Zaman: 30 Haz 2022, 06:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 82 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 35. Hafta - BB Erzurumspor - Kocaelispor
MesajGönderilme zamanı: 27 Nis 2022, 09:55 
Kullanıcı avatarı

Abi iyi güzel hoş diyorsunuz da sürekli Atilla vuruyor, Yunan nadiren vuruyor duran toplara.
Kaldı ki attığımız gole bakın taktik falan yok, Atilla yine götün götün geldi. Ben vurayım hesabı adam git der gibi işaret yaptı hala 2 metre uzağında bekliyor.

25 metreden duran top kazanmışız yine yerli Beckham geldi topun başına kimselere bırakmadı barajda kaldı.
Atillanin asisti falan var mı bu sene duran toptan ben hiç görmedim ayağımıza sıkmayalım, yunan vuruyor işte. Taktiksede Atilla gelsin vurmasın bi zahmet.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 27 Nis 2022, 11:17 

Manisa maçı sonrası Fırat hocaya maçın gününün değişmesi bizi etkilermi diye sordum Cumartesi 20:30'da olsaydı seyirci bakımından daha az olur ve avantajlı oluruz diye düşünüyorum sizin yorumunuz nedir dedim. Hocanın cevabıda maçın pazar gününe alınması bize avantaj olur 1 gün fazla dinleneceğiz dedi. Şimdi aşağıya bir haber koyuyorum yorumu size bırakıyorum. Kafayı yememek elde değil şu sezon sağ salim bitsin başka bir şey istemiyorum..

İstikamet zorunlu olarak Erzincan!
Kocaelispor, Erzurumspor deplasmanı için programda son anda bir değişiklik olmazsa cuma günü yola çıkacak.

Uçak bileti temini konusundaki gecikme nedeni ile yolculuk biraz yorucu geçecek. Erzurum’a gidecek olan tüm uçak seferlerinin biletleri tükendi. Bundan ötürü zorunlu rota Erzincan oldu. Cuma günü Erzincan’da konaklayacak olan yeşil siyahlılar cumartesi günü Erzurum’a geçip sezon öncesi kampını da yaptığı Sway Otel’de kalacak. Maçın ardından tekrar Erzincan’a geçecek olan takım uçakla İstanbul’a dönecek. Yeşil siyahlılar adına bu zahmetli bir deplasman için yaklaşık 400 kilometre fazladan karayolu kat edilecek.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Nis 2022, 10:32 
Kullanıcı avatarı

Ya kardeşim bu nasıl bir amatörlüktür bu nasıl bir yol organizasyonudur. Hangi yaptığınız işi eleştirelim artık.
Maça gelirsek iyi bir hava yakaladık adamlarda son haftaların en iyi oynayan takımlarından ama bu maçta beraberlik kopartırız diye düşünüyorum. Asıl önemli olan Altınordu maçı. Ben şuanda FK maçından sonra o maçtaki atmosferi düünüyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2022, 12:41 

3 puanla dönücez bu maçtan Manisa maçından daha rahatım.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2022, 13:46 

Eksiğimiz çok rotasyon çok dar.Tisdell'i bile arar hale geldik.
Forvette Samed Ali'nin oynayacağını düşününce bile nefesim daralıyor.Hiç gol atacakmış hissi vermiyor.Sahada duruşu bile eğreti adamın.Çok kısıtlı oynamasına rağmen kaçırdığı net ve kritik goller var.İçerdeki Bolu maçı 2-1 gerideyken altıpastan kafayla topu kalecinin üstüne vurdu.Yine içerdeki Denizli maçı 2-1 gerideyken yine altıpastan kafayla yüzde yüz golü kaçırdı.Bandırma maçında daha maçın başı bomboş pozisyonda altıpasta topu ıskaladı.Ve biz bu adamı Dino'nun alternatifi olarak almıştık.Rasheed forvet oynasın diyeceğim ama onun da kanatta alternatifi yok.Sıkıntılı bir maça çıkacağız.Yenilmeden dönmek altın değerinde olur bizim için.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2022, 14:34 

Şu an o kadar saçma bir şekilde gidiyor ki maç programı takım Cumartesi gitmek yerine bugün yola çıktı Erzican'a gidiyor yarın Erzurum'a yola çıkacaklar yani 40 kişilik sadece gidiş için uçak kiralasak 1 gün önceden yola çıkmaya değmezdi. Plan program da sıkıntı var ise bunun da tek sebebi TFF kulüp'de organizasyon ekibi daha önceden programı ayarlamıştır maçımız Cumartesi diye yapmıştır maç sarkınca 1 gün sonrasına bilet bulmakta muhtemelen sıkıntı yaşandı. Böyle olunca da şu an saçma sapan bir rota üzerinden yolculuk yapıyor takım Öyle bir saçma sapan işleyiş var ki Tff'ye ses çıkarsak gam yemeyeceğim ama seste çıkartmıyoruz ona üzülüyorum

Kadro'da açıklanmış Korcan, Semih, Benhur, Babacar, Mazlum, Pereira ve Olcan, Erzurumspor maçı kafilesinde yoklar.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2022, 17:05 

Uçak Erzincan'a iniş yapamamış Erzurum'a inmişler şu an bütün planlar değişmiş konaklama idman bütün her şey altüst olmuş durumda her şey çok ters gidiyor inşallah sonucu 3 puanla biter

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2022, 17:07 

Kadromuz zaten kısıtlı birde üstüne çok eksik var, ne kanat var takımda ne forvet
Atilayı sol açığa Kerem Canı geriye Samedi forvete alır hoca herhalde başka alternatif kalmıyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2022, 00:24 
Kullanıcı avatarı

Yönetim saçma salak işlerine İbrahim Erkal temalı bir video ile yenisini eklemiş

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2022, 00:29 
Kullanıcı avatarı

Bunlarla Süper Lig'e çıksak bütün olaylarda elimize vurup ekmeğimizi alırlar. Adamlar kim bir şey dese haklı görüyor. Bir tek bizim taraftarı haklı görmüyorlar.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 82 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot], MorMenekseler

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye