Zaman: 13 Ağu 2022, 20:48

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 811 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 82  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 24.Hafta | Göztepe - Altay
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2022, 21:22 
Kullanıcı avatarı

Seviyesizin biri geldi ılımlı ortamı bozdu ve gitti..Altay bize ters geliyor isterse bal liginde olsun yinede rahat maça girmem.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2022, 23:19 

ne güzel başlık hareketlenmişti ne gerek var durmasına ben de ne güzel okuyordum eski olaylardan laf sokmalardan. :lol: şaka bir yana başlık seviyeli gitsin.ufak dokundurmalar olur tabi o kadarı ama kalp kırmaya bel altı vurmaya hele hiç gerek yok.2 takıma da başarılar içime doğan Altayın puan alacağı yönünde daha maça çok var sakin olun.: )

En son tribününruhu tarafından 06 Şub 2022, 21:50 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2022, 23:24 

son olarak maç oynanırken özellikle de maçtan sonra da başlık alevlenmesin kilit yemesin mümkünse.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2022, 00:57 
Kullanıcı avatarı

2 haftalık süreç olunca derbi başlığı da sakin başladı. Troll Altınpark gelene kadar belli seviyeyi korudu. 1 haftalık süreç olsaydı şu an burası yıkılıyordu. Çok takılmamak lazım herkesin illa ki derbiyle ilgili anlatacağı ve geçmişte yaşadığı hikayesi vardır. Altay tribünü yabana atılacak tribün değildir.

Umarız bu sefer kimseye zarar gelmeden keyifle derbi öncesi ve sonrasını yaşarız. Alsancak stadına deplasman yapacağımız günleri de görürüz inşallah. Altay’ı da keza Güzelyalı’da görmek derbiyi daha da keyifli hale getirir. Tabii ki Altay maçının gelmesini bekliyoruz. Derbi süreçleri hep keyiflidir.

Herkese kendi tribünü başka gelir ama Göztepe tribünün peşinden giden ve durmadan bayrak yarışını sürdüren genç kitlesi oldukça fazla.

Bu arada Konya maçındaki Kuvayi Milliye kareografisinde emeği geçenlere de helal olsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2022, 07:13 
Kullanıcı avatarı

ALTAYKABUS yazdı:
Bi geleneği olan camiya diyorlar bi kaale almayın kafalar çok karışık :D arkadaşlar ligte hiç galibiyet almamış mağlup olduğu maç sonu futbolcularını tribüne çağırıp 'Altay'ı ..... göz gözlü değil' diye bağıranda sizsiniz maçtan iki hafta önce Altay Göztepeye nasıl gelecek diye bütün tribün bağırıp gözgöztv de zıplaya zıplaya bunu söyleyip videolar paylaşanda. Hepiniz birbirinize takmayın ya kaale almayın diyorsunuz bunu yapmaya kendinizden başlayabilirsiniz ben anlamadım sorsan kimse takmıyor ama 4 tribün beste söylüyor bize. Eğreti duruyor bu cool tavırlarınız bir tercih yapın.
Neden kaile almayalım ki Altay maçlarıda önemli bizim için Karşıyaka ile aramızda yaşanan rekabet gibi olamaz ancak Altay maçlarıda derbi pekala.

Mesela ben 3-0 kazandığımız maçtaki heyecandan daha fazlasını yaşıyorum hazır bu halde yakalamışız Altay’ı.Stada mini havuz bile yaptırılabilir -:) ters geliyorsunuz bize o ayrı temkinli olmakta fayda var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2022, 09:23 
Kullanıcı avatarı

Birileri çıkıyor ortamı kasten germeye çalışıyor. Çünkü derbi öncesi takımının bulunduğu pozisyon belli. Bir şekilde motivasyon sağlamaları lazım. Ne zaman bizim takım banko favori olsa hep bu gerginlikten motive oldular. Bu maç evet derbi ama bu maçı sıradan, sadece kazanmamız gereken bir maç olarak görürsek o zaman sahada kazanan biz olacağız. Şu an için olumlu sayılabilecek herşey Göztepe tarafına yazarken neden rakibi gaza getiriyoruz. Bırak o yem atsın, sen hee de geç. Agresifliği maç saati tribünde gösterip, Trabzon maçındaki gibi tribün yapmalıyız. O ana kadar da rakibi gazlayacak her türlü söylemden uzak durmalıyız.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2022, 11:40 
Kullanıcı avatarı

Benim bildiğim Altay , bu kötü haliyle, formda Göztepeye çelmeyi takar...

İki takıma da başarılar, dostane geçer umarım...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: 24.Hafta | Göztepe - Altay
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2022, 13:22 
Kullanıcı avatarı

esbalabanes yazdı:
Benim bildiğim Altay , bu kötü haliyle, formda Göztepeye çelmeyi takar...

İki takıma da başarılar, dostane geçer umarım...

Bir tane Eskişehirli vardı ilk o sandım seni. Her yazdığında 3 puan aldık :)

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2022, 15:42 
Kullanıcı avatarı

favori olmasaydık iyiydi, favori olmak yaramıyor bize

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2022, 16:29 

Göztepe'miz hangi maça favori çıkmış da güle oynaya kazanmış ? Kendimizi kandırmayalım.

Taraftar olarak çok içip laylaylom besteler söylemek yerine maçın içinde olup baskı oluşturursak galip gelebileceğimizi düşünüyorum.

Amacımız alt sıradaki ekiplerden birini ikili averaj ve puan olarak altta tutmak. Hayırlısı diyelim.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 811 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 82  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bambino, gecekondu19106, Google [Bot], Google Adsense [Bot], MorMenekseler

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye