Zaman: 15 Ağu 2022, 03:10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 62 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 16.Hafta | Samsunspor - MKE Ankaragücü
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2021, 11:16 
Kullanıcı avatarı

Ankaragücü kollektif olarak birkaç haftadır aynı tempoda değil aradan yıldızlaşan oyuncular ile skor üretiyoruz. Ama unutulmasın ki büyük maçlar büyük yıldızları yazar. Bu maçta yıldız oyuncuların ön plana çıktığı bir maç olacak. Alınacak 3 puan hep motivasyon hemde zirve yarışında önemli rol oynayacaktır.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2021, 11:31 

Duygusal olarak konuşursam yeneriz diyorum, içimden öyle geçiyor. Gerçekler ise tam tersini söylüyor. Menajerler bize yazık ediyor maalesef ve onlara ses çıkarmayan hatta destekleyen başkan da...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2021, 11:51 
Kullanıcı avatarı

Bazı isimleri kadrodan kesenin Faruk Koca olduğu söyleniyor. Eğer gerçekten bu işe el attıysa ve papazları kestiyse o ivme ile galip geliriz diye düşünüyorum. Kaos ortamını ancak böyle radikal kararlarla başkan temizleyebilir zaten.

Owusu ise bizim takımın değil, bence ligin en iyi oyuncusu. Hatta koy Süper Lig'e, forma giyemeyeceği takım yok. Herifi izledikçe zevk alıyorum. Maçı kazanırsak büyük avantaj elde ederiz ve Samsunspor'u da kendimizden uzak tutmuş oluruz. Zevkli maç olacaktır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2021, 12:16 

Kazanırsak üst tarafa biraz daha yaklaşmış olacağız, son haftalarda yükselişe geçtik ve takım olma yolunda önemli mesafe aldık.
Tomane, Savicevic ve Fofana; üç etkili ayağın performansı belirleyici olacaktır. Yasin Öztekin ve Hasan Kılıç'da biraz kıpırdasın, kazanan taraf biz oluruz.

Sezonun en kalabalık maçı olacaktır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2021, 12:25 
Kullanıcı avatarı

Final maçı olarak görmüyorum açıkçası. Lig uzun bu derenin altından çok sular akar.

Fofana-Tomane bu ligin üstündeler bence. Özellikle Tomane çok farklı oynuyor. Tataftarın desteğiyle yeneceğimizi düşünüyorum.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2021, 12:31 

samsun çok rahat bir galibiyet alır,boşuna heveslenmeyelim mal ortada,lastik patladı patlayacak

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2021, 14:04 
Kullanıcı avatarı

En iyi ihtimalle Eyüp maçı gibi olur, bir tane yer onu çıkartalım derken ikinciyi yeriz. Bu ve Bolu maçından puan, hatta gol ümidim bile yok. 0 0 a bağlarsak büyük başarı olur.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2021, 17:09 

Son iç saha maçımızda bile lig sonuncusu Balıkesiri rahat yenemedik.Adamlar 10 kişi kalmasa kazanamazdık.Şampiyon takım gibi oynamıyoruz,takım olamadık.10 kişilik rakibe karşı yan yan ,geri geri oynayıp tribündeki taraftarı sinirlendirdiler.Zaten Dalcı denen hoca ile futbol ve taktik oluşması imkansız.Deplasmanda Adana ve Altınordu gibi kolay rakiplerine kaybeden Ankaragücümüzün, bu zor Samsun deplasmanından puan alacağını düşünmüyorum. Samsundan sonra rakip daha sert Boluspor.Maçlarını izliyorum bizden daha iyi oynuyor adamlar.Keçiörengücü de zor takım,Ümraniyeye 3 tane attılar...Yani kalan 3 maçtan ümidim yok.Bu kadro ve bu hoca ile playoff kovalarız ve bu sene de boşa gitmiş olur.İş işten geçince Dalcıyı kovarlar.Olan taraftara olur .Kimseye bişi olmaz...Şimdi bazı arkadaşlar takım lider, neden bu karamsar düşünce diyebilirler.Az çok 30 senedir maç izledik,iş yapacak takımı sahada duruşu ile anlayabiliyorum.Yeryüzünde top oynamadan hedefe ulaşmış bir takım yoktur.Şansa,bireysel bişiler ile en fazla 3 maç 5 maç gidersin ama sonra lastik patlar.Top oynamadan salavat ile giden diğer bir takımda Ümraniye idi.Ve onlar da patladı...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2021, 17:15 
Kullanıcı avatarı

hoca sonunda doğru yolu buldu. atıf ve nadir kadroya bile giremedi, eren de kesik yedi. ben kesinlikle takımımızın kadro olarak bu ligin en iyilerinden olduğunu düşünüyorum. sadece ileriye hareketli ve defansı yıpratacak diri bir forvet lazım. eren ancak içerde tek kale maçlarda kilit açacak son vuruşçu olabilir.

hocanın tek eksisi ezbere adam çıkarmak. adam hala ariyibi çıkarıp eren alıyor, her tekmeye kafa sokan ishak çıkarıp abdullah denen faydasızı alıyor. gerçekten inadına yapmaya başladığını düşünüyorum artık. yapma hoca. yap-ma. ishakı çıkarıyorsan genç bebelerden birini al abdullahı al-ma.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2021, 17:27 

Herkes takım lider diyor ama Erzurumun 2 maçı eksik.Adamlar formda ,iyi oynuyor.Altımızdaki 5 takımın 1 er maçı eksik ve biz haftaya Bay olacağız.Yani bu durumda çok rahat bir liderlik falan yok ortada.İç açıcı futbolda oynamıyoruz.Hayırlısı ama ümidim yok.Devre arası Dalcı ve gereksiz 4 topçu gönderilir,yerine ligi bilen bir hoca ve iş yapacak 5 topçu alınırsa rahatlarız.Yoksa her maç ve her hafta ızdırap olur bizim için.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 62 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Overkill, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye