Zaman: 21 Oca 2022, 17:14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1029 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 103  Sonraki
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2021, 17:50 

Benim burada anlatmak isteyip anlatamadığımı hoca ve yönetim düşmanı olduğumu düşünen arkadaşlar vardı ama camianın temel taşı Nebi abi çok güzel anlatmış

TARLA , HALI SAHA ; YOKLUK , VARLIK....

Kulübün kapanma süreci , kapatılmaya çalışılması , transfer tahtasının kapalı kalması , çoluk çocukla çıktığımız maçlar....
Yenen 100 küsür gollü ve altyapı destekli mecburi sezonlar....
Sonrasında bal , 3 lig , 2b ve son olarak PTT 1.Ligi....
Bugün bu saat itibariyle resmi telaffuz edilen sezon sonuna kadar 60 milyon olacağı bilinen maliyetle kurulmuş bir kadro....
Harcanan para ile ters orantılı başarısız bir futbol takımı ve hoca gerçeği tüm çarpıklığı ile tam da karşımızda....
Ligin başında MRA nın a.gücü maçı sonunda yaptığı ' bu kadro ile başarı gelirse benim , başarısızlık olursa YÖNETİMİNDİR ' şeklindeki açıklaması sonrası GEREĞİNİ YAPAMAYAN yönetim kurulu ve başkan bu sürecin ve içinde bulunduğumuz durumun ANA sorumlularıdır.
Buna ek olarak kendilerini her şeyin üstünde gören bazı sözde gazeteler ve gazetecilerde bu sürecin diğer İRLANDALI aktörleridir....
Maalesef teknik heyet değişikliğinde iki adet milli maç arasını kullanmayarak büyük bir HATA yaptık....
BU SAATTEN SONRA YAPILACAK HAMLELER , GEÇ KALINMIŞ HAMLELER OLARAK KALACAKTIR........
Sezon sonu kendi dönemlerinden 1 KURUŞ borç bırakmama SÖZÜ VERENLERİN bu sözlerini tutması için gereken yapılmalıdır....
' KOCAELİSPOR BU KENTİN NAMUSUDUR '

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2021, 23:24 
Kullanıcı avatarı

Kim diyor bu takım 60 milyon diye ?

Daha 1 hafta önce açıkladılar takımın değeri 37 milyon ₺.
Yerli oyuncular 19
Yabancı oyuncular 16
Teknik kadro 2

Futbolda başarı uğruna bu kulübu yine borç batağına sürükleyeceksiniz.
Aybaba gelir 5 milyondan 2 senelik anlaşır seneye onada istifa.
Devre arası 20-30 milyonlar havada uçuşur sırf siz mutlu olun diye.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2021, 00:30 

Gökmen, tarlada, halı sahalarda deplasman yaparken Özgür ve tayfası + bizim gibi iyi günde kötü Kocaelisporlular hariç kimse yoktu kardeşim...

Ben o zamanlarda deplasmanda aldığım keyfi de ne İnönü de ne Samiyen de ne Kadıköy'de aldım.

Biz bizbizeydik de hakikatten sevdanın peşinde idik.

1.Lig premier ligdi bizim için, şimdi düşmüşüz üst lige nasıl çıkarız yoluna

Kocaelispor yaşasın yeter benim için. Koymuşum süper lige!!!

Bu saatten sonra da borç bırakamaz kimse bu kulübe!!!

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2021, 12:06 

körfezli_celik yazdı:
Gökmen, tarlada, halı sahalarda deplasman yaparken Özgür ve tayfası + bizim gibi iyi günde kötü Kocaelisporlular hariç kimse yoktu kardeşim...

Ben o zamanlarda deplasmanda aldığım keyfi de ne İnönü de ne Samiyen de ne Kadıköy'de aldım.

Biz bizbizeydik de hakikatten sevdanın peşinde idik.

1.Lig premier ligdi bizim için, şimdi düşmüşüz üst lige nasıl çıkarız yoluna

Kocaelispor yaşasın yeter benim için. Koymuşum süper lige!!!

Bu saatten sonra da borç bırakamaz kimse bu kulübe!!!

Yaklaşık 20 seneyi aşkın süredir tanışıyoruz abi dediğin gibi biz bizi biliriz amatör'de tarlalarda sürünürken mahalle takımlarıyla rakip olurken kimse yoktu Amatör lig o yüzden çok güzeldi az ve özdük gerçek Kocaelisporlular tribündeydi Bal liginden çıkma stresini yaşamak kadar bu zamana kadar stres yaşadığım bir dönem olmamıştı.

Üst lige çıkma konusunda seninle aynı fikirdeyim en başından beri en az 5 sene vermemiz lazımdı düzgün bir planlamayla şimdi geçen isimlere bakınca Yalçın Koşukavak veya Samet Aybaba şimdi bu adamlar asla kadrodaki oyuncularla çalışmaz yapılacak en doğru hamle Kayhan Çubuklu ve İzmit kökenli teknik bir kadroyla bu sene ligi düşmeden bitirmek.

Koyu işaretlediğim kısımda sorum şu ben duymadım ama sosyal medya'da inanılmaz bir tepki var başkanın paramı verin gideyim tarzın da bir söylemi olmuş bunu nerede dedi kime dedi bilmiyorum ama bu söylemi söylediyse asla o koltukta oturmamalı derhal kongre kararı alınsın

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2021, 17:42 

Açık ve net yazıyorum kim ne düşünürse ne yazarsa zerre umrum da değil 92 senesinden beri her ligi gördüm Avrupa gördüm İntertoto gördüm 2 kupa gördüm bunlar kadarını görmedim Kocaelispor sevgisi olmayan zerre bu camiayı düşünmeyenler bizimle alay ediyorlar hoca istifa etmiş Tahir başkan onay vermemiş parayı veren Belediye çıkıp taraftara paramı verin gideyim diyen bir başkan

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2021, 18:45 
Kullanıcı avatarı

Bu hoca gitse ne olacak ne değişecek onu merak ediyorum. En az 5 sene çıkmasakta olur diyecek miyiz? Yeni gelen hocaya sabredecek miyiz? Konuştuğumuz hoca mustafa reşit akçay erhan altın veya başka vasat bir isim değil. Eğer sabredeceğimiz bir isim gelecekse mustafa hoca gitsin. Ben kendi adıma en az 5 sene çıkmasakta olur diyorum ama sosyal medyada öyle bir baskı var ki takım her mağlup oluşunda herkes başlıyor yok eskiye dönmeyelim yok burası kocaelispor demeye. Tamam işte kardeşim eskiye dönmek istemiyorsan her maç sonrasında baskı yapmayacaksın zaman vereceksin. En korktuğum şey bu takım 1.lig ve süper lige çıktığında herkesin avrupa hayalleri kurması bir an evvel süperlig hayalleri kurmasıydı baskı yapmasıydı tıpkı en son süperlige çıktığımız sezon gibi.

Şu an sosyal medyada 2 grup var bir eski yönetim anlayışına dönmeyelim diye her mağlubiyette yönetime sallayanlar bunları zaten biz 3 senedir biliyoruz. Birde durmadan burası kocaelispor diyip üst ligler hayalleri kuranlar baskı yapanlar. Az bir sakin olun ya... Bu takım süper lige çıksa yeni hocayla seneye 3 mağlubiyette o hocayıda yollayacaksınız siz. Yenilmeye de alışacaksın kardeşim bu liglerde.
Bu oyuncu kadrosunun kurulmasında hocanın payı varsa elbette hatadır. Ancak biz 14 hafta da bu oyun ve oyuncu yapısıyla çok çok iyi puan topladık buda bir gerçek.

Birde her mağlubiyette şu tarla muhabbeti yapanlar tarlalardan buralara geldik diyenler de sıktı. Ozamanlar da hepimiz kocaelispor aşkı için vardık evet kimse yoktu ama şartlar öyleydi. Çelik abinin dediği gibi hepimiz zevk alıyorduk bundan yeşil siyah renkleri olan bir kocaelisporumuz olsun yeter diyorduk. Ama sonra sonra ne oldu alt liglerde de şiştik dedik bahri yavuzla olmuyor dedik hedef üst ligler dedik. Şimdi 1.lige çıktık bu oyuncu kadrosuyla olmuyorsa olmaz seneye tekrar 1.ligde oynarız.

Ama her fırsatta eskiyi unutmayalım eskiyi unutmayalım diyenler bence kendileri eskiyi unutuyor. Bu yönetimde küstürülmemeli, hoca konusunda mustafa hoca gidecekse en az 5 sene sabredilecek en az onun kadar kaliteli hoca gelmeli.

Son olarak millet maça da gelmiyor ki. Bursa maçından sadece numaralı cezalı ama bakıyorsun hodrimeydanın olduğu üst ve alt yarı yarıya boşalmış. Tribün desen doğru düzgün beste bağıramıyor artık. enver güler döneminden bile vasat. Biz gitmiyoruzda maratona bazı küstürülenler en azından maraton alta yeniden kazandırılmalı üst olmuyorsa. Herkes kafaya oynamayı bekliyor herhalde. Tamam ulaşımdır pandemidir pasoligdir sıkıntı ama bu takım 1. Ligde her maç 10 binleri bulmalı. Eskiden ismetpasada 8 bin olunca şehir havaya girdi derdik demek ki üst liglerde olmak farketmiyor herkes başarıda var.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2021, 21:11 
Kullanıcı avatarı

körfezlee yazdı:
Açık ve net yazıyorum kim ne düşünürse ne yazarsa zerre umrum da değil 92 senesinden beri her ligi gördüm Avrupa gördüm İntertoto gördüm 2 kupa gördüm bunlar kadarını görmedim Kocaelispor sevgisi olmayan zerre bu camiayı düşünmeyenler bizimle alay ediyorlar hoca istifa etmiş Tahir başkan onay vermemiş parayı veren Belediye çıkıp taraftara paramı verin gideyim diyen bir başkan
Takım otobüsünün dış giydirmesinin tasarımını bile taraftara değil Tahir Başkan'a sormuştu...Buna şaşırmamak lazım.

Engin Koyun'un protesto eden bir taraftara "paramı verin gideyim" dediği doğruysa bir dakika o koltukta oturamamalı.Dememişse çıkıp açıklama yapması ve bu haberi yapanlarla yüzleşmesi lazım.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2021, 21:24 
Kullanıcı avatarı

Ligin ilk üçü kaybetti, Erzurum yenerse lider. 5. sıradan liderliğe yalnızca 1 maç. Bu lig böyle. İlk üçü yenen takımların ikisi düşme hattında.

Ankaragücü'nde de gündem istifa vs. bizim ise bir ayağımız ilk 5te biraz daha sabretmeliyiz.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2021, 21:54 

zebercet41 yazdı:
Bu hoca gitse ne olacak ne değişecek onu merak ediyorum. En az 5 sene çıkmasakta olur diyecek miyiz? Yeni gelen hocaya sabredecek miyiz? Konuştuğumuz hoca mustafa reşit akçay erhan altın veya başka vasat bir isim değil. Eğer sabredeceğimiz bir isim gelecekse mustafa hoca gitsin. Ben kendi adıma en az 5 sene çıkmasakta olur diyorum ama sosyal medyada öyle bir baskı var ki takım her mağlup oluşunda herkes başlıyor yok eskiye dönmeyelim yok burası kocaelispor demeye. Tamam işte kardeşim eskiye dönmek istemiyorsan her maç sonrasında baskı yapmayacaksın zaman vereceksin. En korktuğum şey bu takım 1.lig ve süper lige çıktığında herkesin avrupa hayalleri kurması bir an evvel süperlig hayalleri kurmasıydı baskı yapmasıydı tıpkı en son süperlige çıktığımız sezon gibi.

Şu an sosyal medyada 2 grup var bir eski yönetim anlayışına dönmeyelim diye her mağlubiyette yönetime sallayanlar bunları zaten biz 3 senedir biliyoruz. Birde durmadan burası kocaelispor diyip üst ligler hayalleri kuranlar baskı yapanlar. Az bir sakin olun ya... Bu takım süper lige çıksa yeni hocayla seneye 3 mağlubiyette o hocayıda yollayacaksınız siz. Yenilmeye de alışacaksın kardeşim bu liglerde.
Bu oyuncu kadrosunun kurulmasında hocanın payı varsa elbette hatadır. Ancak biz 14 hafta da bu oyun ve oyuncu yapısıyla çok çok iyi puan topladık buda bir gerçek.

Birde her mağlubiyette şu tarla muhabbeti yapanlar tarlalardan buralara geldik diyenler de sıktı. Ozamanlar da hepimiz kocaelispor aşkı için vardık evet kimse yoktu ama şartlar öyleydi. Çelik abinin dediği gibi hepimiz zevk alıyorduk bundan yeşil siyah renkleri olan bir kocaelisporumuz olsun yeter diyorduk. Ama sonra sonra ne oldu alt liglerde de şiştik dedik bahri yavuzla olmuyor dedik hedef üst ligler dedik. Şimdi 1.lige çıktık bu oyuncu kadrosuyla olmuyorsa olmaz seneye tekrar 1.ligde oynarız.

Ama her fırsatta eskiyi unutmayalım eskiyi unutmayalım diyenler bence kendileri eskiyi unutuyor. Bu yönetimde küstürülmemeli, hoca konusunda mustafa hoca gidecekse en az 5 sene sabredilecek en az onun kadar kaliteli hoca gelmeli.

Son olarak millet maça da gelmiyor ki. Bursa maçından sadece numaralı cezalı ama bakıyorsun hodrimeydanın olduğu üst ve alt yarı yarıya boşalmış. Tribün desen doğru düzgün beste bağıramıyor artık. enver güler döneminden bile vasat. Biz gitmiyoruzda maratona bazı küstürülenler en azından maraton alta yeniden kazandırılmalı üst olmuyorsa. Herkes kafaya oynamayı bekliyor herhalde. Tamam ulaşımdır pandemidir pasoligdir sıkıntı ama bu takım 1. Ligde her maç 10 binleri bulmalı. Eskiden ismetpasada 8 bin olunca şehir havaya girdi derdik demek ki üst liglerde olmak farketmiyor herkes başarıda var.
Geçmişi kesinlikle unutmamalıyız kardeşim. Hatta tarladaki maçları tesislere asmalıyız, idman sahası bulamadığımız gazete haberlerini duvarlara asmalıyız. Erok maçındaki gol sevincini kocaman bir tablo yapmalıyız.

Bir gün bir bakarsın Belediye başkanı gitmiş, destek veren yok, kucağımızda bomba ile kalırız. Bir daha bu şekilde toparlama şansımız da yok. O yüzden taraftar olarak bence sürekli bunu gündem de tutmalı, tepkimizi vermeliyiz.

Bak Eskişehir'e biz Türkiye kupasında aldığımızda Eskişehir alt liglerde sahipsiz kalmış bir şekilde mücadele ediyordu. Hasbel kader bir destek aldı arkasına süper lige kadar çıktı. Daha sonra ne oldu? Onlar da eski günleri unuttu. Hesapsız transferler, harcamalar ile borç batağına sürüklendiler. Şimdi 2.ligden de düşecekler gibi duruyor. Ne olacak peki? Yine aynı sıkıntılar, aynı sahipsizlikler...

Biz aynı şekilde 2.darbeyi yersek fena yıkılırız. O yüzden başarının, paranın esiri değil, geçmişi unutmadan ayaklarımız sağlam basarak gitmeliyiz. Varsın çıkmayalım ama bu senenin transfer bütçesi 50 milyon. Bir anda belediye başkanı benden bu kadar dese, yanarız... Bizim için çok büyük para bu rakamlar. Hatırla 10 milyona yıllarca transfer açamadık. Şimdi peşimizde koşanlar zamanında stadın temel atma törenine Körfez fk yı çağırdılar. Bizi yanlızlığımıza bıraktılar. Öldü Kocaelispor artık dönemez dediler. Kocaelispor mu kaldı dediler. Ama bizde böyle bir camiayız işte tokat gibi vurduk yüzlerine, sahip çıkmak zorunda kaldılar.

Katılıyorum, benim de üst lig diye bir tutturmam yok. Ama üzücü olan, daha farklı bir yapılanma içinde olabilirdik olamadık. Alt yapıdan ses seda yok. Sürekli söylüyorum,

Tesis, kulüp binası, kalıcı gelir, alt yapı önceliğimiz bunlar olmalı. Gerisi zamanla bir şekilde olur

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2021, 21:57 
Kullanıcı avatarı

edit

En son zebercet41 tarafından 28 Kas 2021, 22:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1029 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 103  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bhecfbs, Bing [Bot], Commandante42, faris87, fuar, Google Adsense [Bot], Pomak_1925, TATÜ, wentworth

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye