Zaman: 24 May 2022, 17:55

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 65 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: 21.Hafta | Hatayspor 4 - Galatasaray 2
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2022, 21:34 

Hakem ilk yarı Alpaslan’ı atamayınca, Kamara’nın net sarısını es geçti.Ardından Berkan’ın da sarısını görmezden gelmesi net hatadır.
3. golün temiz olduğunu, 2. golden önceki ofsaytın GS’ye geçtiği için VAR'ın devreye girmediğini düşünüyorum.

En son faris87 tarafından 17 Oca 2022, 01:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2022, 21:47 
Kullanıcı avatarı

Galatasaray son 10 haftada 7 puan almış daha az alan sadece 2 takım var. Terim idman yaptirmiyordu herhalde cok ilginc istatistik gercekten. Hakemlerden yakinmak problemi hali altina supurmek olur bariz bir form problemi var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 21.Hafta | Hatayspor - Galatasaray
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2022, 22:02 

Ujfa yazdı:
1 yıl kaldı. Sabredin. 2023'te sandık önümüze geldiğinde bütün bu rezillikler de son bulacak.

Bu mayısta camia bir ortak aday belirleyip seçim kararı aldırtmalı. Olan oldu geçen gitti ama ortalıkta şuanki durumu toparlama emaresi gösteren bir yönetim yok. Hiç vakit kaybetmeden bu sezon sıyrılmak lazım bu işten. Sonra da Okan gelir bir toparlanma olur

Başa Dön

Tribundergi HQ
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2022, 22:12 
Kullanıcı avatarı

Şunu gördük ki TFF'nin derdi Terim ile değil, komple Galatasaray ile.
Sen yönetim olarak çıkıp, Fenerbahçe ile birlikte o yönetimi indirecek açıklamalar yaparsan, bırak rakibini kenara, seni böyle indirirler. Yönetim olarak bir gücün yok çünkü. Kaldi ki Ali Koç Fenerbahçe'sine asla bunu yapamazlar. Fenerbahçeliler de hakemden şikayet ediyorlar ama Galatasaray'a bu sene yapılan artık herhalde lig tarihinde benzer bir sezon yoktur. Nasıl olsa puan farkı var zirveden koptukça önemsiz gibi görünüyor ama, her maç istisnasız her maç bir skandal var ve ligin maç bolluğu, GS'ın kendi iç kavgalarında ve abukluğunda mesele edilmiyor.
Oysa en büyük meselesi olması gerekiyor.

3. golden önce Boey'i çekip indiriyor, ordaki alandan çıkan bomboş atak ile gol geliyor ve 3-2 ile takımın direncini alt üst ediyorsun, zaten kırılgan bir kadro. VAR nerde? Hadi hakem görmedi. Pozisyon tekrarında da var.

Tüm bunları kenara koyup 4 yiyorsan 5 atacak oyunu ortaya koyacaksın.
Sana çekilen operasyona rağmen. Bu yönetim maalesef yaşarken gördüğüm en zayıf GS yönetimi. Hatalar üstüne hatalar. En yakışıksızı da son 1 haftadır yaşananlar. Bir kulübün içi böyle kaynarken sahada başarı zaten olmaz, futbolcu fanusta mı yaşıyor, duymuyor mu bilmiyor mu zannediyorlar olan bitenleri. Tedirgin bir ortamda yok takım şöyle oynadı, böyle oynadı. Manası kalıyor mu? Kulüpte olmayan skandal kalmamış.

İsmail Çipe kötü kaleci. Kötü kere kötü tamam. Ama her defasında bu çocuğa sallamak, döveceğinden emin olduğun bir mahalle çocuğuna herkesin önünde bağıra çağıra dövmek gibi. Denyoluk. Vurmayın tamam öldü.

Hatayspor tribünlerine de yazıklar olsun. Tamam bir klişedir "Kümeye" diye bağırmak da. En son bağıran Gaziantep tarihe karıştı. Beter olmayın. Şurda 2 senedir ligdesiniz. Sizin ne nefretiniz meseleniz var GS ile. Kazandın git sevin.
Bir tribün bir camia da kendini, haddini bilse ya şu ülkede.
Saçma, abuk düşmanlıklar ve nefretler.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2022, 22:28 

Beklenen bir sonuçtu. Maçın favorisi zaten Hatayspor'du ve beklendiği gibi de kazanmasını bildiler. Ama az kalsın hakem kararları maçın önüne geçiyormuş. Hatay'ın verilmeyen çok net 2 penaltısı var. Alparslan serbest vuruştan gelen topu koluyla yumuşatıp kaleciye pas veriyor. Hakem hava topunda faul uydurup penaltıyı yiyor. Bir de 2.yarı Camara hava topuna çıkarken Taylan tarafından itiliyor, bu da açık bir penaltı. Neyse ki takımlar arasında sıklet farkı vardı ki Erkan Özdamar fazla konuşulmayacak maçtan sonra. Her zaman böyle şanslı olmayabilir, daha kritik bir maçta fena patlar. Galatasaray'da bu saatten sonra başarı Torrent'in, başarısızlık Terim'indir. Bu köy takımını kurduran Terim'in kendisi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2022, 23:52 

40 dk izlemiştim, sonra özetlere baktım da hakem çift taraflı olarak maçı mahvetmiş. İki tarafa da ver(e)mediği kartlar ve penaltı pozisyonu var.

Oyun olarak Hatay hak etti, Gs'de ise bir tempo var ama kalite yok. Birinci dakikada Berkan yakabilirdi takımı mesela, ceza alanının dibinde rakibe kaptırdığı bir pas var mesela.

@zoban ın dediğine de katılmıyorum. Beşiktaşla derdi neymiş TFF'nin derim o zaman, Gs ve Fb odaklı bakmış sıyrılmış ki Gs kötü oynuyor da. Hakemler iyidir demiyorum, bakış açısı saçma dedim sadece.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2022, 00:09 
Kullanıcı avatarı

takım kötü oynamadı mücadele etti yetmedi. GS dünyanın en iyi hocasını, en yetenekli oyuncularını transfer etsin karşısında seref yoksunu tff/mhk yenmesi mümkün değil bariz Galatasaray düşmanlığı var ve tüm yapılanlanlar kasıtlı bilerek lanet olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2022, 00:40 
Kullanıcı avatarı

Elmas yönetimi temsil açısından camianın gördüğü en kötü yönetim. İnsanlar bir tepki, yaptırım bekliyor adam sustukça susuyor, birşey yok gibi takılıyor. İstifa kurtuluş olur elmasa. İdari açıdan ibra edilmemesi lazım yıl sonunda

Geçen ay genel kurulda hedefe hocayı koyup onun yüzünden doğranıyoruz diyordu ihtiyar takımı. Hoca gitti buyurun meydan sizde. Varsa cesaretiniz yönetime baskı yapın toplasın genel kurulu verin ültimatonu federasyona.

Sezon başından beri saha içi oyunu sabote edile edile oyuncular her anlamda sindirildi. Tepki bile veremiyor çocuklar maçta yaşananlara. Yeni gelen hoca yaşananların ve olanların tam farkında bile değil garip maçtan sonra maç analizi yapıyor birde. Bir kaç haftaya çözer olayları biri oturup anlatmazsa. Adamın belli bir oyun anlayışı var belli etti kendisini bugün ama oyun konuşulacak şeyler izlemiyoruz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2022, 01:00 

Cok konusana cok ses cikartana ceza kesiyorlar bildigin...dun trabzona yapildi sike sureci devaminda.. bugun galatasaraya yapiliyor...hemen hemen her hafta goz gore gore ayar veriliyor...

Başa Dön

Tribundergi HQ
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2022, 01:14 
Kullanıcı avatarı

bayern yazdı:
@zoban ın dediğine de katılmıyorum. Beşiktaşla derdi neymiş TFF'nin derim o zaman, Gs ve Fb odaklı bakmış sıyrılmış ki Gs kötü oynuyor da. Hakemler iyidir demiyorum, bakış açısı saçma dedim sadece.

Beşiktaş'ı kenara ayırmadım, bu GS başkanı olarak seçildikten sonra Burak Elmas, Ali Koç ile biraraya gelip ilk temasta ligde bir şeylerin değişmesi lazım, futbolda bazı şeylerin değişmesi lazım çıkışında GS ve FB vardı diye anımsadığımdan bu şekilde dile getirdim. Yoksa Beşiktaş bu sene maruz kalmıyor mu hakem hatalalarına, kalıyor. Azı çoğu genel düzlemde önemsiz kalır. Hakemler, hakem sisteminin isimlerin, Türkiye'de futbolda bazı yapışmış yapıların değişmesi gerektiği -ama ne yöne ne maksatla- zaten aşikar. BE ve AK çıkışlarnda böyle bir şey dile getirdiler ama sonuç? Sonuç çıkmadı. Çıkmaz da. Çünkü futbol başka bir yere bağlı.

Galatasaray'ın toplamda kötü oynadığını düşünmüyorum. Tabelaya bakıp yorum yapmam. Kötü olduğun maç nazarında buraya yazmışızdır, çoğu kişi de yazmıştır. Ancak yeni bir oyun kurmaya ve yenilenmeye çalışan bir kadro için kötü oynuyor diyemem. UEL'deki formu ortada.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 65 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Buyuurr, cotanak, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hep YEK, KsT_SuC, Nikomedia89, protokol, Semt1919, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye