanlarla kahvede rahatça oturduklarını söylediler bunlar güzel olaylar ama illaki olumsuz durumlarda yaşanıyor bundan sonrası için eskisi gibi olmaz maç kazanılır kaybedilir yıllar geçer.

Hikmet Karaman’ı yeri geldi eleştirdik ligte en çok öne geçip puan kaybeden takımız ama Türkiye Kupası performansı muazzamdı kendiside ilk defa tribünlere gitti bu maç sonrası takımdaki eksiklerin yeri dolarsa kupayıda alma ihtimalimiz mevcut.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2022, 10:24 
Kullanıcı avatarı

bi video izledim yorutubeden egemen ile hatta trabzon yedek kulübesi kayseride atar yapmışlar. vallahi billahı karabükte yapsalar sahaya inip dövmek ayrı dışarda otobüse binemezlerdi. kayserii bence o karşılaşmadan sonra bitirmiştir kardeşliği. tribün tepkisine saldırgan bir cvb vermişsen özürü dileyeceksin açık net.

kayseri bence daha aklı başında düşünmüştür maçıda sonuna kadar hak etti zaten trabzonun 2 gol atmasıda başarıdır bu kadar rakibe pozisyon vermişsin uzatmaya gitse adalet olmazdıç

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2022, 08:30 
Kullanıcı avatarı

KırmızıMavi78 yazdı:
bi video izledim yorutubeden egemen ile hatta trabzon yedek kulübesi kayseride atar yapmışlar. vallahi billahı karabükte yapsalar sahaya inip dövmek ayrı dışarda otobüse binemezlerdi. kayserii bence o karşılaşmadan sonra bitirmiştir kardeşliği. tribün tepkisine saldırgan bir cvb vermişsen özürü dileyeceksin açık net.

kayseri bence daha aklı başında düşünmüştür maçıda sonuna kadar hak etti zaten trabzonun 2 gol atmasıda başarıdır bu kadar rakibe pozisyon vermişsin uzatmaya gitse adalet olmazdıç

Sonra bir uyandım sabah olmuş be usta.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 73 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye