Zaman: 17 Oca 2022, 01:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 46 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: 14.Hafta | Kocaelispor 1 - Menemenspor 2
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2021, 18:39 

Gençlerbirliği ve Menemen maçlarında 6 puan nasıl kaybettik akıl alır gibi değil göz göre göre olmayacağını bile bile 2 milli maç arasında yolları ayırmak yerine devam ettiler içine ettiler devre arası kimseyi almasınlar bu sene düşmeyelim yönetim borç bırakmasın ben başka bir şey istemiyorum futbolu bilmeyen Kocaelispor ruhunu bilmeyen adamlara yönetimi bırakırsak böyle de her hafta oturur ağlanırız açık net yazıyorum buradaki çoğu kişi körfez.org zamanından olan isimler buradan veya o gruptan birini başkan yap bu sene yaşanan hiç bir şeyi yaşamazdık Mevlüt'e verilen para içimi sızlatıyor biz Kocaelisporluyuz burada doğduk burada büyüdük tek bu sevdayı yaşadık..

Şu konuya da çok takığım Haşim gibi stoper'i bedelsiz Keçiören'e verip Tahir'i kiraladık satın almayla sezon bitti adamı almadık gidip Mevlüt'ü aldık hem elimizdeki adam gibi bir stoper'i yok pahasına verdik hemde kiraladığımız adamdan olduk yani rahmetli Hüseyin başkandan sonra yaşanılan süreç çok kötü

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2021, 20:05 

rasheed akanbi'yi sürekli bize yazıyorlardı, kime gitmiş de bu maç kadroya almamışlar?

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2021, 22:26 

2 golde Semihe yazar
Hırslıymış falan hikaye kalite ortada 2. Lig 3. Lig seviye oyuncusu.
Cisse milli takımdan yorgun gelmiş bilmem ne ulan ölüsü yapmaz o hataları

İlyas Kubilay ne yaptı sana hoca.
O bölgede en çok katkı veren oyuncu Kubilay
Sen haftalardır Yiğit Aliyi kadroya almamışsın adamı silmişsin kafandan

Direk 11 de başlatıyosun neden biliyomusunuz.
Devre arası gönderelim dicek yönetime son şans veriyor aklınca.

Umrunda değil maçı kaybedip kaybetmemek çünkü üst lig hedefi yok bu sene.

Diop kimdir yahu ne katkı sağladı kaç maçtır.
Kubilayı 2 maç üst üste oynatmadın be.

Hoca bize uygun hoca değil malesef.
Allah razı olsun bi şampiyonluk yaşattı.
Emekleri var sağolsun ama olmaz bu ligte bu sistemle başarılı olamayız.

Samet Aybaba ile anlaşırız umarım.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2021, 12:42 

Burada hocaya yapılan eleştirilerin bir bölümüne katılıyorum. Zaten eleştiri bu işin bir parçası fakat bu kırıp döküp yok etme düzenini anlayamıyorum. Benhur giriyor giriyor atamıyor hoca mı girip atacak? Hocanın işi benhurun yerine girip gol atmak değil, benhuru pozisyona sokmak. E atamıyor kardeşim, atamıyor. Pozisyon var gol yok. Hoca ne yapsın buna? Benhurun onları atsa bu takım ilk 3'teydi. Bu şartlarda nasıl göz göre göre olmayacak duaya amin denmiş oluyor anlamıyorum. Niyetim benhuru yerden yere vurmak değil. Bazen olmaz, atamaz futbolcu olur. Yapacak bir şey yoktur. Onları kaçırdı diye attıklarını görmezden gelecek değilim. Demek istediğim bazen de böyle oluyor işte yapacak bir şey yok. Sosyal medya yanmış resmen herkes sinirini çıkaracak bir yer arıyor oralarda. Yahu yenilmek de bu işin bir parçası ama gel de twittera bunu anlat. Hele de bir grup var ki toplasan 2 maça gitmiş gitmemiş bu takım böyle oynamaz filan yazıyor twitterda. Herkes fatih terim oldu bir anda ülkede. Kocaelispor şöyle yapmaz, böyle durmaz, öyle bakmaz. Sosyal medyayı ateşe verenlere sormak lazım aslında nasıl oynar bu takım allah aşkına? Hacı abinin de dediği gibi ayıboluyor beyler olmuyorsa olmadığındandır ne bekliyorsunuz Brezilya mı?

Bir plan dahilinde gayet de güzel bir oyun oynuyorduk, hele golü buluna kadar. Düzeltilmesi gerek şeyler vardı, bunu kabul etmemek aptallık olur zaten, buna itirazım yok. Sahada oyun yoktu denilmesini anlamak mümkün değil. Kocaelispor şöyle oynamaz, böyle oynamaz altı dolu olmayan hamasi işler. Talep çok olunca arzı çok oluyor böyle işlerin. Niye herkes büyüklüğünü kanıtlamaya çalışıyor bu ülke futbolunda anlamış değilim. Aybaba gelse ne olur, morinho gelse ne olur? Her şeyi kazanmak isteyen hiçbir şey kazanamaz. Bu şekilde kör topal kazansa da sürekli sürekli dönüp bakılan 90'lara dönemez. 1990-2000 arası 10 yılda 5 hoca çalışmış bu sene bu kafayla 3 hocayla çalışırız. Hala onu yolla bunu al yaparak kalıcı başarı sağlanabileceğini düşünüyor bir grup taraftar sosyal medyada.

Şu yerel basındaki bazı goy goyculara da iki çift laf etmek lazım. Allah bilir hangi ilişkilerle göreve geldiği hükümet yandaşı besleme gazetelerde kendini dünden bugüne otorite hissedenler var. Sanırsın kulüp sözcüsü herif. Yok yarın hayırlı haberler gelecekmiş de yok bilmem neymiş. Haberin hayırlı olup olmadığını zaman gösterir ama sen bu kafayla devam edersen benden sana garanti 20 25 sene sonra seni transfer eden gibi bir koltukta oturuyor olursun. Benden sana garanti.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2021, 13:25 

Hocaya tepkiler, hem maç öncesi korkak açıklamalarından hem transferleri hoca yaptı diye belirtilmesinden kaynaklanıyor

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2021, 13:29 
Kullanıcı avatarı

Istikrar önemli ama,yönetim tüm transferlerde hocanın onayı var diyor.Neredeyse ilk yarı bitecek ve alınan futbolculardan bir iki tanesi hariç istenilen verim alınamadı.Hatta fiyasko çıktılar.
Tamam yeni tesis yapılana kadar çıkmayalım,borçları bitirelim.Sistematik gidelim.Böyle düşünen bir takım böyle transferler yapmaz.Bahattinle sözleşme uzat,YABANCI TRANSFER yap(Dino),3 maç gol atamayinca Mevlütü getir.Bahattini de kaybet.Bu mu plan?Program?

Getirdikleri adamların hiçbiri uygun fiyata oynamıyor.Bu şehrin parasının çöpe atılmasına kızıyor insanlar.Yüksek maliyet ile getirdikleri diğer son topçu Mevlüt Erdinç oldu.Hiç faydalı olacak gibi durmuyor.(Hedef yoksa son dakika korku transferi neden yapıldı?)Burada hoca da kabahatli kusura bakmasın.

Bizim gibi camia takımları altyapı ile dışardan gelenleri güzel bir şekilde harmanlamalı.Bursa geçen sene ne kadar zevk veriyordu,ruh vardı,yetenek ve hırs vardı.Bu sene toplama kampı gibi oldular.Yaptım oldu,aldım oldu ile olmuyor işte.
Dün yenileceğimiz o kadar belliydi ki,ilk yarıda da yazdım zaten düzelmez diye.Kapasite bu,sınırlı.Hoca her maç konstanre olamamaktan bahsediyor.Orası da kesin.

Mustafa Hoca yazın transfer döneminde hastalıkla boğuşuyordu hala.Açıkçası gelen futbolcuların önemli bir kısmının yönetime menajerler aracılığıyla geldiğini,hocanın sağlığı dolayısıyla fazla müdahil olamadığını ve Turgay Karslı ve teknik kadronun fazla ses çıkaramadığını düşünüyorum.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 46 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 2mc8, Bing [Bot], burakerdim, BVB, Elessar, faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Josh1912, Sinan1965, TİMİ88

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye