Zaman: 30 Haz 2022, 06:33

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1515 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 152  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 2021/2022 Sezonu | Çıkanlar, Play-Off ve Düşme Tahminler
MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2022, 18:54 

Bir de başımıza şu Kocaelilerin hazımsızlığı çıktı.13 yıldır bizimle maç yapmayı beklemiş gibiydi adamlar resmi siteden bile tahrik etti.Herneyse bu konulara girmeyeceğim de
Daha dün amatörden çıkmış bugün başka bir takıma yallah amatöre diyebilen insanlar bunlar.Şuan kendi sanki çok üst düzey.
Size de süper lig de şampiyonluk yolunda başarılar o zaman beyler.Bi ptt gördünüz havalandı bir yerleriniz siz amatöre düştüğünüzde bu şehirden insanlar geldi senin stadına
senin yanında olmaya Kocaeli büyüktür pes etmez diye.2 küfür ettik 2 haftadır her farklı konuya bizimle alakalı salça yorumlarınızı okuyoruz.Şimdi de başımıza amatöre haydee çıktı.Dikkat edin de düşmeyin kimin nerelere tekrar ineceği hiç belli olmaz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2022, 19:01 

UKB yazdı:
Bir de başımıza şu Kocaelilerin hazımsızlığı çıktı.13 yıldır bizimle maç yapmayı beklemiş gibiydi adamlar resmi siteden bile tahrik etti.Herneyse bu konulara girmeyeceğim de
Daha dün amatörden çıkmış bugün başka bir takıma yallah amatöre diyebilen insanlar bunlar.Şuan kendi sanki çok üst düzey.
Size de süper lig de şampiyonluk yolunda başarılar o zaman beyler.Bi ptt gördünüz havalandı bir yerleriniz siz amatöre düştüğünüzde bu şehirden insanlar geldi senin stadına
senin yanında olmaya Kocaeli büyüktür pes etmez diye.2 küfür ettik 2 haftadır her farklı konuya bizimle alakalı salça yorumlarınızı okuyoruz.Şimdi de başımıza amatöre haydee çıktı.Dikkat edin de düşmeyin kimin nerelere tekrar ineceği hiç belli olmaz.
2 küfür mü ettiniz?

Aralıksız ananın a.koyayım Kocaeli diye bağırdınız, sahaya atmadığınız kalmadı. Ne bekliyordun?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2022, 19:11 

Son haftalarda farkli faktorlerde devreye girerse Gb ve Keciorenin ikisinin birden küme düşmesine sasirmamak lazim asagida muthis mücadele var son haftalarda

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2022, 19:17 

körfezli_celik yazdı:
UKB yazdı:
2 küfür mü ettiniz?

Aralıksız ananın a.koyayım Kocaeli diye bağırdınız, sahaya atmadığınız kalmadı. Ne bekliyordun?

Ne demek istediğimi gayet açık ve net anladın ya.Küfür süresinden ritminden bahsetmiyorum.
İlk maç Kocaelide değil de Bursada olsaydı sizin orda yaptıklarınızın %10 u bile olmazdı burda.Tekrar döndüğünüz için alkışlayanlar bile olurdu.
Sen 14 senedir bizim maçı beklemişsin maşallah.
Konumuz bu değildi ama neyse.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2022, 20:33 
Kullanıcı avatarı

Bu Bursalılar insanın komedi ihtiyacını gideriyorlar gerçekten. Agresif tribün dediler, Gençler maçında çeyreğini göremedik. Demek ki içlerinde bulundukları durumdan bağımsız bize bir kurulma varmış. Etkiye tepki görünce de kendilerini nimetten sayıp bizi salın triplerine giriyorlar. Burada kimse durduk yere Bursaspor'a saldırmıyor beyler.

Bizim senelerce alt liglerde çabalamamızı hafife alıp "Oralarda başarılı olmak şampiyon olmak değil, kalifiye olmaktır." falan diye saçmalıyorlar üstüne. Gören de Şampiyonlar Ligi'nin gediklisi sanacak bunları. Hasbelkader bir başarı yakalamışlar, bu başarılarında herkes onlarla birlikte sevinmiş ama bu başarı gözlerini kör etmiş, kendilerini olduklarından çok çok yukarıda görüyorlar. Kusura bakmayın ama alakası yok beyler. Azıcık ayaklarınız yere bassın. Kocaelispor'u küçümseyecek kalibre yok sizde.

Gidin aşağılarda kalifiye olup bu duruma üzülün madem. Ne kadar büyük bir camia olduğunuzu tekrar aynı yerlere dönüp dönemeyeceğiniz, bu duruma verdiğiniz reaksiyon gösterecek. Başarınız bir kerelik bir şey mi, yoksa Şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi genlerinizde mi var görelim. Ben yine de Süper Amatör görüyorum buradan bakınca. Kişisel temenni de diyebilirim tabii.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2022, 20:49 
Kullanıcı avatarı

UKB yazdı:

Ne demek istediğimi gayet açık ve net anladın ya.Küfür süresinden ritminden bahsetmiyorum.
İlk maç Kocaelide değil de Bursada olsaydı sizin orda yaptıklarınızın %10 u bile olmazdı burda.Tekrar döndüğünüz için alkışlayanlar bile olurdu.
Sen 14 senedir bizim maçı beklemişsin maşallah.
Konumuz bu değildi ama neyse.

Kim ne yaptı la sana İzmit'te? Az delikanli olun yazmayalim diyoruz adamın yazdigina bak İzmit'te yapılanların %10u Bursa'da olmazmış ilk maç orda olsa.

@sege özelden bandırma maçında sizde küfür ettiniz olur böyle şeyler yazıyorsun maşallah konularda yardiyorsun küfür ettiniz bizim olmadigimiz maçta falan diye.

14 senedir maçı bekleyen belli beyler. Turgutluspor ile yaşananlardan +1 fazlası sizle birşey yaşanmadı İzmit'te neden bahsediyorsunuz.
Gençlerbirliği maçında neredeydi agresif tribün?
14 senedir maçı bekleyenler.
Bursa'da ki maça kadar sosyal medyadır olur diyordum ama sosyal medyası stadın içini net yansıtan başka bir tribün daha görmedim.
Paşa selim almış megafonu bize sovduruyor agresif çocuklar..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2022, 21:12 
Kullanıcı avatarı

hasbelkader 50 sene süper ligde oynamışız madem sen neden yoktun oralarda, elin armut mu topluyordu.

30 sene diyorum la, 30 sene. Sen yokken ben vardım. aradaki fark çeyrek asırdan fazla. Ahanda sana aradaki kalibre farkı. Sen beni yakalayana kadar insanoğlu gezegeni terk eder Marsa yerleşir.

Tribüne hiç girmiyorum.. renktaşın, yazmam daha ispatla dedi, attık fotoyu bu sefer tramvay dediniz, stadyum.çok uzak diye ağladınız. La ölüm kalım maçı oynuyon hakem düdük çalmış 10 blokluk maratonunda dolu blok sayısı 1 (bir). Sen kime ne anlatıyon?

skindirik fortis kupasında 3-5 takımı geçip aldığın tenekeyle lig şampiyonluğunu bir tutuyorsan ahanda süper lig orada. önce bi çık (daha o meseleyi hallet hele bi) üzerine bir de boğaziçine bayrak as da bi görelim diyelim ne kolay işmiş be.

Şeytan Rıdvan yıllarca babasının hayrına "5. şampiyon olursa Bursa olur" dedi. Kocaeli varken futbol cahili herif çünkü.

Çocuk mu eğliyon emmi? Sen şampiyon olup konvoy yaparsın 3. ligde ben o ligde kalifiye olsam bile o kupayı müzeye koymaya utanırım. Kendinizi salak yapmaktan bi hâl oldunuz.

Soda moda diyordu sizden biri, verin şu arkadaşa da içsin. En bombası bu çıktı.

@saffet

sana ne dedim ben? kişiye edilen küfür olmadıktan sonra toplu küfür her yerde olur, zerre takmam. Mevlüde mi gidiyonuz maça mı siz yıllardır hangi tarikata mensupsunuz bu ne sofuluk? Ha ben sana edeceksem seninle oynarken ederim, sen gider Nazillisporla oynarken bana söversin kendi takımını bırakıp o da senin bileceğin iş.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2022, 21:18 
Kullanıcı avatarı

Tebrikler Altınordu...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2022, 21:20 

sege yazdı:
hasbelkader 50 sene süper ligde oynamışız madem sen neden yoktun oralarda, elin armut mu topluyordu.

30 sene diyorum la, 30 sene. Sen yokken ben vardım. aradaki fark çeyrek asırdan fazla. Ahanda sana aradaki kalibre farkı. Sen beni yakalayana kadar insanoğlu gezegeni terk eder Marsa yerleşir.

Tribüne hiç girmiyorum.. renktaşın, yazmam daha ispatla dedi, attık fotoyu bu sefer tramvay dediniz, stadyum.çok uzak diye ağladınız. La ölüm kalım maçı oynuyon hakem düdük çalmış 10 blokluk maratonunda dolu blok sayısı 1 (bir). Sen kime ne anlatıyon?

skindirik fortis kupasında 3-5 takımı geçip aldığın tenekeyle lig şampiyonluğunu bir tutuyorsan ahanda süper lig orada. önce bi çık (daha o meseleyi hallet hele bi) üzerine bir de boğaziçine bayrak as da bi görelim diyelim ne kolay işmiş be.

Şeytan Rıdvan yıllarca babasının hayrına "5. şampiyon olursa Bursa olur" dedi. Kocaeli varken futbol cahili herif çünkü.

Çocuk mu eğliyon emmi? Sen şampiyon olup konvoy yaparsın 3. ligde ben o ligde kalifiye olsam bile o kupayı müzeye koymaya utanırım. Kendinizi salak yapmaktan bi hâl oldunuz.

Soda moda diyordu sizden biri, verin şu arkadaşa da içsin. En bombası bu çıktı.

@saffet

sana ne dedim ben? kişiye edilen küfür olmadıktan sonra toplu küfür her yerde olur, zerre takmam. Mevlüde mi gidiyonuz maça mı siz yıllardır hangi tarikata mensupsunuz bu ne sofuluk? Ha ben sana edeceksem seninle oynarken ederim, sen gider Nazillisporla oynarken bana söversin kendi takımını bırakıp o da senin bileceğin iş.
Beyler salın arkadaşı, uçuyor

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2022, 21:31 
Kullanıcı avatarı

dilek ağacına çevirdiniz amatör amatör diye başlığı, çaput bağlamayan kalmadı la aranızdan. cevabı verince de yan yattı çamura battı.

aha yazılar burada, cümle alemin ağlamanızdan gına geldi dediği maç başlıgı da orada. hayırlı işler size. dilek ve temennilere devam.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1515 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 152  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye