Zaman: 18 May 2022, 02:10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 855 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 86  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Altay | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2021, 19:17 

Stoperlerin önüne Çalhanoğlu, Scuk, Biglia gibi tek topçu bir pas merkezi yerleştirmek Thiam, İbrahim, Murat, Poko gibi göze batan oyuncuların isabet oranlarını güzelleştirebilir. (Aka ancak çok yavaş bir futbolun içinde bunu yapabilir.)

Abdülkerim gibi bir stoperin yanına Thiam olur bence. Ya da iyi bir yedek olur, hem İbrahim'e hem Poko'ya.

Rodriguez ve Naderi'nin uzun sakatlıkları olmasaydı bir kısım taraftarın adeta başarısızlığa mahkum 2. lig kadrosu gözüyle baktığı bu takımla bambaşka bir 6-7 hafta geçirmiş olurduk. (İlk hafta bittikten beri böyle düşünüyorum.)

Denizli tarzı olan nadir hocalardan biri. Yaşı ne olursa olsun "dede" olmayacak çünkü korku değil cesaret üzerinden bir model kuruyor, taklitçi hiç değil. Ana çizgisi savunmayı hücumla dengelemek olan ama yanına oyun içinde başka oyunlar da serpiştiren geçişli-esnek bir tarz... Belki de yanlış anlıyorum, ama %51'i bize ezberlettiği günlerden beri böyle anladım ve anlamak istedim.

Sadece tahmin; transferde öncelik 1 sağlam stoperle birlikte 2-3 kanat-forvet oyuncu arayışı olacaktır. Öyle olmasını da isterim doğrusu.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2021, 09:24 
Kullanıcı avatarı

2 stoper (1'i yerli olmalı), iyi bir 8 numara (mutlaka yerli olmalı), sağ açık ve aternetif sol bek transferi şuan şart oğlu şart gibi duruyor. Ceyhun, Deniz Kadah, Bjönkander, Özgür Özkaya, Aka, Tachiano, Tolga Ünlü hatta Marcoya teşekkür edilmeli. Kadro derinliği ve yerli oldukları için bir ihtimal Ceyhun ve Marco giderse Deniz Kadah kalabilir. Umarım hoca listeyi vermiş yönetim fellik fellik oyuncu arıyordur. İhityaç olan mevkiler ya tutarsa transferi yapılacak durumda da değil. 8 numaraya Aytaç Kara'yı hemen tut getir. Musa Çağıran'da hiç oynamamış bu sene sakatlığımı var bilmiyorum. Yoksa 8 tane Zeki yapar. Sağ açığa Sinan Gümüş sol tarafa altarnatif Burak Kapacak. Stoper konusunda ise çok iyi bir scout lazım. Muhtemel düşme potasının dibinde gireceğimiz devreye. İkinci devreye ayağa kalkmalı bu takım. Ligde kalmak geçen seneki şampiyonluk ile eş değer....

Lis
Cebrail Transfer Transfer Naderi
Poko Transfer
Transfer Pinares Rodriguez
Bamba

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2021, 16:12 

Menejer'e verilen paralara yazıkta, Zeki, Tolga, Erhan, Thaciano, Aka ve bunun gibi hiçbir faydası olmayan adamlara verilen paralara yazık değilmi....Benim bildiğim Denizli bu akşam bu adamlara kendinize takım bulun demeli.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Ara 2021, 20:17 
Kullanıcı avatarı

Her şeyden herkesten önce şu yabancı sınırını dolduran vasıfsızları yollamak gerekiyor. Thaciano, Aka, Björkander tutmadı.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2021, 21:15 

Geçmiş olsun Kazımcan. Hızlı ileri çıkışlarını, çıkarken oyunu okuduğunu gösteren paslarını, zaman zaman çok güzel yer tutup stoper gibi çıkardığın son topları heyecanla izledim. Çok daha güçlü bir dönüş dilerim.

Bugün beklediğim ince işleri Rodriguez'in aksine Kappel yaptı. Asist ayrı, sol kanatta da bir çok gol pası denemesi. Keşke hep böyle oynasa...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2021, 22:04 

Şu takım hücum olarak kapasitesinin altında kalıyor. Yani hızlı hucümlarımızda çok hüzel geliyoruz ama öyle saçma son pas kararları veriyoruz ki çıldırmamak elde değil. Son dakikalarda erhan bomboş pozisyonda pas alsa 3 puanla dönücez.

40 yaşındaki ibo sağolsun ama şu devre arası mümkünse defansın 4 bir yanı rektefiye edilsin. Hiçbiri bu ligin oyuncusu değil.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2021, 22:12 
Kullanıcı avatarı

Takımın defansif yönünü iki deli kuvvetlendiriyor: Poko ve İbo. Bu iki isim olmasa çoğu maç farklı mağlubiyetler alabilirdik. Ama onların da eksikleri var. Özellikle İbo isabetli pas atamıyor, evet her maç dikkat ediyorum buna. İbo pas deniyor ama hepsi rakip topçuların ayağına gidiyor. Yine de biz senden razıyız İbo. O kadar fıs stoperlerimiz var ki 40. yaşına rağmen sen ön plana çıkıyorsun.

En büyük eksikliğimiz savunma arkasına atılan toplar. Devre arasında diğer mevkilerden önce bu takıma iki adet boğa gibi stoper alın her türlü ligde kalırız. Naderi iyi bir şekilde dönerse ve Cebrail eski formuna kavuşursa o bölgelerde de aciliyet görmüyorum. İleride zaten her türlü gol atabilecek potansiyele sahip bu takım.

Bugün oynattığı cesaretli oyundan dolayı Mustafa Hoca'mızı da ayrıca tebrik ederim. Ben Başakiehir maçındaki gibi daha kapalı bir oyun bekliyordum kendisinden. Üst üste zorlu İstanbul maçlarından puan alabilmek başarıdır.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2021, 12:15 

Dr. Aybars Akoğlu yazısında, "ham meyvayı dalından koparmasınlar" diyor ve İbrahim Akın ile olan ilginç benzerliği umut tazeleyerek aktarıyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2021, 10:30 

Sözde dün Spor İl Müdürlüğü ile görüşme yapılacaktı açılış maçı için. Hala net bir açıklama yok. 3. kişilerden bir şeyler duyuyor millet. Olurda bu hafta açılırsa maç Cuma günü, kısa sürede sağlam organizasyon yapmak lazım. Bütün semtlere afiş ve bayraklar asılmalı. Gönül isterdi ki 16 Ocak'ta stadımız açılsın ama vardır bir bildikleri diyelim.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2021, 00:43 
Kullanıcı avatarı

Romantizmden çok üç puana ihtiyacımız var.Onun için bence biran önce Alsancak stadına geçilmek istendi.Olası bir Hatay galibiyeti bizi çok rahatlatır.Bu maçı alırsak sakatlarımızın yavaş yavaş dönmesi ve forma girmesi ile arkası da gelecektir galibiyetlerin.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 855 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 86  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], burakerdim, ginola, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye