Zaman: 01 Tem 2022, 01:13

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 40 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 37.Hafta | MKE Ankaragücü - Boluspor
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2022, 14:06 

ankaraguculist® yazdı:
Bursaspor taraftarları tarafından sosyal medyada inanılmaz ithamlar var gerçekten şaşırarak okuyoruz. Ankaragücü takımı şartlar ne olursa olsun kimse ile duygusal bağ kurmadan çıkıp savaşıp zaten 3 puan almak zorundadır. Haftalar öncesinden gelen şampiyonluk takıma rehavet getirsede mutlaka ve mutlaka en iyi saha dizilişinde çıkıp ellerinden geleni yapacaklardır. Maalesef Bursaspor'un buraya gelene kadar yaşadığı anlamsız puan kayıpları ve yönetimsel hatalar durumu kısır döngüye sokmuştur. Mutlak gönlümüzden geçen bursa ve kocaeli gibi şehir takımlarının buralardan kalması bir yana hak ettikleri yer olan süper ligde olmalarıdır. Umarımda böyle olur. Vurduğun gol olsun Ankaragücüm !

Twitter'da arama kısmına Ankaragücü yazıp aratamıyorum sinirlenmek için. Bolu bizi yenebilir sonuçta onlar için çok kritik bir maç. Biz bu maçı yenersek kendimiz için yenmeliyiz. Bursa'nın düşmesini kimse istemez ama biz yenilirsek bizim yüzümüzden düşecekler gibi bir algı oluşturuyorlar sosyal medyada. Hatta hakaret boyutuna ulaşanlar da var maalesef. İnşallah Bursa 2 maçını yener de bize kalmaz işleri.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2022, 15:23 

twitter'da millet görmüştür, gökhan karadeniz bolu belediye başkanına sarılıyor falan aşırı motive gelecekler. bizim takım daha dün akşam tv'de laylaylom yapıyordu. yani bolu kazanırsa hiç şaşırmam, ha isteyen maç sattı der isteyen rehavet, kimsenin ağzını bağlayamazsın.

ama dünyanın hiçbir yerinde 4 hafta kala şampiyon olmuş takımı kalan maçlara motive edemezsin. geçen premier lig'e çıkan fulham maçını izledim, yarım saatte 3 gol yediler, 4-0 mı 5-0 mı ne bitti yenildiler.

zaten takım göze hoş gelen futbolu aylar önce bıraktı, geçen şampiyonluk maçında samsun'a nasıl oynadığımız malum, bence bizim kulüp tüm dedikodulara kendini hazırlasın, olacak yani bunlar kaçarı yok.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2022, 18:56 

Biletler çıkar çıkmaz 10 bine yakın bilet satıldı. Muhtemelen 15 bin + taraftar olacak stadyumda. O kadar taraftarın önünde bizim takımın kötü mücadele etme lüksü olamaz. Skoru ne olur bilemem ama dişe diş maç olacağını söyleyebilirim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2022, 21:13 

3 hafta önce şampiyon olmus elegini asmis takimin kazanmazsini beklemiyorum.Ben olsam genc oyuncuları atardim sahaya en azindan kendilerini kanitlamak icin oynarlar

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2022, 00:28 

sosyal medya malum herkesin bildiği gibi lağım çukuru takmamak lazım.ben mesela instagram twitter kullanmıyorum kafam rahat.bana boş geliyor ama sosyal medyayı iş için kullananlar ayrı.hep yazılıyor çiziliyor burada küme düşecek takımlar bahane aramamalı bu her takım için geçerli,ama Ankaragücü bu konularda hassas delikanlı camia çıkar topunu oynar.tekrardan şampiyonluğunuz hayırlı olsun.seneye yasak olmazsa atışmalı,gergin hatta küfürlü : ) maçlarımız olacak.stadınıza Gençlerbirliğinin şampiyon olarak çıktığı bizim playoffa kaldığımız maçta gitmiştim kutu gibi butik stad.neyse uzattık seneye görüşmek üzre.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2022, 06:18 
Kullanıcı avatarı

Kıbrıscıklı yazdı:
Neyin ithamı arkadaş hayret edilecek bi durum sen 36 hafta yat yat ondan sonra biz gardaşız ayaa Ankaragücünden medet um Ne yani Ümraniye istese bursasporu yenemezmiydi gerçekçi olalım ümraniye bursa maçında rotasyon yaptı maça asılmadı diye biz ümraniyeye falan filanmı yaptık hiçbir platformda bunla ilgili iki satır yazı gördünüzmü Kendinize gelince herşey mübah başkasına gelince falan filan Ankaragücü büyük kulüptür kimseden icazet alacak kimsenin kuklası olacak bi kulüpte degildir.

Sakin ol champ.. sen facede yazanları görüp, tribunculerin yazdigi yerde bi tık boş yapıyosun.Faceden devam et bizim ankarada çok dostumuz var son maç size yenilip düssek bile aramız bozulmaz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2022, 10:41 

Ben sakinim aslan parçası benim face maceyle sosyal medyayla işim yok Ben Ankaragüçlü kardeşlerin yazdıklarını baz alarak yazdım sen Bursaspor taraftarını ayıktırda onlar sakin olsun Sizin ununu elemiş elegini asmış demotive ümraniyeyi yenmenize biz falan filan yapmadıysak bizimde Şampiyon olmuş demotive Ankaragücünü yenmemiz durumundada kimse falana filana düşmesin ayık olun objektif olun

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2022, 17:52 

Sosyal medyayı baz alan sosyal medya yorumlarını buraya taşımak yerine gördüğü yerde yorumlamak daha doğru. Yazan bir çok arkadaş gibi düşünüyorum bende lağım çukuru daha yüksek seviyededir... Onun için burası en azından biraz daha oturaklı yorumların yer aldığı bir platform olduğu için taşımamak lazım buralara.

Bolu ligde kalsın isterim bu arada ama Bursa daha önce kalsın bu ligde...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2022, 10:00 

bursasporlu hesapların çok yıkıcı ve kırıcı yorumları var. ana gerçekten sosyal medyayı buraya taşımayın arkadaşlar. burası oldukça seviyeli bir mecra.
bursasporu biz kardeş bildik bizim açımızdan ömrümüzün sonuna kadar da öyle kalacak. bu maç skorlarına endeksli bir olay değil. öyle olsa küme düştüğümüz sezon bursaspor bizi yenmişti. ama sahada elbette yenecek. sahada hakkını vermeyen her 2 takım topçusundan kim olursa olsun ahlaksızdır. bizim kardeşliğimiz tribünde.

bu kardeşliğin dışında maça özel yazmak istiyorum. ankaragücü kimle oynarsa oynasın çıkar şerefiyle mücadele eder. ama kazanır, ama kaybeder. ama taviz vermez. yine öyle olacak.

gönlümüzden geçen elbette ne bursa, ne bolu, ne de kocaeli küme düşmesin. bursaspor zaten kalan 2 maçını kazanırsa mutlaka küme de kalacaktır. Başka maçların sonuçlarına bakmaya bile gerek yok bence.

hayırlısı diyelim ve nokta koyalım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2022, 17:16 

geçenlerde gecekondu bitti muhabbeti dönüyordu, biletlere biraz zam yapıldı şimdi gecekondu kapalı gişe olacak :)

bu işler hep ekonomik.
süper lig'de şu bilet işini 25-40-60'a sabitlemek lazım. hem kulüp üç kuruş para kazansın hem de tribünler arasında belli fark olsun. dünyanın hiçbir yerinde böyle fiyat politikası olmaz. madem artık herkes kafaya oynayan kadro istiyor, kombinesini alacak yada maç başı 50-60'ı gözden çıkaracak.

leş gibi tavuk dönerler bile 30'dan satılıyor artık.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 40 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: adyghe, argentinastyle, Bing [Bot], cordelia1912, Google [Bot], Google Adsense [Bot], UltraDamus, voyvoda

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye