Zaman: 06 Tem 2022, 14:05

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 887 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 89  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2022, 16:42 

bıktık artık ya yeter çarşısının da imza atmayan 14 kişisinin de ak adamlar geliyo top oynayıp gidiyor ya stad olsun ya da sistem dagın basında ne işimiz var bizim herkes sahilde takılıyorken??????

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2022, 08:37 

Dünkü oyunu devam ettirelim play-off yaparız.

Maçtan puan alamadıysak hakemi tartışmaya gerek bile yok ama hocanın da marifetleri büyüktür.

Barış 50.dakikada kondisyon olarak bitip Furkan kenara geldiğinde herkes Barış değişikliği bekliyorken Samican’ı çıkarması ilk başta 3 puan için mantıklı gözükse de golden hemen sonra orta sahaya adam alması gerekirdi. Dediğim gibi Barış’ın pili 50.dakikada bitti adamı 80’lerde çıkardı.

Aynı şekilde forvet değişikliği de takıma olumsuz yönde etki etti.

Sonuç olarak kendi evimizde üst üste 2.maçtan da hocanın maça yanlış müdahaleleri yüzünden gitti.

Yeni transferlerden Fatih Ergen’e bayıldım. Hem defans hem ofans inanılmaz güzel işler yaptı. Maç içerisinde adamın kulüp perfonmanslarına baktım bu oyunla nasıl ptt topçusu olamamış şaşırdım. İnşallah tek maçlık bir perfonmans göstermemiştir. Kırmızı kart için hiç kızmıyorum , süper ligde olsa yediğimiz o gol hakeme düdük astırır.

Forvetteki 12 numaralı Can da tam bir bal yapamayan arı. Bitiricilik yok ama defansı güzel yıprattı.

Sonraki dört maç ; İçel , Mardin , Of , Karabük. 10 puan toplarsak play-off yaparız.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2022, 11:44 
Kullanıcı avatarı

Gbb'den daha büyük bela oldu başımıza.
Her ligde birtane bölüm sonu canavarı yaratmayı başarıyourz kendimize :lol:
Erokspor çıksın bari bu sene yakamızdan düşsünler.
Bu transferler sene başı gelenlere göre daha derli toplu.
Peki bunlar transfer ise sene başındakiler neydi onu anlamakta güçlük çekiyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2022, 15:00 
Kullanıcı avatarı

Erok macina benzer bir mac oldu yine. Takim iyi pas yapabiliyorlar sezon basi gelenlere gore ama son yarim saat kimse kosamiyor macta o ara kopuyor. Play off yapabilirmi takim zor ama neden olmasin daha cok mac var. Sezon basinda bu hamleler yapilsaydi keske

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2022, 15:06 

rapsodi yazdı:
Erok macina benzer bir mac oldu yine. Takim iyi pas yapabiliyorlar sezon basi gelenlere gore ama son yarim saat kimse kosamiyor macta o ara kopuyor. Play off yapabilirmi takim zor ama neden olmasin daha cok mac var. Sezon basinda bu hamleler yapilsaydi keske

Aynı maçı izlediğimizden şüpheliyim. Bu takım ayakta duramıyor top kontrolü yok ikili mücadele yok. Bu takımın bırakın play-off yapmasını bizi küme düşürmemeleri yeterli.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2022, 15:08 

Luisher yazdı:
rapsodi yazdı:

Aynı maçı izlediğimizden şüpheliyim. Bu takım ayakta duramıyor top kontrolü yok ikili mücadele yok. Bu takımın bırakın play-off yapmasını bizi küme düşürmemeleri yeterli.

Edit : Turgay efendi geçen sene misliden dolayı yayın yapamadıklarını ve hatta üzerine para verelim yayın hakkımızı bize bıraksınlar diyordu. Bugün adamlar güzel bir yayın yaptılar hepsi traş.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2022, 15:35 

Bu külüp kurulduğundan bu yana formasını giyen tahminen en kötü ve kapasitesiz futbolcular topluluğu ile maçlara çıkıyoruz. Orta sahadan sut cekmeler,doldur boşalt bile yapamamaları saymıyorum çünkü bu adamlara bu formayı verenler varken onlara laf soylemek haksızlık olur.Saha daki kapasitesizlik ayrı bir konu,disiplinsizlik ve vurdum duymazlik ayri bir konu.Dünya da transfer yasağını seneler sonra açıp,daha kötü kadro kuran, arma 3.ligte iken basketbol branşına bu pandemi döneminde getirisini olmayacağı belliyken binlerce dolarlik transferler yapan yönetim örnegı varsa birisi yazsın bi zahmet.

Tabi buna ses etmeyip "aman ayranımız dökülmesin,bizim çarkımız dönsün diyen kan emici sözde karşıyakalıları saymıyorum zaten.ama salon branşları ile afyonlanıp kulubün gelecegi karartilirken ses çıkarmayanlar da en az onlar kadar suclu benim gözümde. Basketbolda tamamiyle basarı endeksli,istanbul salon taraftarı bir gurup olusmus. Cok ilginç. Başkan da zaten basketbol aşığı olunca "Haydi eller havaya" olmuş. (Bu seneki kumar ve kurlar yüzunden en az 5 sene o branşımızda toparlanamaz muhtemelen)

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2022, 08:43 
Kullanıcı avatarı

futbol şubede bir enteresanlık, bir iş bilmezlik, bir işe yaramama her türlü olumsuz şey var fakat aynaya baktıklarında tam tersi görüyorlar. Takım çok iyi ama şans yok diye kendilerine bir kalıp bulmuşlar takılıp duruyorlar.

Takım amatöre düşüyor hem de bağıra bağıra, tek şansımız 4 takımdan 2 si düşmeyi garantiledi. Umarım düşecek 2 takımdan birisi olmayız.

Bu hafta ilaç olması lazım Mardini içerde yenemessek zaten iş bitmiş. hayırlısı

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2022, 17:43 

Hocayla yollar ayrılmış. Şahsen teknik anlamda yetersiz buluyordum. Evimizdeki son 2 maç yapamadığı veya yaptığı hamleler yüzünden gitti. Fakat yönetim olarak madem hocanın kredisi bu kadar azdı o zaman ilk yarı sonunda müdahale edilecekti. Ne oldu şimdi adamın istediği adamlar alındı , istenmeyenle yollar ayrıldı vs.

Şimdi ne kadar ismi cismi bilinmeyen teknik direktör varsa çoktan haber göndermeye başlamıştır “ Ben bu oyuncularla play-off yaparım. “ diye . Bizim sazan yönetim de bir güzel bu palavralara inanır. Kalan maçlarda 3 Galibiyet alıp yeni sezona da o teknik direktörle başlar bir bakmışız bir yıl daha çöpe gitmiş.

Yazarken belki yaşanacakları tam olarak ifade edememiş olabilirim bu kulübün futbol yapısı ahbap çavuş ilişkisinden öteye gitmediği sürece bizden bi halt olmaz.

Mesela bizim bu günlerde olmamızın başlangıcı Cüneyt dumlupınardır bana göre. Onun döneminde aldığımız bir dünya işe yaramaz topçuların menejerinden yine adamlar almışız.

İsimleri Karşıyaka ile anılmaması gereken insanlar hala Karşıyaka üzerinden para kazanıyor , önce bu düzenin değişmesi gerek.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2022, 18:11 
Kullanıcı avatarı

Kac yildir transfer yapamiyoruz bu sene transferi actik sezon basi gelen teknik direktor transferleri yapti once kendi sonra getirdiklerini postaladik. Baska bir td ile anlasip onada transfer yaptirdik ardindan onuda kapiya koyduk. Ilki gercekten rezaletti hatta cok bile dayandik ama Ahmet hocadan umitliydim olmadi. Digeri felaket diye bana iyi gozuktu bu sanirim :D Daha 2. devrenin basindayiz bir bu kadar mac daha var. Sezon basi ve devre arasi bosta olmayipta suan bize uygun kim var kim gelcek gercekten merak ediyorum. Daha onemlisi kac hafta kalcak ? Adamlarin isimlerini unutuyoruz ayni sezon icinde

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 887 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 89  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Gelivera, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Moskov1925, ocellatus

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye