Zaman: 18 May 2022, 03:46

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2994 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 300  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2021, 18:51 

Rize maçının anahtarı sakin kalmak , oyunu Rize'nin istediği kıvama getirip taraftarı hakemi oyuncuları hirslandirip oyunun içine sokmamaliyiz olabildiğince soğuk kanlı sakin kalıp dikkatli olmalıyız , Rize spor kolay gol yiyen bir takım sabırlı oynar tempoyu düşürüp kalemizi kapatırsak golü bulacağımızı düşünüyorum , bu maçın öne çıkan yönü oyundan futboldan çok psikolojik yönü

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2021, 20:54 

Trainspotting yazdı:
devre arası yapılacak iyi transferler ?
bence çok ümitlenmeyelim derim o işe.

Taraftar ilk yarı bitimine kadar puanlar için herşeyini ortaya koyacak,bazı şeyleri sineye çekecek, buna rağmen Mehmet Sepilde transfer yapmayacak ha,inşallah seninki kötü bir tahmindir, yoksa olacakları düşünmek bile istemiyorum

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2021, 14:09 
Kullanıcı avatarı

Şu iç saha maçlarında hemen hemen bütün tezahüratları tek tribün tek tribün söylüyoruz. Kimi tezahüratları tüm stad birlikte veya karşılıklı 2şer tribün birlikte şeklinde söylemeliyiz bana göre.

Mesela GözGözGöztepe. Önemli bir tezahürat. Onu daha coşkulu daha rakibi bunaltıcı şekilde yapmalıyız. Tezahüratları 4e bölünce enerjisi düşüyor. Etkisi de azalıyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2021, 14:43 
Kullanıcı avatarı

Emin Adanur dedikodusunun doğruluk payı yoktur umarım...

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2021, 17:39 

BüyükAltay1914 yazdı:
Emin Adanur dedikodusunun doğruluk payı yoktur umarım...
Serkan Aydın dedikodunun doğruluk payı var sanırım.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Ara 2021, 18:39 
Kullanıcı avatarı

Benim bu sezondan umudum kalmadı, elin oğlu takıma yapacağı takviyeyi şimdiden alıp getiriyor idmana çıkarıyor, biz yıllardır sağ bek - sol bek - forvet bulup getiremiyoruz, eksik mevkiler bas bas bağırırken alınan adamlar da ortada, bu çöp herifleri tek tek isim isim saymayı bile kendime zul görüyorum, ara transfer döneminden de hiç ama hiç ümidim yok, yine nerde çer çöp adam var bulup getirirler.

Dün gördük şehrin diğer süper lig temsilcisi 1 liradan tribünleri dolduramadı hem de stadın açılış maçında, senin taraftarın bunu mu hak ediyor Sepil efendi

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 11 Ara 2021, 19:25 

İhanet ediyor, insan devre arası takım için yatırım yapacağım açıklaması bekliyor. Ama biz Muratlarla, Berkanlarla ıkına ıkına puan alabilirmiyiz hesabındayız.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Ara 2021, 23:54 
Kullanıcı avatarı

Beykan, Yalçın, Obinna, Halil in kırmızı kartları rakip sahada çok gereksiz oldu. Belki de hırslı oynayacağız diye ayar kaçtı. Bence 3-7 arası bi puandan olduk ki hiç az değil.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2021, 01:52 
Kullanıcı avatarı

Sezon başında Lourency transferi dedikodusu geçince kendisini Youtube'da araştırıp aşağıdaki videosunu izlemiştim ve buraya da yazmıştım, bu adam umarım alınmaz, hiç güven vermiyor diye. Adam videoda aynı maç boyunca hemen hemen bütün topları kaybediyordu. Bakın siz de izleyin. Ben 5 dakikalık araştırmayla, oturduğum yerden bu durumu fark edebilmişken KOSKOCA GÖZTEPE kulübünün scout ekibi nasıl bunları bilmez, görmez, gerçekten hayret verici. Bu adamlara verilen milyon eurolara gerçekten yazık.

Sepil başkanı yıllardır kulübün transfer komitesi ve tercihleri hakkında uyarıyoruz ama sürekli aynı hataları yapmaya devam ediyor. Taraftara güvenmiyor ama yanındaki, kulübü sürekli zarara uğratan şahıslara güveniyor. Sonra da yoruluyor, sıkılıyor, parası da boşa gidiyor. Her sene eziyet çekiyoruz. Verilen paralarla çok daha iyi kadrolar kurulabilir, varlık içinde yokluk yaşıyoruz diyoruz. Bir türlü sorunlar giderilemiyor. Esas ihtiyaç olan noktalara bir türlü transferler yapılmıyor.

Ünal Karaman'ı eleştiriyordum. İyi hoca olmadığı için. Geçen sezon sonu Göztepe daha iyi transferler yapmalı, hedef yükseltmeli falan demişti. Muhtemelen hiç bir transferde hocanın görüşü sorulmadı. Adam da inadına ilk maçlarda yeni transferlerden hemen hemen hiç birini oynatmadı. Biz de hoca yeni transferleri sezona hazırlayamadı sanıyoruz. Adam haklıymış Dino ve Atakan dışında gelen tüm yeni oyuncular Ptt 1. ligde bile oynayacak seviyede değil gibi görünüyor. Lourency, Baku, Tijanic bu ligin çok altındalar.

Geçen sezondan Diabate'yi, ikinci yarılarda girip oyunu kontrol altında tutmamızı sağlayan Esiti'yi, Zulj'u(ki sevmezdim ama belli bir kalitesi vardı) mumla arar olduk. Gönderilen ve gelenlerle işleyen takımı bile bozdular. Gerçekten anlaşılır gibi değil şu yaşananlar.

Buyrun Lourency'nin videosu; Kırmızılı takımda 7 numaralı oyuncu.

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2021, 02:08 

Kafasında belirlediği bir bütçe var, o bütçe aşılmasın da nasıl transferler olursa olsun zihniyetinde, bugüne kadar idare ettik diye çalışanlardan şikayetçi değil. Biraz daha harcasa ve futboldan anlayandan anlasa farklı olurdu.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2994 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 300  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Ayazadam, Bing [Bot], cepni, Google [Bot], Google Adsense [Bot], smt55

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye